KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (148)

Aves - ogrodzenia betonowe*****

Nasza firma działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją betonowej kostki ogrodzeniowej oraz betonowej kostki elewacyjnej. Kostkę to można zastosować do budowy bardzo estetycznych i trwałych ogrodzeń, filarów podporowych, murów oporowych, kominków, różnego rodzaju murków ozdobnych.

http://www.avesogrodzenia.pl/ - 9 Sty 2012

Betoniarnia, cement, beton producent - Cemex*****

Firma Cemex zajmuje się wytwarzaniem cementu, betonu, kruszyw i domieszek chemicznych do betonu. Betoniarnia Cemex działa na terenie całego kraju dostarczając produkty najlepszej jakości.

http://www.cemex.pl/ - 15 Cze 2010

Bonarka*****

Cegielnia Bonarka to popularna nazwa zakładu produkującego wyroby ceramiczne i budowlane, mieszczącego się w Krakowie-Łagiewnikach. Na stronie informacje o firmie oraz dokładna oferta.

http://www.bonarka.krakow.pl/ - 4 Lip 2001

MBT - deweloper Warszawa*****

MBT firma budowlano-telekomunikacyjna. Jesteśmy deweloperem z Warszawy oferującym mieszkania w Warszawie oraz domy w Markach. Produkujemy również beton towarowy jak też zajmujemy się kostką brukową dla miasta Warszawa i okolic.

http://www.mbt.com.pl/ - 5 Sie 2008

Skład budowlany Katowice Ligota E-mur - transport HDS*****

E-mur hurtownia materiałów budowlanych Katowice jest firmowym składem budowlanym i opałowym oferującym szeroki asortyment materiałów budowlanych dla mieszkańców Katowic i Śląska - transport HDS.

http://www.e-mur.pl/ - 5 Lip 2007

ABC Zbiorniki betonowe****

ABC Szamba betonowe - Trudnimy się instalacją szamb z betonu na terenie całego kraju. W ofercie mamy: - Szamba betonowe - na ścieki - Szamba betonowe na deszczówkę - zbiorniki żelbetonowe na gnojówkę. - Monolityczne Kanały samochodowe - Szczelne Studnie wodomierzowe. Zapraszam do odwiedzin naszej witryny www.

http://szamba-betonowe.org/ - 11 Lip 2015

ABS Skater - posadzki żywiczne****

Znajdujące się w naszej ofercie posadzki żywiczne to rozwiązanie nie tylko atrakcyjne wizualne, ale i wytrzymałe. ABS Skater poleca również podłoża przemysłowe.

http://absskater.pl/ - 13 Lip 2017

ART Precast Sołyga - meble industrialne****

ART Precast Sołyga jest firmą, która produkuje nowoczesne meble industrialne z betonu dekoracyjnego. Nasze elementy wyposażenia wnętrza są odporne na uszkodzenia, wilgoć, a przy tym doskonale się prezentują przez długi czas.

http://artprecast.eu/ - 19 Cze 2019

Artilos - producent betonu architektonicznego****

Śląski producent betonu architektonicznego GRC, przedsiębiorstwo Artilos, zaprasza do zapoznania się z ofertą. W katalogu znajdują się jedyne w swoim rodzaju płyty dekoracyjne.

http://www.artilos.pl/ - 17 Cze 2016

BAN-KOR-BET BANIA KORGA SPÓŁKA JAWNA beton drogowy tarnów****

Na naszym rynku od 1991 r. aktywnie działa firma produkcyjno-handlowa BAN-KOR-BET, zajmująca się głównie szybką oraz bezpieczną produkcją betonu. Nieustannie współdziałamy z poszczególnymi Kontrahentami z branży budowlanej, w każdym wypadku zapewniając im najwyższą jakość przekazanych budulców, co więcej w dokładnie zleconym terminie. Naszą specjalizacją jest dostarczanie betonu w 60. odmianach oraz wyrób sześciu odmiennych zapraw cementowych - także z domieszkami przyspieszającymi lub opóźniającymi spojenie. Inspirujemy do detalicznego zapoznania się ze stroną www oraz specyfikacją materiałów dostarczanych za sprawą firmy BAN-KOR-BET.

http://bankorbet.pl/ - 26 Lis 2013

Informacje dodatkowe