KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (148)

Producent szamb betonowych****

Producent szamba betonowych firma Luxbud - obsługujemy wszystkie województwa w Polsce. Nasze produkty dysponują wszystkie aprobaty i certyfikaty PZH i Instytutu Techniki Budowlanej. Każdy produkt to dodatkowo Pisemna gwarancja na piśmie na okres 60 miesięcy.

http://szamba-luxbud.pl/ - 25 Lis 2018

Producent szamb betonowych****

Firma Ekoszamb działa na rynku od 18 lat sporządzając najwyższej jakości zbiorniki na szamba betonowe oraz, ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Stworzone z betonu klasy b20-b40 uszczelniane masą asfaltowo-kauczukową. W ofercie mamy dodatkowo kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia oraz płyty najazdowe. Uzupełnieniem są żeliwne dekle na szamba betonowe. Szamba betonowe mają 6 letnią gwarancję oraz spełniają wszystkie wymogi konieczne do odbioru budynku. Lokalnym nabywcom oferujemy rasowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej wielkości zbiornika także przewóz na obszarze kraju w małej opłacie. Do każdego zakupionego szamba betonowego profesjonalny montaż za darmo. Matbet to firma z wieloletnim doświadczeniem charakteryzuje nas dbałość o szczegóły, górnolotna forma stworzenia oraz tysiące zadowolonych konsumentów którzy nam zaufali.

http://szambabetonowe-ekoszamb.pl/ - 2 Lut 2017

PROFI-BUD - Kostka brukowa Libet****

Przedsiębiorstwo PROFI-BUD posiada w ofercie wyroby betonowe i kostkę brukową. Proponujemy wyroby uznanych w branży producentów, takich jak Libet, Polbruk, SemmelRock.

http://www.centrumkostki.com.pl/ - 28 Kwi 2017

Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH - usługi budowlane****

Główny zakres działalności to: budownictwo, konstrukcje stalowe, półfabrykaty betonowe - kręgi oraz beton towarowy.

http://www.paech.pl/ - 23 Sie 2004

QBIC Concrete - maszyny ułatwiające betonowanie****

Firma QBIC Concrete oferuje profesjonalne maszyny ułatwiające betonowanie. Jako dystrybutor marki Secatol, dostarczamy pojemniki wyposażone w bezpieczny mechanizm spustowy oraz system zabezpieczający przed wyciekaniem mieszanki.

http://qhar.pl/ - 26 Cze 2019

Rury, kręgi, elementy betonowe i ściekowe - małopolska****

Zibet Myślenice - małopolska firma budowlana. W ofercie wyroby i elementy betonowe - prefabrykaty, rury, kręgi betonowe, elementy ściekowe, płyty drogowe i płyty ażurowe. Też wynajem sprzętu budowlanego - koparki, ładowarki, spycharki. Zapraszamy po rury, kręgi i elementy betonowe - małopolska.

http://www.zibet.pl/ - 11 Sie 2011

RUTSON beton towarowy****

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu doświadczony katalog producentów betonu. Udało nam się zbudować największą internetową bazę firm, które zajmują się produkcją i dostarczaniem betonu, chemii budowlanej i usług związanych z branżą betonową i budowlaną. Dołożyliśmy starań, żeby nasz katalog był przejrzysty, łatwy w użyciu oraz dostarczał aktualnych danych na temat przedstawianych firm. Podzieliliśmy wszystko na czytelne, intuicyjne kategorie, które pozwalają szybko znaleźć to, czego Państwo szukacie. Mozecie Państwo bezpłatnie zdawać pytania dotyczące wszelkich wyrobów betonowych. Dla Państwa wygody opracowaliśmy przyjazny system nawigacji po stronie. Zapraszamy do przetestowania naszego katalogu.

http://www.producencibetonu.pl/ - 27 Cze 2013

Samborauto-pol.pl - betonowe kręgi****

Nasza firma opiera się na kilku filarach, a każdy z nich to inny zakres usług jakimi się zajmujemy. Najważniejsze które można wyróżnić to: wypożyczalnia samochodów, dostarczanie materiałów budowlanych, opałowych, wywożeniem nieczystości. Dokładny opis tym czym się zajmujemy można znaleźć na naszej stronie www, którą prowadzimy bardzo starannie. Zapraszamy każdego do skorzystania z naszych usług i produktów, a jesteśmy pewni iż się na nas nie zawiedziecie.

http://samborauto-pol.pl/ - 12 Gru 2015

SBA Design - nadruki na betonie, gadżety z betonu: donice, blaty kuchenne i stołowe****

Beton architektoniczny posiada szerokie zastosowanie. Potrafi całkowicie zmienić charakter wnętrza, pełniąc przy tym funkcje dekoracyjne, ale i praktyczne, użytkowe. W związku z tym producent betonu architektonicznego SBA Design oferuje następujące produkty: panel ścienny z betonu architektonicznego, płyta z betonu architektonicznego oraz ciekawe gadżety z betonu: donice, poduszki, elementy ozdobne oraz blaty kuchenne i stołowe. SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego świadczy również usługi: nadruki na betonie, barwienie w masie, frezowanie płyt betonowych, produkcja liter i kształtów z betonu, odciskanie w betonie znaków, a wszystkie informacje o działalności można znaleźć na stronie Sbadesign.pl

http://sbadesign.pl/ - 5 Sie 2017

Siatki ogrodzeniowe i Leśne - prywatny poradnik****

Ogrodzenie działki lub posesji to w Polsce bardzo ważna sprawa. Wiele ludzi grodzi budowy siatkami leśnymi ale my zachęcamy do użycia tradycyjnej siatki ogrodzeniowej. Siatka ogrodzeniowa powlekana jest bardzo popularna. Jeżli mamy problem z psami możemy do ogrodzenia dołączyć elektrycznego pastucha lub drut kolczasty. Płot wokół posesji powinien być szczelny i mocny,

http://ogrodzeniowa.pl/ - 21 Lis 2012

Informacje dodatkowe