KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (141)

Formy do betonu, ogrodzenia betonowe, płoty betonowe Nika-produkcja form do betonu z laminatu,Poznań****

Oferujemy formy plastikowe, formy poliestrowe a także formy żywiczne Poznań. Firma Nika poleca formy do betonu, ogrodzenia betonowe oraz płoty betonowe. Na stronie internetowej przedstawia: laminaty, plastyfikatory, pigmenty. Zajmujemy się również laminowaniem oraz naprawa zderzaków.

http://www.formydobetonu.pl/ - 16 Lut 2007

Fundament Service****

Fundament Service jest firmą produkującą beton towarowy oraz drobnowymiarowe elementy betonowe. Działa na rynku od 1990 roku i jest najstarszą prywatną firmą w Pruszkowie działającą w tej branży.

http://www.fundament-service.waw.pl/ - 7 Kwi 2008

Http://cemexbeton.pl****

Cemex to światowy lider w produkcji betonu oraz zaprawy murarskiej. Oferuje wiele typów swoich produktów, dostosowując je pod indywidualne zlecenie klienta. Proces wytwarzania materiałów budowlanych jest całkowicie skomputeryzowany, co eliminuje ewentualny błąd człowieka. Firma posiada własne laboratoria, sprawdzające na miejscu jakość a także skład cementu. Ma również magazyny i silosy, przechowujące cały asortyment, dzięki czemu nie jest on narażony na negatywne działanie warunków atmosferycznych.

http://cemexbeton.pl/ - 9 Mar 2016

Iforbet****

Najprostsze rozwiązania to najczęściej rozwiązania doskonałe. Wiedzą to wszyscy ci, którzy zdecydowali się na położenie kostki brukowej firmy Forbet. Charakteryzują się one doskonałymi wartościami estetycznymi, trwałością materiałów, z jakich są wykonane, a także rzeszą zadowolonych z ich użytkowania klientów. Kostka brukowa to dzisiaj najprostsze i najlepsze rozwiązanie dla wszystkich lubiących prostotę i elegancję.

http://lforbet.pl/ - 25 Lis 2016

INVEST COMPLEX-2 Sp. z o.o. - wylewki betonowe****

W ramach świadczonych usług znajdziecie wykonywane przez nas wylewki betonowe. Przygotowywane przez nas posadzki sprawdzają się w obszarach przemysłowych, jak również w domach prywatnych naszych klientów.

http://www.posadzki-mixokretem.pl/ - 11 Mar 2014

Kermazyt - Lecaź****

W niedalekiej przyszłości będziesz stawiał jakiś budynek? Masz swoją firmę i chcesz mieć do czynienia z wysokiej jakości materiałami budowlanymi? A co byś powiedział na keramzyt dostępny w naszej ofercie? Pragniemy Cię poinformować, że z tego niepozornego kruszywa ceramicznego można wyprodukować pustaki i bloczki, a także zaprawy i betony. Produkty dostępne w Lecaź mają mnóstwo zastosowań i charakteryzują się wysoką odpornością na działanie wielu czynników. Są wodo, ognio i mrozoodporne. Stanowią doskonalą izolację, a przy tym są bardzo lekkie.

http://leca.pl/ - 8 Kwi 2017

KOCELA producent betonu częstochowa****

Wytwórnia betonu Kocela działa od 2000 roku i ma swoją siedzibę w Lubojence nieopodal Częstochowy. Proponuje sprzedaż, pompowanie i transport betonu, a dodatkowo przewóz materiałów sypkich. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i wymaganiami rynku niedawno została uruchomiona wytwórnia betonu. Jako producent cementu i betonu towarowego firma Kocela gwarantuje wszystkim odbiorcom przystępne ceny i wszechstronną obsługę. Profesjonalni i doświadczeni pracownicy zatrudnieni w przedsiębiorstwie dbają o to, aby każda z partii towaru miała właściwą jakość. Dla stałych klientów przygotowano atrakcyjne zniżki i rabaty. Szczegółowa oferta dostępna na witrynie internetowej.

http://kocela-beton.pl/ - 23 Sty 2014

Lafarge Beton****

Lafarge Beton - producent wysokiej jakości betonu towarowego dla budownictwa i przemysłu drogowego.

http://www.lafarge-beton.pl/ - 10 Lut 2006

Mury i ściany oporowe, magazynowanie, zasieki na kruszywo****

Alfabloc oferuje system ścian oporowych chroniony patentem. Oferowany system ścian pozwala na składowanie materiałów sypkich w nieograniczonym zakresie. Materiały sypkie i magazynowanie kruszyw - zapraszamy po zasieki na kruszywo, mury oporowe i ściany oporowe.

http://www.alfabloc.pl/ - 20 Cze 2011

Nadproża, krawężniki drogowe, płyty chodnikowe, drogowe, parkingowe - Gdańsk, Gdynia****

Barkoczyn prefabrykaty betonowe - blisko Gdańsk, Gdynia i Kościerzyna. Producent oferuje wysokiej jakości nadproża L19, krawężniki drogowe, płyty chodnikowe, stropy betonowe, bloczki betonowe, płyty drogowe, płyty parkingowe - meb, yomb. Zapraszamy do firmy - prefabrykaty betonowe Gdańsk, Gdynia, woj. pomorskie..

http://www.barkoczyn.pl/ - 15 Wrz 2016