KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (141)

Boksy na kruszywo i materiały sypkie, ściany oporowe****

Producent oferuje system ścian oporowych Alfabloc - boksy na kruszywo i boksy na materiały sypkie. Zasieki betonowe i zasieki magazynowe na kruszywo, ściany oporowe typu l i mury oporowe ułatwiające magazynowanie kruszyw i pozwalające przechować materiały sypkie - magazyn kruszyw. Skorzysatj z oferty na ściany oporowe typu l.

http://www.alfabloc.com.pl/ - 1 Paź 2012

Bonie, Gzymsy, Profile elewacyjne, listwy okienne, sztukateria zewnętrzna****

Oferujemy bonie, gzymsy oraz różnego rodzaju listwy styropianowe. Wspaniale ozdobisz dom dzięki takim elementom jak sztukateria elewacyjna i listwy okienne. Polecamy także nasze profile elewacyjne. Dla koneserów dobrego gustu mamy listwy styropianowe.

http://www.drthomas.com.pl/ - 29 Cze 2009

Bruk - płyty betonowe, ażurowe i chodnikowe****

Przedsiębiorstwo Bruk to doświadczony producent płyt tarasowych i nie tylko. W ofercie firmy znajdują się także ażurowe płyty chodnikowe oraz betonowe meble, donice i inne atrakcyjne produkty.

http://www.bruk.info.pl/ - 31 Lip 2017

Bryk-Kop - szczelne szamba betonowe w Mazowieckiem****

Firma Bryk-Kop to producent szam betonowych i elementów takich jak kostka ażurowa, żel-bety, ławy fundamentowe. W ofercie szczelnie i tanie zbiorniki do odprowadzania nieczystości. Działamy na terenie regionu mazowieckiego.

http://www.bryk-kop.pl/ - 12 Lip 2016

Budowa Domów Lublin oraz Matriały Budowlane - Inwest Bud****

Firma INWEST-BUD zajmuje się budową domów jednorodzinnych do stanu surowego lub deweloperskiego. Firma łączy doświadczenia kilku podmiotów działających w branży budowlanej oraz deweloperskiej. Lublin Świdnik Piaski

http://www.budowadomowlublin.pl/ - 11 Sie 2011

C4Y - blaty i płyty betonowe****

Na stronie została przedstawiona oferta firmy C4Y. Zajmuje się ona produkcją i sprzedażą donic, blatów oraz płyt betonowych.

http://www.c4y.pl/ - 20 Wrz 2017

CEMAR Producent betonu Puławy, Dęblin, Ryki****

Produkujemy betony wszystkich klas poczynając od stabilizacji cementowo-piaskowych o wytrzymałości od 1,5 do 5,0 MPa, przez chude betony 6-9 MPa aż do betonów towarowych od B7,5 do B50 z przeznaczeniem na fundamenty, stropy, betony posadzkowe, wodoszczelne, lekkie(karamzytowe), polimerowe, jamiste, drogowo-mostowe na kruszywach bazaltowych i granitowych o niskiej nasiąkliwości i wysokiej mrozoodporności.

http://betoncemar.pl/ - 26 Lis 2014

Cembet Stachnik sp.j. - pompy do betonu i transport surowca w Krakowie****

Firma działająca w Krakowie, w branży budowlanej. Oferujemy pompy do betonu, a także usługę transportu surowca.

http://www.cembet.com.pl/ - 18 Wrz 2015

Cemko - rozproszone zbrojenie betonu****

Firma oferuje syntentyczne strukturalne włókna zbrojące produkcji Japońskiej - pozwalające na uzyskanie betonu zbrojonego. Barchip Shogun i Barchip Macro pozwalają zastąpić tradycyjne zbrojenia stalowe. Jakość otrzymywanego zbrojenia potwierdzają przeprowadzane testy i uzyskiwane certyfikaty.

http://www.zbrojenierozproszone.pl/ - 14 Maj 2007

Cert-Lab - odwierty w betonie****

Na stronie internetowej ukazana została oferta Laboratorium budowlanego. Cert-Lab wykonuje badania wytrzymałości betonu na ściskanie przy pomocy odwiertów rdzeniowych. Świadczone usługi obejmują również certyfikaty ZKP, czyli Zakładowej Kontroli Produkcji.

http://www.cert-lab.pl/ - 1 Lut 2017