KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (148)

Warbud Beton - produkcja betonu Warszawa****

Warbud-beton Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją mieszanki betonowej dla rozmaitych obiektów budowlanych. Firma działa w branży produktów budowlanych od ponad osiemnastu lat, proponując sprawdzone produkty i najwyższej jakości obsługę.

http://www.warbud-beton.pl/ - 25 Sie 2016

Węglosped****

Hurtownia materiałów budowlanych, sprzedaż węgla, miału, ekogroszku, kamieni ozdobnych, kostki granitowej

http://www.weglosped-siedlce.pl/ - 16 Sie 2012

Wikrusz.pl****

Wyroby betonowe i kruszywa oferuje P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski z Miedznej. W ramach oferowanych usług, przeprowadzamy również roboty ziemne, roboty drogowe oraz świadczymy usługi sprzętowe, których szczegóły prezentujemy na naszej stronie, na jaką serdecznie zapraszamy. Na rynku usług budowlanych funkcjonujemy od 2006 r., a zdobyte kwalifikacje i wiedza rynkowa, dają nam silną pozycję, jako przedsiębiorstwu. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przerobie i sprzedaży kruszyw oraz wykonawstwie prac ziemnych i drogowych - wszystko w ramach kopalni oraz zakładu produkcyjnego kruszyw, jakimi dysponujemy. Zapraszamy do współpracy!

http://www.wikrusz.pl/ - 6 Lis 2018

Wszystko o cemencie****

Na stronie znajduje się duża ilość artykułów o cemencie, a w przypadku pytań można zapytać eksperta. Głównym założeniem strony jest poprawa świadomości o cemencie i dołączenie nowych firm, które po spełnieniu wysokich wymagań otrzymają znak jakości "Pewny Cement"

http://pewnycement.pl/ - 12 Lut 2015

Wyroby betonowe - Rak-Bud Białystok****

Budowa idzie znacznie sprawniej jak korzystasz z nowoczesnych wyrobów betonowych oferowanych przez Producenta wyrobów betonowych RAK-BUD z Białegostoku. Prefabrykaty betonowe, ogrodzenia betonowe łupane, bloczki fundamentowe, beton blok i inne.

http://rakbud.com.pl/ - 10 Kwi 2018

Wytwórnia betonu Mława****

Wytwórnia betonu Mława to producent najwyższej jakości betonu. Firma należy do spółki Kambud. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, oferuje betony na budowy przemysłowe oraz budowy domów jednorodzinnych.

http://www.betoniarnia-mlawa.pl/ - 14 Lut 2015

WYTWÓRNIA PREFABRYKATÓW I MAS BETONOWYCH masy betonowe****

Betonmax to prawdziwy profesjonalista w zakresie produkcji mas betonowych i prefabrykantów takich jak: bloczki oraz pustaki. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy zagwarantują Państwu satysfakcję z usług. W ofercie firmy znajduje się sprzedaż atestowanych betonów konstruktywnych, wodoszczelnych, samozagęszczalnych, posadzkowych, zapraw murarskich wraz transportem i pompowaniem. Dodatkową aktywnością Betonmaxu jest wynajem koparek ładowarek, wywrotek 4 osiowych, a także ciągników siodłowych wywrotek. Firma stale monitoruje jakość wyrobów jak i również sprawność urządzeń, ciesząc się stale rosnącym zaufaniem grona klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z referencjami oraz kontaktu, na stronie.

http://www.betonmax.pl/ - 4 Sty 2013

ZAKŁAD BETONIARSKI HANDL-BET kręgi betonowe nowy sącz****

Zakład betoniarski Handl-Bet z Nowego Sącza, dysponujący nowoczesnym laboratorium oraz dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, proponuje kupno wysokiej jakości betonu towarowego oraz innych materiałów betonowych. Naszą specjalnością jest produkcja solidnych stopów Terriva, znajdujących szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Sprzedawane przez nas produkty są sprawdzone, bezpieczne oraz mają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, a przy składaniu dużych zamówień możecie Państwo liczyć na upusty procentowe oraz inne formy promocji. Kompletną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

http://handl-bet.pl/ - 31 Sty 2014

Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka****

Strona internetowa producenta kostki brukowej, jak i innych betonowych materiałów budowlanych. W ofercie firmy Mordaka dostępne są m.in. płyty drogowe Jomb.

http://www.mordaka.pl/ - 3 Cze 2015

Zbiorniki betonowe od Producenta****

Funkcjonujemy na rynku od 18 lat dostarczając oraz robiąc szczelne zbiorniki betonowe. Stosowane są jako zbiorniki na szambo, ścieki, deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę. Dysponujemy kompetentny również rozbudowany zespół który doradzi wybrać dobrej wielkości zbiornik. Kolejnym atutem jest zaawansowane zaplecze techniczne dzięki jakiemu zapewniamy przewóz na terenie całego państwa w niskiej cenie. Przy zakupie zbiornika pozyskujecie kompletna dokumentację wraz z 6-cio letnią gwarancją również profesjonalny montaż za darmo. Wobec tego jesteśmy przekonani że propozycja naszej firmy zadowoli każdego klienta.

http://www.zbiornikibetonowe.net.pl/ - 30 Gru 2016

Informacje dodatkowe