KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (142)

PROFI-BUD - Kostka brukowa Libet****

Przedsiębiorstwo PROFI-BUD posiada w ofercie wyroby betonowe i kostkę brukową. Proponujemy wyroby uznanych w branży producentów, takich jak Libet, Polbruk, SemmelRock.

http://www.centrumkostki.com.pl/ - 28 Kwi 2017

Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH - usługi budowlane****

Główny zakres działalności to: budownictwo, konstrukcje stalowe, półfabrykaty betonowe - kręgi oraz beton towarowy.

http://www.paech.pl/ - 23 Sie 2004

Rury, kręgi, elementy betonowe i ściekowe - małopolska****

Zibet Myślenice - małopolska firma budowlana. W ofercie wyroby i elementy betonowe - prefabrykaty, rury, kręgi betonowe, elementy ściekowe, płyty drogowe i płyty ażurowe. Też wynajem sprzętu budowlanego - koparki, ładowarki, spycharki. Zapraszamy po rury, kręgi i elementy betonowe - małopolska.

http://www.zibet.pl/ - 11 Sie 2011

RUTSON beton towarowy****

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu doświadczony katalog producentów betonu. Udało nam się zbudować największą internetową bazę firm, które zajmują się produkcją i dostarczaniem betonu, chemii budowlanej i usług związanych z branżą betonową i budowlaną. Dołożyliśmy starań, żeby nasz katalog był przejrzysty, łatwy w użyciu oraz dostarczał aktualnych danych na temat przedstawianych firm. Podzieliliśmy wszystko na czytelne, intuicyjne kategorie, które pozwalają szybko znaleźć to, czego Państwo szukacie. Mozecie Państwo bezpłatnie zdawać pytania dotyczące wszelkich wyrobów betonowych. Dla Państwa wygody opracowaliśmy przyjazny system nawigacji po stronie. Zapraszamy do przetestowania naszego katalogu.

http://www.producencibetonu.pl/ - 27 Cze 2013

Samborauto-pol.pl - betonowe kręgi****

Nasza firma opiera się na kilku filarach, a każdy z nich to inny zakres usług jakimi się zajmujemy. Najważniejsze które można wyróżnić to: wypożyczalnia samochodów, dostarczanie materiałów budowlanych, opałowych, wywożeniem nieczystości. Dokładny opis tym czym się zajmujemy można znaleźć na naszej stronie www, którą prowadzimy bardzo starannie. Zapraszamy każdego do skorzystania z naszych usług i produktów, a jesteśmy pewni iż się na nas nie zawiedziecie.

http://samborauto-pol.pl/ - 12 Gru 2015

SBA Design - nadruki na betonie, gadżety z betonu: donice, blaty kuchenne i stołowe****

Beton architektoniczny posiada szerokie zastosowanie. Potrafi całkowicie zmienić charakter wnętrza, pełniąc przy tym funkcje dekoracyjne, ale i praktyczne, użytkowe. W związku z tym producent betonu architektonicznego SBA Design oferuje następujące produkty: panel ścienny z betonu architektonicznego, płyta z betonu architektonicznego oraz ciekawe gadżety z betonu: donice, poduszki, elementy ozdobne oraz blaty kuchenne i stołowe. SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego świadczy również usługi: nadruki na betonie, barwienie w masie, frezowanie płyt betonowych, produkcja liter i kształtów z betonu, odciskanie w betonie znaków, a wszystkie informacje o działalności można znaleźć na stronie Sbadesign.pl

http://sbadesign.pl/ - 5 Sie 2017

Siatki ogrodzeniowe i Leśne - prywatny poradnik****

Ogrodzenie działki lub posesji to w Polsce bardzo ważna sprawa. Wiele ludzi grodzi budowy siatkami leśnymi ale my zachęcamy do użycia tradycyjnej siatki ogrodzeniowej. Siatka ogrodzeniowa powlekana jest bardzo popularna. Jeżli mamy problem z psami możemy do ogrodzenia dołączyć elektrycznego pastucha lub drut kolczasty. Płot wokół posesji powinien być szczelny i mocny,

http://ogrodzeniowa.pl/ - 21 Lis 2012

Sklejka szalunkowa IMPORTER****

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Budowlane SAMER jako bezpośredni importer dostarcza wysokiej jakości produkty, które spełniają światowe normy dotyczące zarówno jakości jak i ochrony środowiska.

http://www.samer.com.pl/ - 19 Sie 2009

STAMBET-BUD bloczki fundamentowe z wibroprasy****

Jesteśmy jednym z wiodących producentów betonu towarowego na Mazowszu. W naszej ofercie znajdują się między innymi: cement workowany, mieszanki do betonu oraz usługi transportowe wywrotką HDS. Odbiorcami produktów Steambet-bud są przede wszystkim firmy budowlane działające na Mazowszu. Ambicją naszej firmy jest długotrwała współpraca, z tej przyczyny dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Korzystając z naszego betonu macie Państwo pełne przekonanie, że zakończycie sukcesem nawet najbardziej wymagającą inwestycję budowlaną. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą Steambet-bud i do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://stambet-bud.pl/ - 3 Gru 2013

StrefaWylewek.pl - wylewki betonowe w Łodzi****

Firma zajmująca się produkcją jastrychów samorozlewnych. To łódzkie przedsiębiorstwo specjalizuje się w wylewkach maszynowych. Tworzą gładkie posadzki betonowe.

http://strefawylewek.pl/ - 1 Lip 2015