KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > bramy, balustrady, kraty, schody (703)

Automatyka i napędy do bram garażowych, segmentowych, uchylnych - producent Nice Polska****

Nice to firma zajmująca się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, a także systemów alarmowych. Istniejąca na rynku polskim od 1996 roku zyskała zaufanie klientów i partnerów handlowych, które pozwoliło na permanentny rozwój firmy i wdrażanie nowoczesnych systemów opartych na innowacyjnych, światowych technologiach. W bogatej ofercie Nice można znaleźć między innymi automatykę do bram przesuwnych i skrzydłowych oraz do bram garażowych, automatykę do rolet okiennych, a także systemy parkingowe z nowoczesnymi szlabanami elektromechanicznymi. Od kilku lat firma proponuje również niezawodne systemy alarmowe wyróżniające się doskonałą estetyką i bogactwem funkcji odpowiadających na potrzeby współczesnych, inteligentnych domów.

http://www.nice.pl/ - 5 Lis 2015

Automatyka i napędy do bram przesuwnych garażowych - sklep****

Automatyka do bram od Apus - sklep online oferuje automatykę i napędy do bram. W ofercie napędy do bram skrzydłowych oraz napędy do bram przesuwnych garażowych. Sklep posiada w ofercie także słupki i systemy parkingowe, automaty, szlabany oraz siłowniki do bram.

http://www.automatykadobramy.pl/ - 1 Maj 2014

Balkon-System - balustrady schodowe i balkonowe****

Najlepsze balustrady schodowe oraz balkonowe oferuje firma Balkon-System! To oferta najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie są niezwykle solidne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Wszystkie z nich odznaczają się również oryginalną stylizacją, a także atrakcyjną ceną.

http://www.balkonsystem.pl/ - 17 Paź 2013

Balustrady****

Oferujemy balustrady nierdzewne oraz kwasoodporne z wykończeniem drewnianym, szklanym i stalowym. Nasz oferta to także: konstrukcje oraz elementy pod indywidualne zamówienia wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz czarnej.

http://www.balustrady-nierdzewne.com.pl/ - 30 Kwi 2013

Balustrady, poręcze, barierki nierdzewne zewnętrzne, wewnętrzne****

Firma poleca barierki nierdzewne zewnętrzne i wewnętrzne. W ofercie firmy także poręcze i balustrady nierdzewne wewnętrzne oraz zewnętrzne a także wiatrołapy, schody i zadaszenia nierdzewne. Zapraszamy do skorzystania z oferty na poręcze i balustrady nierdzewne wewnętrzne.

http://barierki.jggastro.pl/ - 17 Kwi 2014

Balustrady, poręcze, ogrodzenia kute, schody stalowe****

Artom producent - Reda, woj. pomorskie. W ofercie balustrady stalowe, daszki nad drzwi, ogrodzenia kute, bramy, poręcze stalowe, balustrady schodowe oraz balustrady balkonowe. Produkcja, sprzedaż i montaż - balustrady, ogrodzenia kute, poręcze stalowe i schody samonośne.

http://www.artom.combiz.pl/ - 29 Kwi 2010

Balustrady szklane, drzwi, daszki i kabiny prysznicowe Szczecin - KEDRO****

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości rozwiązania do wyposażania wnętrz. Proponujemy balustrady szklane, daszki, drzwi, a także kabiny prysznicowe. Wykorzystujemy rozwiązania znanych i cenionych firm, których wyroby posiadają stosowne certyfikaty ISO.

http://www.kedro.com.pl/ - 30 Kwi 2014

Balustrady ze stali nierdzewnej - Belmos****

Belmos oferuje karnisze, balustrady do wszystkich typów schodów i do balkonów, a także posiada w ofercie inne, nietypowe wyroby metalowe.

http://www.belmos.poznan.pl/ - 6 Wrz 2013

BARONT - schody zabiegowe****

Główne elementy oferty firmy BARONT to podłogi drewniane, tarasy, schody wewnętrzne oraz wnętrza. Elementy i meble drewniane to bazowa część oferty naszego przedsiębiorstwa. Na naszej stronie www mieści się także strefa architekta, gdzie nasza firma poleca się jako partner do inwestycji. Polecamy nasze wykończenia wnętrz w stylu klasycznym i nowoczesnym oraz produkty z drewna, np. drzwi drewniane, meble z drewna itd.

http://baront.pl/ - 10 Maj 2015

Belu-Tec - bramy garażowe****

Firma BELU TEC z siedzibą w Lingen (Niemcy) produkuje systemy bramowe od 1988 roku. W Polsce istniejemy od 1991 roku. Jesteśmy znani dzięki bramom garażowym BELU GA, bramom przemysłowym oraz specjalnym konstrukcjom bramowym, wyróżniającym się funkcjonalnością i designem.

http://www.belutec.pl/ - 22 Wrz 2006