KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 908)

Knauf Pack - opakowania styropianowe, styropian, izolacje termiczne, plastik*****

Knauf Pack produkuje opakowania styropianowe, kształtki techniczne, płyty izolacyjne oraz formy wtryskowe z plastiku. Nasze produkty to pudła styropianowe, plastik, izolacje termiczne oraz opakowania styropianowe.

http://www.knauf-pack.pl/ - 14 Lip 2006

Komfort - wszystko na podłogi - sklep internetowy. Szczecin *****

Komfort to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych. Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży wykładzin, dywanów, paneli i podłóg drewnianych. Oferujemy także płytki ceramiczne.

http://www.komfort.pl/ - 6 Sty 2006

Korzeniowski - Usługi Budowlane Krosno*****

Przedmiotem naszej działalności są usługi budowlane, wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, biur, budynków użyteczności publicznej, prace wykończeniowe, systemy suchej zabudowy oraz adaptacje poddaszy.

http://www.korzeniowskirobert.pl/ - 15 Lip 2010

KPBP-BICK - budownictwo*****

Witryna należy do kieleckiej firmy KPBP-BICK swiadczącej usługi w zakresie budownictwa. Na stronie oprócz informacji o firmie (historii, aktualnej działalności) można znaleźć ofertę handlowo-usługową. Strona dostępna również w języku angielskim.

http://www.kpbp-bick.com.pl/ - 4 Kwi 2000

"MAT-ROLEKS" S.C. M.G.MATECCY*****

Witryna firmy zajmującej się spprzedażą: opału, materiałów budowlanych, okien i drzwi z PCV oraz artykułów spożywczych. Na stronach znajdują się informacje o firmie, galeria zdjęć a także oferta handlowa i cennik.

http://www.mat-roleks.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Mitex S.A.*****

Mitex S.A. Świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, biurowych, użyteczności publicznej, handlowych i sportowych oraz robót budowlano - montażowych.

http://www.mitex.com.pl/ - 29 Sty 2000

Mostostal Siedlce S.A.*****

Grupa Kapitałowa Mostostalu Siedlce S.A. specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej oraz w wytwarzaniu konstrukcji stalowych, z których budowane są supermarkety, hale przemysłowe i magazynowe, terminale, wielopoziomowe parkingi, stacje paliw i konstrukcje według indywidualnych projektów klienta.

http://www.mostostal.siedlce.pl/ - 29 Sty 2000

MOSTOSTAL-EXPORT S.A.*****

MOSTOSTAL-EXPORT S.A. Jest holdingiem budowlanym 39 spółek. Firma jest w stanie podjąć się realizacji ?pod klucz? najtrudniejszych zadań inwestycyjnych. W trakcie realizacji MOSTOSTAL-EXPORT S.A. współpracuje z przedsiębiorstwami wykonawczymi, których wysoko kwalifikowani specjaliści, wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt gwarantują wysoką jakość i terminowość wykonywanych prac.

http://www.mostostal-export.com.pl/ - 29 Sty 2000

MPMETAL - siatki pod wylewkę, walcówka, wyroby stalowe*****

MPMETAL, Krzeszowice, Małopolska - wyroby stalowe. W ofercie producenta siatki pod wylewkę, walcówka, druty stalowe, skrętne gwoździowe i żarzone oraz gwoździe budowlane, skrętne, walcowane oraz papowe. Mp-metal zaprasza po gwoździe i druty.

http://www.mpmetal.pl/ - 11 Paź 2007

Nomi*****

Strona prezentująca sieć sklepów z materiałami budowlanymi. Znajdziesz tu informacje o promocjach, dostępnych produktach, a także ważne porady, godziny otwarcia oraz kontakt z firmą.

http://www.nomi.pl/ - 3 Gru 2001