KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 912)

Dachblach*****

Firma oferuje pokrycia dachowe, blacharkę budowlaną i materiały budowlane. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.dachblach.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Dach-Blach bezpośredni importer dachówki TILCOR*****

Firma ?Dach-Blach? z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej dachówki TILCOR z posypką kamienną z Nowej Zelandii. Dachówki Tilcor zdobią dachy w takich miejscowościach jak: Zakopane, Szczawnica, Kościelisko, Witów, Zawoja, Chochołów, Limanowa, Nowy Targ, Krościenko, Czarny Dunajec, Poronin, Białka, Bukowina Tatrzańska, Szaflary, Mszana Dolna i wiele innych miejscowości w całej Polsce

http://blachatilcor.pl/ - 30 Sie 2016

Dachy*****

Firma jest wykonawcą pokryć i więźb dachowych. Na stronach znajdują się informacje na temat oferty, cen, nie brak również zdjęć.

http://www.dachy.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Dachy - roof.pl*****

Internetowy Serwis o Dachach.

http://roof.pl/ - 29 Paź 2003

Dan-Pol. Częstochowa*****

Działania firmy skupione są wokół oferty specjalisty-cznej, dotyczącej obszaru drzwi, z uwzględnieniem bardzo wysokich norm jakościowych, wzorniczych i funkcjonalnych. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.dan-pol.com.pl/ - 12 Sty 2006

Deitermann - Chemia budowlana*****

To chemia budowlana najwyższej jakości. Oferujemy produkty i technologie: naprawy i ochrony betonu, posadzki przemysłowe, izolacja przeciwwodna, izolacja pionowa i pozioma budowli oraz inne...

http://www.deitermann.pl/ - 14 Mar 2006

Dekor Serwis. Łódź*****

Firma świadczy usługi kompleksowej dekoracji wnętrz i wystroju okna. W ofercie znajduje się projektowanie, wizualizacja, szycie, montaż, dekorowanie, konserwacja i pranie, a także handel hurtowy i detaliczny artykułami dekoracyjnymi.

http://www.dekorserwis.com.pl/ - 13 Gru 2005

Delta - Spółka Akcyjna*****

Specjalnością firmy jest budowa, projektowanie dróg i ulic. Produkcja i sprzedaż kruszywa betonowego, wykonawstwo specjalistycznych robót ziemnych i rozbiórkowych.

http://www.delta-sa.com.pl/ - 23 Kwi 2001

Dolina Nidy*****

Witryna znanej, nie tylko w Polsce, firmy produkującej gips (historia, oferta, nowości).

http://www.dolina-nidy.com.pl/ - 24 Mar 2000

Dom - budownictwo, nieruchomości*****

Wiele informacji od materiałów budowlanych począwszy poprzez instalatorstwo, materiały wykończeniowe a na wyposażeniu skończywszy. Dostępny jest też katalog firm z możliwością wyszukiwania.

http://firmy.dom.pl/ - 9 Sty 2002