KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > bramy, balustrady, kraty, schody (723)

Balustrady ze stali nierdzewnej - Belmos****

Belmos oferuje karnisze, balustrady do wszystkich typów schodów i do balkonów, a także posiada w ofercie inne, nietypowe wyroby metalowe.

http://www.belmos.poznan.pl/ - 6 Wrz 2013

BARONT - schody zabiegowe****

Główne elementy oferty firmy BARONT to podłogi drewniane, tarasy, schody wewnętrzne oraz wnętrza. Elementy i meble drewniane to bazowa część oferty naszego przedsiębiorstwa. Na naszej stronie www mieści się także strefa architekta, gdzie nasza firma poleca się jako partner do inwestycji. Polecamy nasze wykończenia wnętrz w stylu klasycznym i nowoczesnym oraz produkty z drewna, np. drzwi drewniane, meble z drewna itd.

http://baront.pl/ - 10 Maj 2015

Belu-Tec - bramy garażowe****

Firma BELU TEC z siedzibą w Lingen (Niemcy) produkuje systemy bramowe od 1988 roku. W Polsce istniejemy od 1991 roku. Jesteśmy znani dzięki bramom garażowym BELU GA, bramom przemysłowym oraz specjalnym konstrukcjom bramowym, wyróżniającym się funkcjonalnością i designem.

http://www.belutec.pl/ - 22 Wrz 2006

BELUX.****

Witryna firmy dostarczającej rozwiązania w dziedzinie rolet, bram garażowych oraz żaluzji pionowych i poziomych. Znajdziesz tu prezentację firmy, szczegóły jej oferty i referencje.

http://belux.pl/ - 19 Gru 2002

Bessy Polska****

Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży stolarki drzwiowej i okiennej. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, nie zapominając o odpowiedniej prezentacji. Bessy Polska oferuje również tarasy oraz bramy garażowe.

http://www.bessy.pl/ - 28 Lut 2018

Bezpieczny Dom****

Oferta firmy specjalizujacej się w sprzedaży i montażu bram, napędów, markiz, rolet i drzwi wszelkiego rodzaju oraz automatyką i systemami kontroli dostępu. Wykonuje również ogrodzenia, balustrady i kraty.

http://www.bezpieczny.com.pl/ - 19 Wrz 2001

BiG TOR - technika bramowa****

Strona firmy zajmującej się produkcją bram garażowych i przemysłowych. Znajdziesz tu szczegółowe opisy produktów.

http://www.bigtor.pl/ - 2 Kwi 2002

Bilbo****

Bramy, napędy, HORMANN, automatyka, drzwi. Firma zapewnia kompleksową obsługę: doradztwo, sprzedaż, transport, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie oferowanych bram garażowych, parkanowych i przemysłowych oraz drzwi.

http://www.bilbo.pl/ - 24 Kwi 2002

Blaty granitowe - extremestone.pl****

Przeprowadzasz się? A może wykonujesz generalny remont swojego domu lub mieszkania i szukasz pomysłów na kompletną zmianę jego wyglądu? Jeżeli tak, to nie wahaj się ani chwili i zapoznaj się z ofertą handlową firmy Extreme Stone, producenta oraz sprzedawcy wyrobów kamieniarskich z najwyższej półki. Firma w swojej ofercie posiada różnego rodzaju schody, parapety, blaty oraz kominki wykonywane z kamienia, takiego jak granit, marmur czy też konglomerat. W ofercie handlowej firmy można również znaleźć ogrodzenia.

http://www.extremestone.pl/ - 22 Gru 2015

Bodetko****

Importer bram segmentowych przemysłowych i garażowych, systemów przeładunkowych, bram wjazdowych oraz automatycznego sterowania do wszelkiego typu bram. Opis, zdjęcia oferowanego asortymentu, informacje o partnerach handlowych.

http://www.bodetko.com.pl/ - 30 Sty 2002