KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > ceramika budowlana (40)

Płytki cersanit***

Płytki Cersanit to najlepsze płytki ceramiczne na rynku. Lider w kreowaniu trendów we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Bogata kolorystyka, odważne wzronictwo,płytki do każdego pomieszczenia.

http://dekordiacersanit.pl/ - 31 Gru 2009

Płytki opoczno***

Na stronie prezentujemy wszystkie aranżacje płytek ceramicznych firmy Opoczno. Marka Opoczno kreuje, inspiruje i tworzy unikalne kolekcje płytek ceramicznych.

http://www.plytki.opoczno.pl/ - 27 Sty 2010

Płytki Paradyż***

Sklep OnLine eGlazura.pl - płytki, płytki ceramiczne, glazura, terakota, kafelki, fuga, flizy. Gwarancja Jakości i Najniższych Cen!

http://dekordiaparadyz.pl/ - 1 Lut 2010

PPHU Phobos - transformatory kable przewody ceramika budowlana. Kraków***

Witryna firmy oferującej materiały budowlane dla energetyki (kable, przewody, osprzęt elektryczny, transformatory mocy, dystrybucyjne oraz oprawy oświetleniowe), budownictawa (pustaki max , thermopory, systemy kominowe, kostka brukowa, dachówki, blachy trapezowe itp). Na stronie informacje o firmie, szcezgółowa oferta oraz dane kontektoiwe.

http://www.phobos.net.pl/ - 13 Lut 2006

Riwal Sp. z o.o. - kaflarnia***

Profesjonalna kaflarnia Riwal Sp. z o.o., która wykonuje na zamówienie kafle piecowe i kominkowe. W ofercie dostępne są też płytki ceramiczne oraz elementy ze szkła stapianego.

http://www.ceramikaiszklo.riwal.pl/ - 28 Mar 2017

Venis Porcelanosa Villeory & Boch Atlas Connicorde Łazienki Glazura Terakota. Warszawa***

Na stronie prezentacja kolekcji mebli łazienkowych, glazury i terazkoty oraz dane kontaktowe do salonów firmowych.

http://www.venis.pl/ - 17 Lut 2006

Belit (beton komórkowy, suporeks, pustaki) najtaniej. Lublin**

Oferujemy belit oraz cegłę wapienno-piaskową renomowanej firmy PPMB Niemce. Zapewniamy najniższe ceny oraz transport z HDS-em (bezpłatny do 30 km). Szczególnie polecamy belit z klejem w promcji cenowej !

http://www.tanibelit.pl/ - 31 Mar 2011

Glazura**

Firma Dalen oferuje swoim klientom towar najwyższej jakości, nasza glazura produkowana jest w czołowych fabrykach Hiszpanii i Polski. Ogromna różnorodność produktu jakim jest asortyment łazienkowe zapewni najbardziej wyszukane wrażenia estetyczne. Dystrybucja oparta jest na współpracy z ponad 300 firmami o różnych potencjale, specjalizującymi się w sprzedaży produktów takich jak glazura łazienkowa, płytki podłogowe czy płytki na schody. Zapraszamy do studiowania naszej oferty.

http://www.e-podlogi.pl/ - 10 Gru 2010

Parapety ceramiczne, zewnętrzne, klinkierowe, producent parapetów - Ceram-Zet**

Producent parapetów oferuje estetyczne i trwałe parapety zewnętrzne, takie jak parapety ceramiczne czy klinkierowe. Płytki parapetowe także znajdują się w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów firmy Ceram-Zet.

http://www.ceramzet.pl/ - 19 Mar 2012

Luksfery wielobarwne, Glazura, Terakota, Armatura, Sufity podwieszane *

Materiały wykończeniowe do łazienek: sufity podwieszane Armstrong, glazura i terakota Mazrazzi, luksfery wielobarwne Vertoarredo

http://tyminscy.waw.pl/ - 24 Maj 2006