KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > cegła (14)

Art Glass***

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu szklaną cegłę jest to nowy produkt na rynku polskim, który wyśmienicie sprawdza się zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu. Producentem szklanej cegły jest włoska huta. Jej wyroby charakteryzują się wysoką jakością i ekskluzywnością. Firma nasza jest dystrybutorem tychże produktów na rynku polskim. Cegły, płyty, dachówki wykonane ze szkła znajdują zastosowanie w barach, restauracjach, w domach, galeriach handlowych, w hotelach a dodatkowo podświetlone tworzą majestatyczny widok. W swojej ofercie posiadamy bardzo dużą paletę kolorów i kształtów. Produkt ten bardzo chętnie jest wykorzystywany przez włoskich architektów, deweloperów i planistów szukających coraz to nowszych rozwiązań w projektowanych wnętrzach. Mamy nadzieję, że znajdzie uznanie również na naszym rynku.

http://www.art-glass.pl/ - 22 Wrz 2009

Cegielnia Słodków. Stróża k. Kraśnika***

Cegielnia produkuje cegłę ceramiczną ręcznie formowaną kl 10, 15. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe, szczegółowa oferta.

http://www.cegielnia-slodkow.lkr.pl/ - 4 Sty 2006

Materiały budowlane- Investor***

Firma Inwestor poleca materiały budowlane; szeroka gama materiałów instalacyjnych w sprzedaży najnowsze i modne wzory. Na stronie internetowej oferujemy dachówki, cegły, kostka brukowa, a także systemy grzewcze Wronki. Prowadzimy kierownictwo i nadzory budowlane; oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną oraz hurtową materiałów budowlanych.

http://www.inwestor-wronki.pl/ - 5 Cze 2008

Sir-Bud***

Tynki gipsowe, wylewki betonowe, z mixokreta, budowa domów.

http://www.sir-bud.pl/ - 7 Wrz 2005