KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (142)

NAST-BUD - beton towarowy, bloczki fundamentowe, nadproża, pustaki w Łodzi****

Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych, do których należą na przykład elementy betonowe. Możecie Państwo zakupić u nas bloczki, pustaki keramzytowe. W naszej łódzkiej firmie dostępne są również materiały na wylewki, posadzki oraz zaprawy.

http://nast-bud.net.pl/ - 26 Mar 2018

Nor-Kam - produkcja szamb****

Firma Nor-Kam, której siedziba znajduje się w Chełmie specjalizuje się w produkcji budowli betonowych. Pierwsze kroki w branży stawialiśmy już w 1992 roku. Jako jedyne przedsiębiorstwo w Europie robimy piwnice ogrodowe typu Loch, a także zbiorniki ściekowe, szamba oraz komory grobowe. Oprócz tego świadczymy usługi budowlane, w zakresie robót ziemnych i porządkowania terenu dla klientów prywatnych, firm ogrodniczych, budowlanych oraz cmentarzy. Na obszarze województwa lubelskiego montujemy nasze produkty, ale sprzedaż prowadzimy w całym kraju. Doświadczenie zatrudnianych fachowców pozwala nam na proponowanie trwałych oraz solidnie wykonanych produktów. Jednocześnie gwarantujemy okazyjne ceny oraz terminowe wykonanie zlecenia. Na stronie internetowej znajdą Państwo pełną ofertę oraz inne informacje.

http://www.nor-kam.pl/ - 10 Paź 2013

Ogrodzenia betonowe, słupki, wyroby betoniarskie - producent Zakład Betoniarski W. Malecha****

Producent ogrodzeń betonowych Zakład Betoniarski W. Malecha. Na stronie wzory ogrodzeń, kontakt, możliwość zamówienia, transport na terenie całego kraju. Oferowane przez zakład betoniarski ogrodzenia betonowe są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Zapewnią Państwu eleganckie urządzenie nie tylko terenów wokół domów jednorodzinnych, ale również placów, zabudowań czy terenów inwestycyjnych. Wszystkie konstrukcje są w pełni zbrojone (każde przęsło posiada pełne użebrowanie drutem fi 6) co zapewnia trwałość i stabilność naszych ogrodzeń.

http://www.ogrodzeniabetonowewmalecha.pl/ - 8 Gru 2009

Ogrodzenia panelowe, bramy, murki betonowe - FPHU El-Bet****

Strona internetowa firmy El-Bet. W szerokiej ofercie znajdują się solidne ogrodzenia panelowe, bramy i murki betonowe, siatki, słupki geodezyjne oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również kompleksowym montażem ogrodzeń.

http://www.el-bet.pl/ - 28 Sty 2015

Okna PCV - Internorm****

Strona internetowa producenta okien pasywnych. Na stronie znajdują się wszelkie specyfikacje konkretnych produktów oraz rzetelne porównania różnych okien. Strona z jednej strony jest kompendium wiedzy na temat okien pasywnych, a z drugiej stanowi dobrze przygotowaną ofertę firmy Internorm.

http://www.okna-pasywne.pl/ - 15 Paź 2013

Pagel****

Strona firmy zajmującej sie produkcją i sprzedażą podlewek, zapraw do podlewek, zapraw do kotwienia, podlewek specjalnych, naprawą betonu, injekcją rys oraz budową podłóg przemysłowych.

http://www.pagel.pl/ - 22 Wrz 2005

Pater Firma - producent bloczków betonowych****

Strona producenta płyt i kostki brukowej w różnych wzorach i kolorach. Pater Firma oferuje również pustaki szalunkowe, a także bloczki oraz drewno betonowe, w tym zarówno deski, jak i pieńki. Poza katalogiem produktów dostępny jest na niej również cennik.

http://www.pater.pl/ - 3 Kwi 2015

Perlit ekspandowany****

Dystrybucja perlitów ekspandowanych EP100F , EP100 , EP150 , EP180 , EP AGRO.

http://www.phuanter.pl/ - 12 Cze 2014

Pewnybeton.pl - wysokiej jakości beton towarowy i architektoniczny****

Pewnybeton.pl oferuje wysokiej jakości beton marki Górażdże. Proponowane przez nas produkty cechuje wysoka trwałość oraz ogromna różnorodność. Skorzystanie z oferty strony pewnybeton.pl to gwarancja sukcesu.

http://pewnybeton.pl/ - 30 Lip 2013

Płyty chodnikowe betonowe****

Produkcja betonu to proces wymagający szczególnej uwagi i doświadczenia. Firma Wasik, dzięki wieloletniej działalności oraz wykorzystaniu w pełni automatycznego procesu produkcji, jest w stanie zaoferować swoim klientom beton oraz wybory betonowe zawsze doskonałej jakości. Dodatkowo każda partia surowca jest poddawana szczegółowej kontroli w naszym laboratorium. To sprawia, że nasi klienci mogą być pewni wytrzymałości naszych wyrobów oraz spełniania przez nie wszelkich norm. Zapraszamy po szczegóły.

http://wasik.pl/ - 4 Mar 2014