KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (136)

Płyty drogowe - Nowe i używane płyty drogowe na miarę Twoich potrzeb***

Firma Płyty drogowe 24 zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, niezbędnych do budowy dróg. Mowa tu o płytach drogowych zarówno nowych jak i używanych. Płyty te, to model o podwójnym zbrojeniu wykonanym ze stali, wraz z uchwytami montażowymi o wadze 55kg. Posiadają krajową deklarację zgodności, są odporne na trudne warunki atmosferyczne, a także wytrzymują natężony ruch pojazdów, których masa dochodzić może do 60 ton.

http://plytydrogowe24.pl/ - 10 Paź 2011

Posadzki betonowe, epoksydowe, metakrylowe i poliuretanowe***

Contractor BC jest firmą, która oferuje wysokiej jakości posadzki betonowe, epoksydowe oraz między innymi poliuretanowe. W szczególności warto jednak zwrócić uwagę na posadzki metakrylowe tej firmy, które swoja jakość znacznie przewyższają konkurencje.

http://www.contractor-bc.pl/ - 3 Sty 2013

Salexpol - ekologiczne szamba***

Producent ekologicznych szamb. Oferujemy szczelne szamba betonowe jednokomorowe i wielokomorowe, zbiorniki na gnojówkę, przydomowe oczyszczalnie ścieków.

http://www.salexpol.pl/ - 14 Lut 2008

Schody betonowe zewnętrzne, podwaliny, schody żelbetowe, słupy betonowe - Lechma EKO BUD***

Wytwarzamy solidne i trwałe słupy betonowe, podwaliny, schody zabiegowe, balkony, schody żelbetowe, słupy betonowe i wiele innych. Mając na uwadze ciągle zmieniające się potrzeby różnych klientów, produkujemy nasze schody betonowe zewnętrzne i słupy zgodnie z życzeniem odbiorców. Dzięki temu schody żelbetowe, zabiegowe, podwaliny i pozostałe produkty mogą przyjąć rozmaite formy. Zapraszamy do współpracy!

http://www.lechma-ekobud.pl/ - 13 Cze 2012

Słupki, ogrodzenia betonowe oraz podmurówka pod siatkę***

Oferta naszej firmy to wysokiej jakości ogrodzenia oraz słupki betonowe. Zajmujemy się także produkcją takich wyrobów betonowych jak podmurówka pod siatkę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://ogrodzeniabetonowe.eu/ - 25 Lut 2013

Stowarzyszenie Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji. Lublin***

Cel stowarzyszenia to promowanie wyrobów betonowych, integracja środowiska producentów, publikacje techniczne, doradztwo techniczne, wspieranie rozwoju technicznego.

http://www.kanalizacja-betonowa.org.pl/ - 16 Lut 2006

Stropy Teriva, stropy gęstożebrowe, Stropy typu teriva***

Stropy Teriva najczęściej stosowane są w budownictwie mieszkaniowym. Stropy typu Teriva nazywane są również stropami gęstożebrowymi.

http://www.stropy-teriva.pl/ - 2 Wrz 2009

Studnie żelbetowe, kręgi betonowe, włazy studzienne***

Firma Polbruk oferuje studnie żelbetowe, kręgi betonowe, włazy studzienne. Najlepsza jakość i atrakcyjne ceny. Bezpośredni od producenta materiały do budowy systemów kanalizacji i ujęć wody.

http://www.polbruk-studnie.pl/ - 13 Lip 2012

Węzły betoniarskie Tecwill***

Tecwill jest fińskim producentem najwyższej jakości węzłów betoniarskich. Jego długoletnie doświadczenie pozwala oferować zaawansowany technicznie produkt w rozsądnych cenach. Istotne jest także przystosowanie węzłów Tecwill do trudnych warunków klimatycznych.

http://www.tecwill.com/ - 22 Maj 2003

WODPOL-BUD Sp. z o.o.***

Strona producenta monolitycznych zbiorników żelbetowych: okrągłych i prostokątnych. Ponadto oferuje inne elementy żelbetowe: płyty WPS, płyty chodnikowe, krawężniki.

http://www.wodpolbud.pl/ - 18 Maj 2004