KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > cegła (15)

Bonarka*****

Cegielnia Bonarka to popularna nazwa zakładu produkującego wyroby ceramiczne i budowlane, mieszczącego się w Krakowie-Łagiewnikach. Na stronie informacje o firmie oraz dokładna oferta.

http://www.bonarka.krakow.pl/ - 4 Lip 2001

Budowlany sklep Warszawa - materiały budowlane CENY HURTOWE*****

Oferujemy Państwu hurtowe ceny materiałów budowlanych i wykończeniowych. Możliwy jest także transport gratis na terenie Warszawy i okolic. Ceny które prezentujemy są cenami do negocjacji w zależności od wielkości zamówienia. Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym: 022 215 6883, 0600 793 201.

http://www.budowlanysklep.warszawa.pl/ - 20 Paź 2010

Cekobud - cegła licowa****

Firma Cekobud zaprasza do nawiązania współpracy i zapoznania się z atrakcyjnymi cenami dostępnych płytek klinkierowych. Nasze formowane ręcznie licowe cegły elewacyjne nie mają sobie równych.

http://www.cekobud.pl/ - 17 Mar 2016

Ceradbud - gliny ceramiczne, usługi sprzętowe****

Ceradbud zajmuje się działalnością związaną z budownictwem (usługi sprzętowe) oraz przemysłem ceramicznym (wydobycie glin).

http://www.ceradbud.pl/ - 23 Kwi 2007

Elewacje z cegły kinkierowej****

Piękne elewacje z cegły kinkierowej oferowane przez Klinkier Dom. Wykonawcą elewacji budynków z klinkieru. Realizujemy elewacje z cegły klinkierowej rozbiórkowej, maszynowej i formowanej ręcznie.

http://klinkierdom.com/ - 18 Sty 2017

Ghb.pl - materiały budowlane****

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Masz w planie inne prace budowlane lub wykończeniowe? Odwiedź serwis hurtowni budowlanych sieci GHB. Znajdź najbliższy z 250 świetnie zaopatrzonych składów. Zapytaj o ceny on-line. Skorzystaj z ofert specjalnych. Zapraszamy.

http://ghb.pl/ - 4 Wrz 2014

Kamstar.pl - terakota do kuchni****

Domeną działalności prowadzonej przez przedsiębiorstwo Kamstar jest sprzedaż cegieł i terakoty wysokiej jakości. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje szeroką dostępność produktów, które pozyskiwane są z budynków przeznaczonych do rozbiórki. Każda cegła czy terakota przechodzi testy oraz jest czyszczona a dzięki tradycyjnej rzemieślniczej obróbce wnętrza zyskują niepowtarzalnego charakteru.

http://kamstar.pl/ - 26 Lis 2015

Klinkier Dom - elewacje z cegły klinkierowej - Myślibórz****

Firma Klinkier Dom z Myśliborza wykonuje elewacje z cegły klinkierowej ręcznie formowanej, z klinkieru maszynowego, z cegły rozbiórkowej oraz inne usługi budowlane.

http://www.klinkierdom.pl/ - 16 Lut 2009

Retrogips****

Już od wielu lat zajmujemy się tworzeniem estetycznych płytek ceglanych, które pozyskujemy z rozbiórki starych budynków. Dzięki temu możemy zagwarantować ich naturalny wygląd oraz wysoką odporność na jakiekolwiek uszkodzenia.

http://www.retrogips.pl/ - 30 Lis 2018

SAI-POL - materiały budowlane****

Bogata oferta materiałów budowlanych i produktów wykończeniowych. Wysokiej jakości systemy rynnowe, płyty gipsowe, cegły klinkierowe oraz bloczki fundamentowe.

http://www.saipol.com.pl/ - 19 Lis 2014