KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (148)

BETA - Technika diamentowa****

Przedsiębiorstwo BETA oferuje cięcie betonu oraz wiercenie otworów w tym materiale za pomocą techniki diamentowej. Usługi realizowane są za pomocą nowoczesnych, precyzyjnych i niezawodnych maszyn.

http://dwbeta.pl/ - 21 Sty 2015

Beton : Wir-Bud Lublin****

Betoniarnia Wir-Bud oferuje najwyższej klasy beton kamionka wykorzystywany w przemyśle inżynieryjnym i przemysłowym. Proponowane rozwiązania perfekcyjnie sprawują się przy wylewkach betonowych czy chociażby budowie hal magazynowych,. W realizacji złożonego zamówienia na beton kamionka, przywieziemy produkt pod wskazane miejsce w odpowiednich betoniarkach przeważnie w rejonie województwa lubelskiego jak Radzyń Podlaski ale i w całej Polsce.

http://wir-bud.pl/ - 6 Lis 2012

Beton, piasek, kruszywo Oświęcim****

Zajmująca się między innymi produkcją betonu towarowego oraz zapraw cementowych firma Kościelnik oferuje klientom wysoką jakość usług oraz terminowość realizowanych prac. Klienci mogą skorzystać z usług transportu budowlanego, czy też usług pompą Settera, firma jest również w stanie przeprowadzić usługi koparką oraz koparko-ładowarką. Przedsiębiorstwo na zlecenie klienta dostarcza też kruszywa budowlanego.

http://www.koscielnik.ig.pl/ - 1 Kwi 2014

Beton Projekt****

Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją betonu architektonicznego. Cena płyt jest przystępna, dlatego warto skorzystać z oferty firmy Beton Projekt.

http://www.betonprojekt.com/ - 12 Cze 2014

Beton towarowy, bloczki betonowe, bloczki szalunkowe zasypowe Zakład Betoniarski PIOTROWSCY****

Zakład Betoniarski PIOTROWSCY oferuje beton towarowy, bloczki betonowe, a także bloczki szalunkowe zasypowe oraz bloki ściany oporowej- blok podstawowy, blok uzupełniający Nekla. Na stronie internetowej poleca strop teriva, pustaki i ogrodzenia betonowe. Producent betonu.

http://www.piotrowscy.pl/ - 19 Maj 2011

Beton towarowy Częstochowa, Śląsk : Renevis****

Renevis Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań dla sektora budowlanego. W ofercie beton towarowy, beton chudy, żużle, popioły i kruszywa. Częstochowa, Kamień i Nowy Jaworów to miasta w których mieszczą się śląskie zakłady produkcyjne.

http://www.renevis.pl/ - 19 Lip 2011

Betoniarnia-kubus.pl****

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie najwyższej jakości wyrobów budowlanych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku budowlanym pozwala nam na zapewnienie trwałych oraz solidnie wykonanych materiałów. W naszej ofercie posiadamy między innymi realizowaną zgodnie z innowacyjnymi, sprawdzonymi technologiami niemiecki, kostki brukowe. Zapewniamy również pustaki, kręgi, obrzeża, bloczki betonowe.

http://betoniarnia-kubus.pl/ - 17 Lut 2015

Betonowe posadzki****

W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu najwyższej jakości powierzchni betonowych, w tym dekoracyjnych, przemysłowych. Wykonujemy posadzki przemysłowe, jak bezpyłowe, zmywalne, zacierane mechanicznie i samopoziomujące. Specjalizujemy się w realizowaniu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii wylewania krawężników, które jesteśmy w stanie wykonać na już istniejącym podłożu takim jak droga, ścieżka, czy chodnik.

http://www.artbeton.pl/ - 29 Lip 2014

BetoPro - Donice betonowe, kosze metalowe, ławki parkowe****

Strona producenta małej architektury. BetoPro wykonuje ławki parkowe, kosze metalowe i betonowe, a także różnego rodzaju donice.

http://www.betopro.pl/ - 29 Maj 2015

Bettoni - zewnętrzne schody betonowe****

Producent elementów wykończeniowych oraz klasycznych płyt z betonu architektonicznego. Firma oferuje głównie okładziny ścienne, schody zewnętrzne, a także meble z tego trwałego i bardzo estetycznego materiału.

http://www.bettoni.pl/ - 17 Mar 2015

Informacje dodatkowe