KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (137)

Tralbet.pl - tralki betonowe****

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją wyrobów betonowych na najwyższym poziomie. Istniejemy na rynku od 1989 roku. Przez te ponad 25 lat działalności zebraliśmy spore doświadczenie. Produkowane przez nas tralki, kolumny betonowe mają zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Przy większych zakupach jesteśmy w stanie zorganizować transport poprzez firmę spedycyjną. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.

http://www.tralbet.pl/ - 1 Kwi 2015

Usługi Sprzętowe Marcin Szadkowski****

Oferujemy profesjonalne usługi sprzętowe dla naszych Klientów z branży budowlanej. Przyjmujemy zlecenia z terenu całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Kujawsko-Pomorskiego. Zapewniamy transport betonu i jego pompowanie. Proponujemy także sprzedaż po korzystnej cenie.

http://www.betpomp.pl/ - 27 Sie 2014

Warbud Beton - produkcja betonu Warszawa****

Warbud-beton Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją mieszanki betonowej dla rozmaitych obiektów budowlanych. Firma działa w branży produktów budowlanych od ponad osiemnastu lat, proponując sprawdzone produkty i najwyższej jakości obsługę.

http://www.warbud-beton.pl/ - 25 Sie 2016

Węglosped****

Hurtownia materiałów budowlanych, sprzedaż węgla, miału, ekogroszku, kamieni ozdobnych, kostki granitowej

http://www.weglosped-siedlce.pl/ - 16 Sie 2012

Wszystko o cemencie****

Na stronie znajduje się duża ilość artykułów o cemencie, a w przypadku pytań można zapytać eksperta. Głównym założeniem strony jest poprawa świadomości o cemencie i dołączenie nowych firm, które po spełnieniu wysokich wymagań otrzymają znak jakości "Pewny Cement"

http://pewnycement.pl/ - 12 Lut 2015

Wytwórnia betonu Mława****

Wytwórnia betonu Mława to producent najwyższej jakości betonu. Firma należy do spółki Kambud. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, oferuje betony na budowy przemysłowe oraz budowy domów jednorodzinnych.

http://www.betoniarnia-mlawa.pl/ - 14 Lut 2015

WYTWÓRNIA PREFABRYKATÓW I MAS BETONOWYCH masy betonowe****

Betonmax to prawdziwy profesjonalista w zakresie produkcji mas betonowych i prefabrykantów takich jak: bloczki oraz pustaki. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy zagwarantują Państwu satysfakcję z usług. W ofercie firmy znajduje się sprzedaż atestowanych betonów konstruktywnych, wodoszczelnych, samozagęszczalnych, posadzkowych, zapraw murarskich wraz transportem i pompowaniem. Dodatkową aktywnością Betonmaxu jest wynajem koparek ładowarek, wywrotek 4 osiowych, a także ciągników siodłowych wywrotek. Firma stale monitoruje jakość wyrobów jak i również sprawność urządzeń, ciesząc się stale rosnącym zaufaniem grona klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z referencjami oraz kontaktu, na stronie.

http://www.betonmax.pl/ - 4 Sty 2013

ZAKŁAD BETONIARSKI HANDL-BET kręgi betonowe nowy sącz****

Zakład betoniarski Handl-Bet z Nowego Sącza, dysponujący nowoczesnym laboratorium oraz dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, proponuje kupno wysokiej jakości betonu towarowego oraz innych materiałów betonowych. Naszą specjalnością jest produkcja solidnych stopów Terriva, znajdujących szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Sprzedawane przez nas produkty są sprawdzone, bezpieczne oraz mają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, a przy składaniu dużych zamówień możecie Państwo liczyć na upusty procentowe oraz inne formy promocji. Kompletną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

http://handl-bet.pl/ - 31 Sty 2014

Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka****

Strona internetowa producenta kostki brukowej, jak i innych betonowych materiałów budowlanych. W ofercie firmy Mordaka dostępne są m.in. płyty drogowe Jomb.

http://www.mordaka.pl/ - 3 Cze 2015

Zbiorniki betonowe od Producenta****

Funkcjonujemy na rynku od 18 lat dostarczając oraz robiąc szczelne zbiorniki betonowe. Stosowane są jako zbiorniki na szambo, ścieki, deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę. Dysponujemy kompetentny również rozbudowany zespół który doradzi wybrać dobrej wielkości zbiornik. Kolejnym atutem jest zaawansowane zaplecze techniczne dzięki jakiemu zapewniamy przewóz na terenie całego państwa w niskiej cenie. Przy zakupie zbiornika pozyskujecie kompletna dokumentację wraz z 6-cio letnią gwarancją również profesjonalny montaż za darmo. Wobec tego jesteśmy przekonani że propozycja naszej firmy zadowoli każdego klienta.

http://www.zbiornikibetonowe.net.pl/ - 30 Gru 2016