KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (139)

TESTPOL Sprzedaż gipsu modelarskiego wałbrzych****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy TESTPOL, która swoją siedzibę ma w Wałbrzychu. Specjalizujemy się w sprzedaży gipsów specjalistycznych i mas ceramicznych firmy SIBELCO jak również szkliw ceramicznych firmy FERRO. Działalność w branży prowadzimy od 1992 roku. Oferujemy jedynie produkty najwyższej jakość w konkurencyjnych cenach. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, toteż zatrudniamy wyłącznie wysoko wyspecjalizowany personel służący fachową poradą. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

http://www.testpol.com.pl/ - 8 Gru 2016

Tralbet.pl - tralki betonowe****

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją wyrobów betonowych na najwyższym poziomie. Istniejemy na rynku od 1989 roku. Przez te ponad 25 lat działalności zebraliśmy spore doświadczenie. Produkowane przez nas tralki, kolumny betonowe mają zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Przy większych zakupach jesteśmy w stanie zorganizować transport poprzez firmę spedycyjną. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.

http://www.tralbet.pl/ - 1 Kwi 2015

Usługi Sprzętowe Marcin Szadkowski****

Oferujemy profesjonalne usługi sprzętowe dla naszych Klientów z branży budowlanej. Przyjmujemy zlecenia z terenu całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Kujawsko-Pomorskiego. Zapewniamy transport betonu i jego pompowanie. Proponujemy także sprzedaż po korzystnej cenie.

http://www.betpomp.pl/ - 27 Sie 2014

Warbud Beton - produkcja betonu Warszawa****

Warbud-beton Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją mieszanki betonowej dla rozmaitych obiektów budowlanych. Firma działa w branży produktów budowlanych od ponad osiemnastu lat, proponując sprawdzone produkty i najwyższej jakości obsługę.

http://www.warbud-beton.pl/ - 25 Sie 2016

Węglosped****

Hurtownia materiałów budowlanych, sprzedaż węgla, miału, ekogroszku, kamieni ozdobnych, kostki granitowej

http://www.weglosped-siedlce.pl/ - 16 Sie 2012

Wszystko o cemencie****

Na stronie znajduje się duża ilość artykułów o cemencie, a w przypadku pytań można zapytać eksperta. Głównym założeniem strony jest poprawa świadomości o cemencie i dołączenie nowych firm, które po spełnieniu wysokich wymagań otrzymają znak jakości "Pewny Cement"

http://pewnycement.pl/ - 12 Lut 2015

Wyroby betonowe - Rak-Bud Białystok****

Budowa idzie znacznie sprawniej jak korzystasz z nowoczesnych wyrobów betonowych oferowanych przez Producenta wyrobów betonowych RAK-BUD z Białegostoku. Prefabrykaty betonowe, ogrodzenia betonowe łupane, bloczki fundamentowe, beton blok i inne.

http://rakbud.com.pl/ - 10 Kwi 2018

Wytwórnia betonu Mława****

Wytwórnia betonu Mława to producent najwyższej jakości betonu. Firma należy do spółki Kambud. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, oferuje betony na budowy przemysłowe oraz budowy domów jednorodzinnych.

http://www.betoniarnia-mlawa.pl/ - 14 Lut 2015

WYTWÓRNIA PREFABRYKATÓW I MAS BETONOWYCH masy betonowe****

Betonmax to prawdziwy profesjonalista w zakresie produkcji mas betonowych i prefabrykantów takich jak: bloczki oraz pustaki. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy zagwarantują Państwu satysfakcję z usług. W ofercie firmy znajduje się sprzedaż atestowanych betonów konstruktywnych, wodoszczelnych, samozagęszczalnych, posadzkowych, zapraw murarskich wraz transportem i pompowaniem. Dodatkową aktywnością Betonmaxu jest wynajem koparek ładowarek, wywrotek 4 osiowych, a także ciągników siodłowych wywrotek. Firma stale monitoruje jakość wyrobów jak i również sprawność urządzeń, ciesząc się stale rosnącym zaufaniem grona klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z referencjami oraz kontaktu, na stronie.

http://www.betonmax.pl/ - 4 Sty 2013

ZAKŁAD BETONIARSKI HANDL-BET kręgi betonowe nowy sącz****

Zakład betoniarski Handl-Bet z Nowego Sącza, dysponujący nowoczesnym laboratorium oraz dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, proponuje kupno wysokiej jakości betonu towarowego oraz innych materiałów betonowych. Naszą specjalnością jest produkcja solidnych stopów Terriva, znajdujących szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Sprzedawane przez nas produkty są sprawdzone, bezpieczne oraz mają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, a przy składaniu dużych zamówień możecie Państwo liczyć na upusty procentowe oraz inne formy promocji. Kompletną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

http://handl-bet.pl/ - 31 Sty 2014