KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 907)

Beton-online****

Beton - strona poświęcona głównie budownictwu. Znajdziesz tutaj katalog firm, technologie, publikacje, targi, giełda pracy, giełda sprzętu.

http://www.beton.com.pl/ - 16 Sie 2000

Beton.pl - informacje budowlane****

Serwis poświętony tematyce betonu, dokładne opisy rodzajów betonu, producenci, dostawcy.

http://www.beton.pl/ - 17 Gru 2001

Betonstal****

Strona prezentująca firmę, która zajmuje się produkcja materiałów budowlanych. W ofercie rozmaite wyroby polimerobetonowe.

http://www.betonstal.espebepe.com.pl/ - 28 Wrz 2001

Betterial - Internetowy sklep z materiałami budowlanymi****

Internetowy sklep budowlany betterial.pl to najbardziej ambitne przedsięwzięcie tego rodzaju ostatnich lat w polskim i światowym internecie. Możliwość wyboru i filtrowania zasobów sklepowych wg tysięcy atrybutów produktowych. Sklep wielojęzyczny. Systematycznie aktualizowany informator cenowy. Dostęp do darmowych kalkulatorów budowlanych, instrukcje i porady dotyczące stosowania poszczególnych produktów, standardy kolorów, wzorniki i kolorniki, wizualizery, bazy poświęcone projektom domów, ogrodów i wnętrz, leksykon budowlany oraz artykuły poświęcone budownictwu. Wiele zdjęć i filmów przybliżających oferowane produkty.

http://betterial.pl/ - 5 Maj 2016

Betto.pl****

Betto to profesjonalna firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży materiałów budowlanych, ogrodzeń oraz dekoracji ogrodowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość naszych produktów. Dużym atutem naszej firmy jest posiadana przez nas baza transportowa, dzięki której możemy dowozić do Państwa zamówiony towar. Zapraszamy do zakupów klientów indywidualnych oraz inwestorów budowlanych.

http://www.betto.pl/ - 18 Lis 2014

Bet-Trans - usługi przemysłowe****

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo BET-TRANS z Siedlec. Produkujemy i dostarczamy beton i wyroby betonowe najwyższej jakości. Mamy własne laboratorium, które pozwala nam kontrolować na bieżąco jakość naszych wyrobów tak, aby do naszych Klientów trafiał wyselekcjonowany towar pozbawiony wad. Produkujemy zwykły beton konstrukcyjny, ale również mostowy, hydrotechniczny oraz mrozoodporny. Możemy wyprodukować oraz dostarczyć każdą ilość betonu dowolnego rodzaju, łącznie z prefabrykatami. Wykonujemy również roboty ziemne, posiadamy do tego odpowiedni sprzęt. Nasza flota transportowa jest największa w rejonie, więc mamy spore możliwości dostosowania transportu do potrzeb Klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.bet-trans.siedlce.pl/ - 23 Maj 2013

Bezpieczne nawierzchnie - nawierzchnie24.pl****

W naszej firmie już od wielu lat specjalizujemy się w produkcji wyrobów i materiałów wykonanych na bazie mieszanek gumowych, recyklingu gumy i tworzyw sztucznych. Nasze produkty odznaczają się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. W ten oto sposób naszym klientom proponujemy nawierzchnie, które gwarantują wysokie bezpieczeństwo stosowania. Mogą być stosowane na placach zabaw, boiskach sportowych, czy na siłowniach zewnętrznych.

http://nawierzchnie24.pl/ - 3 Lip 2018

BIAFORM S.A.****

Strona producenta sklejek z tabelami zawierającymi dane techniczne wykonywanych produktów, opisami przykładowych zastosowań w transporcie, budownictwie i przemyśle meblowym.

http://www.biaform.com.pl/ - 25 Lut 2000

BIAFORM S.A.****

Strona producenta sklejek z tabelami zawierającymi dane techniczne wykonywanych produktów, opisami przykładowych zastosowań w transporcie, budownictwie i przemyśle meblowym.

http://www.biaform.com.pl/ - 25 Lut 2000

Biegonice SA****

Serwis internetowy producenta ceramicznych materiałów budowlanych. Zawiera informacje o firmie, jej produktach, stosowanych technologiach, zastosowaniach oraz porady dla budujących.

http://www.biegonice.com.pl/ - 19 Wrz 2001