KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > ceramika budowlana (40)

Istra****

Materiały wykończeniowe oraz wykonastwo zabudowy wnęk i schodów drewnianych na indywidualne zamówienie Klienta.

http://www.istra.waw.pl/ - 13 Sie 2007

ITALCERAMIK - Casalgrande Padana****

ITALCERAMIK to dystrybutor włoskich płytek ceramicznych i gresowych firmy Casalgrande Padana posiadającej płytki z serii Granitogres. W ofercie są płytki przemysłowe, płytki basenowe, gres.

http://ital-ceramik.com.pl/ - 17 Sty 2015

Kafra - płytki ceramiczne kwasoodporne****

Firma oferująca elementy wykończenia łazienek, kuchni i innych pomieszczeń. W asortymencie przedsiębiorstwa Kafra znajdą Państwo wysokogatunkowe, kwasoodporne płytki ceramiczne. Produkty te doskonale sprawdzą się w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym.

http://www.kafra.com.pl/ - 21 Lip 2017

Konstrukcje i pokrycia dachowe - Ambit****

Firma Ambit oferuje pokrycia dachowe, folie, dachówki cementowe oraz ceramiczne a także rynny pcv lub metalowe. W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg usług wspierający dekarstwo. W tym montaż okien dachowych, obróbki blacharskie oraz ocieplanie ścian zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://www.ambit.gda.pl/ - 25 Lis 2009

Kostka brukowa Artbud****

Nasza kostka brukowa to utwardzona powierzchnia którą można wykorzystać do położenia chodnika lub drogi. Wykonywana jest przez układania przylegających kamieni, kostek cementowych, kostek kamiennych. Sprzedajemy takie typy jak : kamienna, granitowa, bazaltowa oraz grysowa oraz inne.

http://www.artbud.pl/ - 18 Lip 2008

Łazienki na topie - płytki ceramiczne****

Duży wybór ceramiki Gres, Paradyż i Tubądzin znajdą Państwo w ofercie sklepu internetowego Łazienki na topie. Proponujemy płytki idealne do salonu lub kuchni.

http://lazienkinatopie.pl/ - 4 Paź 2016

Narzędzia warsztatowe****

Nasz sklep oferuje sprzedaż profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi budowlanych, będących niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu. Sprzedajemy ponadto materiały budowlane, wykończeniowe, zestawy solarne, armaturę sanitarną, akcesoria instalacyjne oraz systemy grzewcze wszystkich typów.

http://www.jasma.pl/ - 16 Sie 2012

NET-GROUP - wyposażenie łazienki, umywalki, baterie, kabiny****

Prowadzimy internetowy sklep z elementami wyposażenia łazienek. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się umywalki, baterie, kabiny prysznicowe, a także szereg innych produktów niezbędnych do stworzenia funkcjonalnego pokoju kąpielowego. Dysponujemy wyrobami znanych i cenionych producentów.

http://www.net-lazienka.pl/ - 5 Sie 2014

Płytki za Grosze - tanie kafle podłogowe****

Zapraszamy do punktów sprzedaży taniej glazury Płytki za Grosze. Tutaj znajdziecie Państwo bogatą ofertę kafli podłogowych od czołowych polskich producentów (Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Paradyż i wielu innych) w najniższej cenie. Do wyboru I, II i III gatunek. Znajdziecie nas w Inowrocławiu i Osielsku k. Bydgoszczy. Do zobaczenia!

http://pzg24.pl/ - 7 Mar 2017

Probet-Dasag - beton architektoniczny, płyty fasadowe i posadzkowe****

Producent płyt fasadowych, a także płytek tarasowych i posadzkowych m.in. z Terrazzo. Firma oferuje ponadto wewnętrzne i zewnętrzne schody z betonu architektonicznego, a także okładziny.

http://www.dasag.pl/ - 6 Mar 2015