KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (141)

Chryso Polska -­ Domieszki do Betonu, Gipsu, Cementu i Zapraw.****

CHRYSO światowy lider wśród producentów domieszek do betonu, cementu i gipsu. Profesjonalne doradztwo techniczne, pomoc w optymalizacji receptur, kompletna gama domieszek wytwarzanych zgodnie z wymaganiami ISO 9001.

http://www.chryso.pl/ - 20 Mar 2006

CONCRETE System - beton architektoniczny, cienkowarstwowy****

Strona internetowa firmy CONCRETE System, działającej w branży budowlanej i zajmującej się między innymi renowacją kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo beton cienkowarstwowy, polerowany, architektoniczny. Proponujemy też posadzki dekoracyjne oraz żywiczne, tynki i płyty.

http://www.nowaposadzka.pl/ - 1 Lis 2016

Często-bet - beton komórkowy, towarowy****

Często-bet oferuje: beton, beton komórkowy, konstrukcje żelbetowe, transport, betonowanie, cement, posadzka, prefabrykaty, usługi betoniarskie.

http://www.czesto-bet.pl/ - 8 Kwi 2003

DĄB-BET - szamba betonowe, zbiorniki retencyjne i na deszczówkę****

Producent szamb betonowych. Dąb-Bet wykonuje także zbiorniki retencyjne i na deszczówkę. Firma zapewnia wysoką jakość przy zachowaniu niskich cen.

http://www.szamba-super.pl/ - 24 Kwi 2015

Dekobeton Polska - producent płyt z betonu architektonicznego****

Przedsiębiorstwo Dekobeton Polska zaprasza do nawiązania współpracy. Oferujemy płyty dekoracyjne z betonu architektonicznego.

http://www.dekobeton.pl/ - 17 Mar 2016

Eko-Zec - poznańska firma oferująca podbudowy drogowe, beton towarowy i gruz z rozbiórek****

Strona internetowa poznańskiej firmy odbierającej popiół lotny. Produkujemy beton towarowy i podbudowy drogowe, sprzedajemy też gruz rozbiórkowy.

http://www.eko-zec.com.pl/ - 7 Sie 2015

ELEKTROBET beton w lublinie****

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Elektrobet, którego główna siedziba mieści się w Lublinie. Rozpoczęliśmy działalność w 1995 roku, a w 2002 roku zaistniał nasz oddział w Zamościu. Specjalizujemy się w wytwórczości betonu towarowego i innych wyrobów betonowych takich jak bloczki, kręgi, pokrywy i nadproża. Mamy nowoczesne betonomieszarki o przeróżnych pojemnościach, które są w stanie dostarczyć beton w każde miejsce wybrane przez klienta. Nasi odpowiednio przeszkoleni pracownicy każdemu z klientów za darmo doradzą w zakresie technologii betonu. Cały czas poszerzamy naszą propozycję i modernizujemy zaplecze maszynowe, żeby dostarczać odbiorcom betonu oraz mieszanek stabilizujących o najlepszych parametrach. Zapewniamy przystępne ceny i szybką realizację zamówień. Szczegóły na stronie.

http://www.elektrobet.pl/ - 7 Cze 2014

ERGON - Konstrukcje z betonu sprężonego - Prefabrykaty - Produkcja.****

Firma ERGON - producent prefabrykatów i konstrukcji z betonu sprężonego. Referencje, katalog wyrobów, informacje o firmie i konstrukcjach, dane kontaktowe, to wszystko znajdziesz na stronie.

http://www.ergon.pl/ - 21 Wrz 2005

Fabet - kręgi i rury betonowe****

Przedsiębiorstwo Fabet produkuje elementy prefabrykowane. Tworzy kręgi, betonowe rury, komory startowe, retencyjne zbiorniki przeciwpożarowe (PPOŻ) do magazynowania wody oraz studnie.

http://www.fabet.eu/ - 1 Lut 2017

Fabryka betonu****

Betoniarnia, a zarazem fabryka betonu, Oła-Bet oferuje szereg produktów i usług związanych z betonem. Wieloletnie doświadczenie pozwala na produkcję wysokiej jakości betonu i oferowaniu go w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie między innymi masy betonowe: betony zwykłe, towarowe, posadzkowe, drogowe, mostowe na kruszywach łamanych, hydrotechniczne i wodoszczelne oraz wiele innych mas czy zaprawa w niskich i konkurencyjnych cenach. Gwarancja jakości produktów i terminowości realizacji zleceń.

http://betoniarnia.olawa.pl/ - 21 Kwi 2013