KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 831)

BIKO-SERWIS****

Witryna firmy zajmującej sie naprawami żelbetów PCC i SPCC: konstrukcjami żelbetowymi, płytami, suwnicami i chłodnicami. Firma modernizuje również zakłady wapiennicze i cementownie. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz oferta.

http://www.biko-serwis.com.pl/ - 27 Kwi 2000

Blachdach. Łomianki, Dziekanów Leśny****

Kompleksowa obsługa budownictwa w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych z blach szwedzkich Lindab.

http://www.blachdach.com.pl/ - 6 Sty 2006

Blachodachówka, blacha dachówkowa, blacha trapezowa, blachy trapezowe, blachy dachówkowe, pokrycia****

Firma Blachdom Plus jest producentem pokryć dachowych takich jak blachodachówka oraz blachy trapezowe. W ofercie posiadamy także obróbki blacharskie, systemy rynnowe, membrany paroprzepuszczalne oraz okna dachowe Fakro.

http://www.blachdomplus.pl/ - 8 Maj 2007

Bler - ogrodzenia gabionowe****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta Bler, polecającego między innymi palisady, a także kosze systemów. Proponujemy także ogrodzenia gabionowe, wykonane z solidnych materiałów, według przemyślanego projektu.

http://www.bler.eu/ - 17 Paź 2017

BO Z nami buduje się łatwiej. Rzeszów, Tarnów****

Oferta obejmująca duży wybór płytek cermicznych, kabin natryskowych, materiałów budowlanych, stolarki budowlanej, systemów grzewczych, pokryć dachowych.

http://www.boz.pl/ - 6 Sty 2006

BOCARIS - Centrum pokryć dachowych****

Firma Bocaris zapewnia kompleksową obsługę w zakresie zakupu i montażu dachów. Oferuje materiały budowlane wiodących światowych firm. Dachówki, cegły, pustaki, blachy, różnorakie pokrycia dachowe. Na stronie znaleźć można szczegóły oferty.

http://www.bocaris.pl/ - 8 Paź 2002

BOLIX****

Firma ERBAK rozpoczęła działalność w roku 1991, początkowo jako firma budowlano - handlowa produkowała materiały na własny użytek. W 1995 roku rozszerzono produkcję o kleje do płytek ceramicznych oraz szeroką gamę produktów uzupełniających takich jak spoiny i zaprawy wyrównawcze. Na stronie dostępna jest oferta handlowa firmy, oprócz tego można tu znaleźć informacje o fimrie.

http://www.klej.com.pl/ - 25 Mar 2000

Bolix****

Strony producenta płytek ceramicznych oraz produktów uzupełniających (spoiny, zaprawy wyrównawcze, kleje). Umieszczono tu opis oferty, cennik, FAQ oraz informacje na temat dystrybucji.

http://www.bolix.pl/ - 15 Mar 2000

BOLIX system****

Witryna firmy oferującej systemy ociepleń, kleje do ceramiki i posadzki samopoziomujace. Strony dostęne również w językuangielskim i rosyjskim

http://www.materialybudowlane.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Braas Polska****

Witryna firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą dachówek cementowych, rynien, folii i okien dachowych. Na stronie oferta, lista zrealizowanych prac, dział faq, dane techniczne w formacie pdf oraz aktualności.

http://www.braas-polska.com.pl/ - 8 Mar 2000