KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > beton i prefabrykaty (141)

Sytec - polimerobeton, odwodnienia, korytka i kanały****

SYTEC - producent korytek i kanałów odwadniających z polimerobetonu. W ofercie znajdują się odwodnienia liniowe, drogowe, a także parkingu i garażu w klasach od A15 do F900 w przystępnej cenie.

http://www.sytec.pl/ - 23 Mar 2015

Szamba betonowe****

Sprzedaż szamb betonowych - zbiorników betonowych - zasobniki te mają zastosowanie na fekalia, deszczówkę, gnojowicę. Posiadamy także certyfikat PZH na magazynowanie wody pitnej.

http://www.abc-szambabetonowe.pl/ - 28 Sty 2015

Szamba betonowe Betonex****

Jednostka Betonex działa na rynku od 15 lat tworząc najwyższej próby zbiorniki na szamba betonowe także, ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatotry tłuszczów. Skonstruowane z cementu klasy b20-b40 spajane masą asfaltowo-kauczukową. W ofercie posiadamy dodatkowo kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia również płyty najazdowe. Uzupełnianiem są żeliwne dekle na szamba betonowe. Szamba betonowe mają 6 letnią gwarancję oraz spełniają wszystkie potrzeby potrzebne do przyjęcia budynku. Naszym nabywcom proponujemy profesjonalne doradztwo przy wyborze właściwej wielkości zbiornika oraz transport na terenie kraju w niskiej cenie. Do każdego zakupionego szamba betonowego profesjonalny montaż za darmo. Betonex to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem charakteryzuje nas dbałość o detale, górnolotna forma wykonania dodatkowo tysiące spełnionych nabywców którzy nam zaufali.

http://www.szambabetonowe-betonex.pl/ - 11 Sie 2017

Szamba betonowe NEW-EKO-TRANS lider w produkcji zbiornków z betonu.****

NEW-EKO-TRANS produkuje i dostarcza zbiorniki betonowe do klientów na terenie całego kraju. Przed podziałem stanowiliśmy jedną firmę Eko-Trans. Oferujemy dostawę zbiornika i umieszczenie w wykopie HDS-em (dzwigiem) na terenie całego kraju. Stawiamy na jakość produktów, nasze ceny są niskie, ale nie osczędzamy na materiałach użytych do produkcji szamba. Dodatkowo firma zajmuje się spawalnictwem.

http://www.netszamba.pl/ - 19 Cze 2015

Szamba betonowe Producent****

Szamba betonowe są znakomitym wyjściem dla tych, którzy zamierzają zakup pola pod budowę domu. Przy doborze położenia, gdzie w przyszłości stanie nasza posiadłość warto zwrócić uwagę na okoliczności zabudowy. W wypadku kiedy sąsiedztwo nie jest skanalizowana będziemy musieli zbudować własne szambo betonowe. Następnym pozytywem jakim zdołają szczycić się szamba betonowe stanowi opcja przeobrażenia wybudowanego szamba betonowego w zbiornik na deszczówkę, w przypadku jak punkt, w którym zamyślamy postawić własny siedlisko ma w planach zagospodarowanie kanalizacji, choć w raczej późniejszym okresie. Przy tak istotnym przedsięwzięciu którym jest szambo betonowe powinno się szczególną uwagę oddać na wybór materiału z którego postanawiamy wybudować własne szambo betonowe. Na rynku osiągalne są dwa typy szamb-szamba betonowe i szamba plastikowe. Nie podlega wątpliwości, iż najważniejsze szamba stanowią to szamba betonowe.

http://www.szambabetonowe48.com/ - 12 Sie 2017

Szamba betonowe Producent****

Trudnimy się w produkcji oraz sprzedaży szczelnych zbiorników betonowych. Fabrykujemy je z najlepszych towarów osiągalnych na rynku, spajamy szamba dodatkowymi domieszkami jakie zaprojektowaliśmy przez 18 letnie badanie. Zbiorniki na szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe objęte są 6 letnią gwarancją oraz posiadają pełną dokumentację wskutek której odbiór budynku to tylko formalność. Zbiorniki betonowe przeznaczone na ścieki, deszczówkę, gnojowicę, gnojówkę i separator tłuszczów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się kominki betonowe, płyty najazdowe i sygnalizatory napełnienia szamba. Uzupełnieniem rozległej gamy artykułów są żeliwne dekle na szamba betonowe. Naszym klientom oferujemy biegłe doradztwo, pomoc na każdym etapie współpracy oraz transport zakupionego produktu na obszarze kraju w niskiej cenie. Nabywając szamba betonowe dostajecie doświadczony montaż gratis. Wybierając propozycję naszej jednostki jesteśmy przekonani iż wypełnimy Państwa przewidywania.

http://www.szczelneszambabetonowe.com.pl/ - 11 Sie 2017

Szamba betonowe szambo z gwarancją producenta BETONEX****

Przedsiębiorstwo BETONEX ma w swojej ofercie szamba betonowe, betonowe kanały samochodowe i studzienki wodomierzowe. Produkowane przez nią szamba mają aprobatę ITB także wszystkie wymagane zaświadczenia potrzebne do walidacji zasobnika. Przy wyrobu szamb wykorzystywany jest zwłaszcza wyselekcjonowany specjalistyczny cement dodatkowo wysokojakościowa stal zbrojeniowa co w znacznej mierze wpływa na żywotność również solidność zbiornika betonowego. Na wszystek oferowany przez nas asortyment udzielamy pięć lat gwarancji. Mamy w ofercie szamba jedno komorowe i szamba wielokomorowe.

http://www.betonowe-szamba.net.pl/ - 12 Sie 2017

Szamba betonowe szczelne****

Działamy na rynku już od 15 lat sporządzając najlepszej jakości zbiorniki betonowe. Mają one wielorakie zastosowanie, mogą posługiwać jako zbiorniki na szamba betonowe.Charakteryzujemy się dużą pilnością i odpornością towarów. Przez wieloletnie doświadczenie cały czas dążymy do podwyższenia standardów świadczonych przez nas usług. Bogaty zestaw wyrobów spełnia wszystkie wymogi prawne dla każdej sytuacji budowlanej.Wybierając naszą propozycję również kupując zbiornik na szambo betonowe odbieracie montaż gratis oraz terminowe wykonanie. Dzięki temu mamy pewność że każdy nabywca będzie usatysfakcjonowany górnolotną jakością produktu także usług.

http://www.szambabetonowe-info.pl/ - 3 Gru 2016

Szamba betonowe Wodoszczelne****

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją nowoczesnych i ekologicznych zbiorników betonowych w kraju od 15 lat. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam na opracowanie szczególnych domieszek spajających poprzez co wyprodukowane szambo betonowe ma 100% szczelności. Szamba betonowe są najlepszym i najtańszym metodą składowania nieczystości płynnych. Gwarantujemy najniższą zapłatę na rynku również pięcioletnią gwarancję

http://www.szambabetonowe48.pl/ - 25 Paź 2016

Szamba Matbet - betonowe i żelbetowe studzienki kanalizacyjne****

Matbet - firma zajmująca się produkcją szamb i elementów składających się na szamba. W bogatej ofercie wyrobów betonowych i żelbetowych znaleźć można między innymi gotowe szamba i studzienki kanalizacyjne oraz elementy takie jak komory, kręgi, przykrywy, płyty i rury betonowe.

http://www.matbet.pl/ - 6 Lut 2008