KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > ceramika budowlana (42)

Płytki za Grosze - tanie kafle podłogowe****

Zapraszamy do punktów sprzedaży taniej glazury Płytki za Grosze. Tutaj znajdziecie Państwo bogatą ofertę kafli podłogowych od czołowych polskich producentów (Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Paradyż i wielu innych) w najniższej cenie. Do wyboru I, II i III gatunek. Znajdziecie nas w Inowrocławiu i Osielsku k. Bydgoszczy. Do zobaczenia!

http://pzg24.pl/ - 7 Mar 2017

Probet-Dasag - beton architektoniczny, płyty fasadowe i posadzkowe****

Producent płyt fasadowych, a także płytek tarasowych i posadzkowych m.in. z Terrazzo. Firma oferuje ponadto wewnętrzne i zewnętrzne schody z betonu architektonicznego, a także okładziny.

http://www.dasag.pl/ - 6 Mar 2015

Tasco International - ceramika ozdobna****

Firma oferuje nowoczesne stoły i krzesła oraz inne ekskluzywne meble ogrodowe, a także ceramikę ozdobną i glazurę włoską.

http://www.fratantoni.pl/ - 13 Cze 2014

Ceramika budowlana - Cerabud***

W ofercie firmy znajdują się materiały niezbędne do wybudowania nowego domy. Oferujemy materiały ceramiczne w postaci cegieł, dachówki oraz inne. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu obejrzenia kompletnej oferty.

http://www.cerabud.com.pl/ - 23 Gru 2008

Ceramika, szkło, kamień. Chorzów***

Strona firmy Ceramo Studio, której profilem działania jest branża ceramiczna. Firma prowadzi sprzedaż płytek ceramicznych, szkła i kamienia naturalnego a także wykonuje wszelkie usługi związane z wspomnianymi produktami: kapinosy, cokoliki, mozaiki, transport. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe, oferta.

http://ceramostudio.pl/ - 19 Sty 2006

Dekoracje gresowe, płytki ornamentowe, mozaiki artystyczne, glazurnictwo***

Mozaiki artystyczne, gresowe dekoracje i ornamenty łukowe płytek, ornamenty reliefowe, glazurnictwo, najnowsze technologie.

http://www.ornamenty.info/ - 18 Lut 2008

Hurtownia materiałów budowlanych ATUT, Sosnowiec***

Hurtownia ATUT w Sosnowcu oferuje materiały budowlane. M.in. systemy dociepleń.

http://www.atutsosnowiec.pl/ - 16 Paź 2007

Jopek - kompletny system dachowy***

Firma oferuje elementy na kompletny dach: dachówki ceramiczne, wietrzniki kominowe, gąsiory dachowe. Sztandarowym wyrobem jest dachówka karpiówka

http://www.jopek.pl/ - 10 Lis 2011

Materiały budowlane Wrocław***

Hurtownia budowlana SBB Wrocław oferuje materiały budowlane: m.in okna Velux, Rotol i akcesoria dachowe. Także bloczki fundamentowe, klinkier CRH, pokrycia dachowe - dachówki ceramiczne i cementowe. Klient może liczyć na bezpłatne doradztwo i kosztorys budowy swojej inwestycji. Hurtownia budowlana SBB Wrocław to zespół doradców, którzy pomogą w doborze materiałów na dom.

http://www.sbb.wroclaw.pl/ - 22 Lis 2011

Płytki ceramiczne***

W naszej ofercie znajduje się glazura i terakota renomowanych producentów. Największy.Glazura, Terakota, Gres, Klinkier, Ceramika, Armatura, Chemia Budowlana do Kuchni, Łazienki, Salonu, Tarasu, Garażu. Gwarancja Najniższych Cen!

http://www.plytki.info.pl/ - 1 Lut 2010