KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (141)

TERMAT SP. Z O.O. gazony****

Z przyjemnością zachęcamy do zaznajomienia się z działalnością zakładu Termat z lokalizacją w Środzie Śląskiej, uznanego producenta artykułów budowlanych. Na rynku polskim istniejemy od 1989 roku, zdobywając cenne doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w sprzedaży stropów Teriva oraz Filligran a także innych towarów z keramzytu. Współpraca z fachowcami zapewnia profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych prac. Nasza kadra to profesjonalny i kompetentny personel, który przez cały czas podnosi swoje kwalifikacje i wiedzę w obszarze produkcji produktów budowlanych. W celu poznania więcej szczegółów na temat naszej oferty z przyjemnością zachęcamy Państwa na stronę internetową.

http://termat.pl/ - 5 Gru 2013

TESTPOL Sprzedaż gipsu modelarskiego wałbrzych****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy TESTPOL, która swoją siedzibę ma w Wałbrzychu. Specjalizujemy się w sprzedaży gipsów specjalistycznych i mas ceramicznych firmy SIBELCO jak również szkliw ceramicznych firmy FERRO. Działalność w branży prowadzimy od 1992 roku. Oferujemy jedynie produkty najwyższej jakość w konkurencyjnych cenach. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, toteż zatrudniamy wyłącznie wysoko wyspecjalizowany personel służący fachową poradą. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

http://www.testpol.com.pl/ - 8 Gru 2016

Tralbet.pl - tralki betonowe****

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją wyrobów betonowych na najwyższym poziomie. Istniejemy na rynku od 1989 roku. Przez te ponad 25 lat działalności zebraliśmy spore doświadczenie. Produkowane przez nas tralki, kolumny betonowe mają zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Przy większych zakupach jesteśmy w stanie zorganizować transport poprzez firmę spedycyjną. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.

http://www.tralbet.pl/ - 1 Kwi 2015

Usługi Sprzętowe Marcin Szadkowski****

Oferujemy profesjonalne usługi sprzętowe dla naszych Klientów z branży budowlanej. Przyjmujemy zlecenia z terenu całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Kujawsko-Pomorskiego. Zapewniamy transport betonu i jego pompowanie. Proponujemy także sprzedaż po korzystnej cenie.

http://www.betpomp.pl/ - 27 Sie 2014

Warbud Beton - produkcja betonu Warszawa****

Warbud-beton Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją mieszanki betonowej dla rozmaitych obiektów budowlanych. Firma działa w branży produktów budowlanych od ponad osiemnastu lat, proponując sprawdzone produkty i najwyższej jakości obsługę.

http://www.warbud-beton.pl/ - 25 Sie 2016

Węglosped****

Hurtownia materiałów budowlanych, sprzedaż węgla, miału, ekogroszku, kamieni ozdobnych, kostki granitowej

http://www.weglosped-siedlce.pl/ - 16 Sie 2012

Wikrusz.pl****

Wyroby betonowe i kruszywa oferuje P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski z Miedznej. W ramach oferowanych usług, przeprowadzamy również roboty ziemne, roboty drogowe oraz świadczymy usługi sprzętowe, których szczegóły prezentujemy na naszej stronie, na jaką serdecznie zapraszamy. Na rynku usług budowlanych funkcjonujemy od 2006 r., a zdobyte kwalifikacje i wiedza rynkowa, dają nam silną pozycję, jako przedsiębiorstwu. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przerobie i sprzedaży kruszyw oraz wykonawstwie prac ziemnych i drogowych - wszystko w ramach kopalni oraz zakładu produkcyjnego kruszyw, jakimi dysponujemy. Zapraszamy do współpracy!

http://www.wikrusz.pl/ - 6 Lis 2018

Wszystko o cemencie****

Na stronie znajduje się duża ilość artykułów o cemencie, a w przypadku pytań można zapytać eksperta. Głównym założeniem strony jest poprawa świadomości o cemencie i dołączenie nowych firm, które po spełnieniu wysokich wymagań otrzymają znak jakości "Pewny Cement"

http://pewnycement.pl/ - 12 Lut 2015

Wyroby betonowe - Rak-Bud Białystok****

Budowa idzie znacznie sprawniej jak korzystasz z nowoczesnych wyrobów betonowych oferowanych przez Producenta wyrobów betonowych RAK-BUD z Białegostoku. Prefabrykaty betonowe, ogrodzenia betonowe łupane, bloczki fundamentowe, beton blok i inne.

http://rakbud.com.pl/ - 10 Kwi 2018

Wytwórnia betonu Mława****

Wytwórnia betonu Mława to producent najwyższej jakości betonu. Firma należy do spółki Kambud. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, oferuje betony na budowy przemysłowe oraz budowy domów jednorodzinnych.

http://www.betoniarnia-mlawa.pl/ - 14 Lut 2015