KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 832)

Betto.pl****

Betto to profesjonalna firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży materiałów budowlanych, ogrodzeń oraz dekoracji ogrodowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość naszych produktów. Dużym atutem naszej firmy jest posiadana przez nas baza transportowa, dzięki której możemy dowozić do Państwa zamówiony towar. Zapraszamy do zakupów klientów indywidualnych oraz inwestorów budowlanych.

http://www.betto.pl/ - 18 Lis 2014

Bet-Trans - usługi przemysłowe****

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo BET-TRANS z Siedlec. Produkujemy i dostarczamy beton i wyroby betonowe najwyższej jakości. Mamy własne laboratorium, które pozwala nam kontrolować na bieżąco jakość naszych wyrobów tak, aby do naszych Klientów trafiał wyselekcjonowany towar pozbawiony wad. Produkujemy zwykły beton konstrukcyjny, ale również mostowy, hydrotechniczny oraz mrozoodporny. Możemy wyprodukować oraz dostarczyć każdą ilość betonu dowolnego rodzaju, łącznie z prefabrykatami. Wykonujemy również roboty ziemne, posiadamy do tego odpowiedni sprzęt. Nasza flota transportowa jest największa w rejonie, więc mamy spore możliwości dostosowania transportu do potrzeb Klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.bet-trans.siedlce.pl/ - 23 Maj 2013

BIAFORM S.A.****

Strona producenta sklejek z tabelami zawierającymi dane techniczne wykonywanych produktów, opisami przykładowych zastosowań w transporcie, budownictwie i przemyśle meblowym.

http://www.biaform.com.pl/ - 25 Lut 2000

BIAFORM S.A.****

Strona producenta sklejek z tabelami zawierającymi dane techniczne wykonywanych produktów, opisami przykładowych zastosowań w transporcie, budownictwie i przemyśle meblowym.

http://www.biaform.com.pl/ - 25 Lut 2000

Biegonice SA****

Serwis internetowy producenta ceramicznych materiałów budowlanych. Zawiera informacje o firmie, jej produktach, stosowanych technologiach, zastosowaniach oraz porady dla budujących.

http://www.biegonice.com.pl/ - 19 Wrz 2001

BIELSKA FABRYKA SZCZOTEK I PEDZLI. Bielsko-Biała****

Fabryka Befaszczot jest producentem szczotek gospodarczych, kosmetycznych i narzędzi malarskich. Na stronie znajdziecie informacje o historii firmy, o produktach oraz ofertę wraz z ilustracjami.

http://www.befaszczot.com.pl/ - 3 Sty 2006

BIELSTAL -Blachy, Dachówki, Gazy techniczne****

BIELSTAL - blachy, dachówki, gazy techniczne. Informacje o firmie i jej ofercie.

http://www.bielstal.com.pl/ - 10 Kwi 2003

Bien-Zenker - domy przyszłości****

Firma Bien - Haus AG zajmuje się budowaniem domów, mieszkań korzystająca z najlepszych materiałów.

http://www.bien-zenker.com.pl/ - 26 Wrz 2000

Big Spółka z o.o. Profesjonalna Chemia Budowlana - Mapei, Glazurnik. Rumia, Olsztyn****

Pomorski dystrybutor profesjonalnej chemii budowlanej - produktów Mapei, Glazurnik, oraz partner Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy (PZP) - organizator szkoleń tematycznych i produktowych.

http://big.gda.pl/ - 30 Mar 2006

BIG-STAL S. BIGOS panele ogrodzeniowe****

Do skorzystania z oferty firmy Big-Stal zachęcamy klientów indywidualnych i instytucjonalnych z całej Polski. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w miejscowości Sadykierz niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego. Od początku działalności zajmujemy się produkcją siatki ogrodzeniowej ocynkowanej oraz powlekanej. Dodatkowym zakresem aktywności jest sprzedaż paneli ogrodzeniowych, bram, furtek, słupków oraz wiążących się z nimi dodatków. Wybrane towary wytwarzamy na poszczególne zamówienie kontrahenta. Zamawiającym proponujemy także kompleksowe usługi montażowe i serwisowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. zachęcamy do odwiedzin naszej witryny www.

http://bigstal.pl/ - 11 Sty 2014