KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 912)

; Budownictwo, materiały budowlane, projektowanie budowlane: CMB Jelcz-Laskowice. ****

Projektowanie budowlane: Firma CMB Jelcz-Laskowice oferuje: materiały budowlane, projektowanie budowlane, budownictwo. CMB dostarcza materiały budowlane na potrzeby budownictwa.

http://www.cmb.pl/ - 3 Sty 2002

Dla Malarzy - docieplenia, malowanie****

Specjalizacja to docieplenia, malowanie, wykańczanie ścian, sprzedaż systemów wykańczania ścian. Sklep internetowy dla firm i klientów indywidualnych. W ofercie farby zewnętrzne, tapety, farby wew, tynki, farby Caparol, tynk japoński, tapety płynne, sztukateria.

http://www.dlamalarzy.pl/ - 9 Lis 2005

1000 Drzwi - sklep internetowy****

Chociaż remonty przeprowadzamy rzadko, to warto wiedzieć, gdzie można zakupić podstawowy asortyment do ich przeprowadzenia. Elementów do sprawdzenia jest dużo, ale powinniśmy wiedzieć przynajmniej gdzie znajdziemy bardzo dobre drzwi. To element bardzo solidny, ale musi być kupiony oczywiście u solidnego dostawcy. Sklep z prezentowanej strony taki właśnie jest.

http://1000drzwi.pl/ - 8 Sie 2012

2K SERWIS - systemy tarasowe: płyty i podstawki****

Czas na zmiany! Odwiedź sklep 2K Serwis i zaopatrz się we wszystko, co potrzebne podczas remontu. W ofercie znajdują się nowoczesne systemy tarasowe. Proponujemy podstawki oraz płyty. Asortyment obejmuje też kleje oraz izolacje.

http://sklep.2k.pl/ - 26 Wrz 2018

A D A E. Wrocław****

Firma wyspecjalizowana w zakresie dostaw elementów dystansowych oraz akcesoriów do zbrojenia. Na stronie informacje o firmie oraz katalog produktów.

http://www.adae.pl/ - 18 Sty 2006

AB Bechcicki - materiały budowlane****

Przedsiębiorstwo w swoim asortymencie posiada materiały budowlane. AB Bechcicki oferuje także produkty wykorzystywane do wykończenia ścian oraz kominów.

http://bechcicki.pl/ - 20 Wrz 2017

AB Renowa - sieć hurtowni materiałów budowlanych****

Firma zajmuje się sprzedażą takich materiałów budowlanych, jak silikony, kleje oraz zaprawy. AB Renowa to renomowana sieć hurtowni również takich produktów, jak farby oraz systemy wentylacyjne bądź kominowe.

http://www.renowa.pl/ - 14 Lis 2017

ABC pokryć dachowych, czyli wszystko o dachówkach i dekarzach****

DACHY.org - specjalistyczny serwis o dachach, wszystko co budujący dom o dachu wiedzieć powinien, pokrycia dachowe, dachówki, blachy, dekarze ceny, technologie, porady, również wyceny on-line.

http://www.dachy.org/ - 26 Sty 2004

Abee****

Agencja Budownictwa Energooszczędnego realizuje usługi w zakresie: sprzedaży i montażu systemów ogrzewania wody i wnętrz, sprzedaży materiałów budowlanych, projektów architektonicznych, nadzoru technicznego budów, doradztwa.

http://www.abee.linart.pl/ - 24 Sty 2002

"Accord". Gdynia Orłowo****

"Accord" spółka z o.o. od 1989 roku zajmuje się sprzedażą glazury i terakoty, chemii budowlanej oraz wykonawstwem wszelkich robót okładzinowych w zakresie ceramiki i kamienia. Na stronach można zapoznać się z ofertą i działalnością firmy.

http://www.accord.pl/ - 6 Lut 2006