KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (136)

Usługi Sprzętowe Marcin Szadkowski****

Oferujemy profesjonalne usługi sprzętowe dla naszych Klientów z branży budowlanej. Przyjmujemy zlecenia z terenu całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Kujawsko-Pomorskiego. Zapewniamy transport betonu i jego pompowanie. Proponujemy także sprzedaż po korzystnej cenie.

http://www.betpomp.pl/ - 27 Sie 2014

Warbud Beton - produkcja betonu Warszawa****

Warbud-beton Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją mieszanki betonowej dla rozmaitych obiektów budowlanych. Firma działa w branży produktów budowlanych od ponad osiemnastu lat, proponując sprawdzone produkty i najwyższej jakości obsługę.

http://www.warbud-beton.pl/ - 25 Sie 2016

Węglosped****

Hurtownia materiałów budowlanych, sprzedaż węgla, miału, ekogroszku, kamieni ozdobnych, kostki granitowej

http://www.weglosped-siedlce.pl/ - 16 Sie 2012

Wszystko o cemencie****

Na stronie znajduje się duża ilość artykułów o cemencie, a w przypadku pytań można zapytać eksperta. Głównym założeniem strony jest poprawa świadomości o cemencie i dołączenie nowych firm, które po spełnieniu wysokich wymagań otrzymają znak jakości "Pewny Cement"

http://pewnycement.pl/ - 12 Lut 2015

Wytwórnia betonu Mława****

Wytwórnia betonu Mława to producent najwyższej jakości betonu. Firma należy do spółki Kambud. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, oferuje betony na budowy przemysłowe oraz budowy domów jednorodzinnych.

http://www.betoniarnia-mlawa.pl/ - 14 Lut 2015

WYTWÓRNIA PREFABRYKATÓW I MAS BETONOWYCH masy betonowe****

Betonmax to prawdziwy profesjonalista w zakresie produkcji mas betonowych i prefabrykantów takich jak: bloczki oraz pustaki. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy zagwarantują Państwu satysfakcję z usług. W ofercie firmy znajduje się sprzedaż atestowanych betonów konstruktywnych, wodoszczelnych, samozagęszczalnych, posadzkowych, zapraw murarskich wraz transportem i pompowaniem. Dodatkową aktywnością Betonmaxu jest wynajem koparek ładowarek, wywrotek 4 osiowych, a także ciągników siodłowych wywrotek. Firma stale monitoruje jakość wyrobów jak i również sprawność urządzeń, ciesząc się stale rosnącym zaufaniem grona klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z referencjami oraz kontaktu, na stronie.

http://www.betonmax.pl/ - 4 Sty 2013

ZAKŁAD BETONIARSKI HANDL-BET kręgi betonowe nowy sącz****

Zakład betoniarski Handl-Bet z Nowego Sącza, dysponujący nowoczesnym laboratorium oraz dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, proponuje kupno wysokiej jakości betonu towarowego oraz innych materiałów betonowych. Naszą specjalnością jest produkcja solidnych stopów Terriva, znajdujących szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Sprzedawane przez nas produkty są sprawdzone, bezpieczne oraz mają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, a przy składaniu dużych zamówień możecie Państwo liczyć na upusty procentowe oraz inne formy promocji. Kompletną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

http://handl-bet.pl/ - 31 Sty 2014

Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka****

Strona internetowa producenta kostki brukowej, jak i innych betonowych materiałów budowlanych. W ofercie firmy Mordaka dostępne są m.in. płyty drogowe Jomb.

http://www.mordaka.pl/ - 3 Cze 2015

Zbiorniki betonowe od Producenta****

Funkcjonujemy na rynku od 18 lat dostarczając oraz robiąc szczelne zbiorniki betonowe. Stosowane są jako zbiorniki na szambo, ścieki, deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę. Dysponujemy kompetentny również rozbudowany zespół który doradzi wybrać dobrej wielkości zbiornik. Kolejnym atutem jest zaawansowane zaplecze techniczne dzięki jakiemu zapewniamy przewóz na terenie całego państwa w niskiej cenie. Przy zakupie zbiornika pozyskujecie kompletna dokumentację wraz z 6-cio letnią gwarancją również profesjonalny montaż za darmo. Wobec tego jesteśmy przekonani że propozycja naszej firmy zadowoli każdego klienta.

http://www.zbiornikibetonowe.net.pl/ - 30 Gru 2016

Zlecenia Budowlane - zleceniabudowlane24h.pl****

Portal Budowlany zleceniabudowlane24h.pl oferuje szeroki zakres usług wspierających działalność firm budowlanych oraz osób prywatnych. Dzięki niemu złożysz bezpłatne zapytanie ofertowe a zainteresowane firmy same zgłoszą się do Ciebie.

http://www.zleceniabudowlane24h.pl/ - 12 Lip 2013