KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > ceramika budowlana (42)

Płytki ceramiczne- Sklep internetowy***

Sklep z płytkami ceramicznymi ,glazurą i terakotą

http://www.glazura.sklep.pl/ - 21 Sty 2008

Płytki ceramiczne z Polski i Hiszpanii***

Sklep z płytkami największych producentów. W naszym sklepie znajdą państwo takie produkty jak; Płytki Ceramiczne, Glazura, Terakota, Kafelki, Flizy, Gres, Klinkier. Do Łazienki, Salonu, Kuchni. Gwarancja Jakości i Najniższych Cen ! Na dekordia znajdziesz wszystko do swojej łazienki i kuchni. Od inspiracji (tysiące zdjęć wnętrz dodanych przez użytkowników i producentów) do najwyższej jakości produktów (płytki,kabiny, wanny, baterie, umywalki,grzejniki). Zapraszamy

http://www.dekordia.pl/ - 25 Cze 2012

Płytki cersanit***

Płytki Cersanit to najlepsze płytki ceramiczne na rynku. Lider w kreowaniu trendów we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Bogata kolorystyka, odważne wzronictwo,płytki do każdego pomieszczenia.

http://dekordiacersanit.pl/ - 31 Gru 2009

Płytki opoczno***

Na stronie prezentujemy wszystkie aranżacje płytek ceramicznych firmy Opoczno. Marka Opoczno kreuje, inspiruje i tworzy unikalne kolekcje płytek ceramicznych.

http://www.plytki.opoczno.pl/ - 27 Sty 2010

Płytki Paradyż***

Sklep OnLine eGlazura.pl - płytki, płytki ceramiczne, glazura, terakota, kafelki, fuga, flizy. Gwarancja Jakości i Najniższych Cen!

http://dekordiaparadyz.pl/ - 1 Lut 2010

PPHU Phobos - transformatory kable przewody ceramika budowlana. Kraków***

Witryna firmy oferującej materiały budowlane dla energetyki (kable, przewody, osprzęt elektryczny, transformatory mocy, dystrybucyjne oraz oprawy oświetleniowe), budownictawa (pustaki max , thermopory, systemy kominowe, kostka brukowa, dachówki, blachy trapezowe itp). Na stronie informacje o firmie, szcezgółowa oferta oraz dane kontektoiwe.

http://www.phobos.net.pl/ - 13 Lut 2006

Riwal Sp. z o.o. - kaflarnia***

Profesjonalna kaflarnia Riwal Sp. z o.o., która wykonuje na zamówienie kafle piecowe i kominkowe. W ofercie dostępne są też płytki ceramiczne oraz elementy ze szkła stapianego.

http://www.ceramikaiszklo.riwal.pl/ - 28 Mar 2017

Venis Porcelanosa Villeory & Boch Atlas Connicorde Łazienki Glazura Terakota. Warszawa***

Na stronie prezentacja kolekcji mebli łazienkowych, glazury i terazkoty oraz dane kontaktowe do salonów firmowych.

http://www.venis.pl/ - 17 Lut 2006

Belit (beton komórkowy, suporeks, pustaki) najtaniej. Lublin**

Oferujemy belit oraz cegłę wapienno-piaskową renomowanej firmy PPMB Niemce. Zapewniamy najniższe ceny oraz transport z HDS-em (bezpłatny do 30 km). Szczególnie polecamy belit z klejem w promcji cenowej !

http://www.tanibelit.pl/ - 31 Mar 2011

Glazura**

Firma Dalen oferuje swoim klientom towar najwyższej jakości, nasza glazura produkowana jest w czołowych fabrykach Hiszpanii i Polski. Ogromna różnorodność produktu jakim jest asortyment łazienkowe zapewni najbardziej wyszukane wrażenia estetyczne. Dystrybucja oparta jest na współpracy z ponad 300 firmami o różnych potencjale, specjalizującymi się w sprzedaży produktów takich jak glazura łazienkowa, płytki podłogowe czy płytki na schody. Zapraszamy do studiowania naszej oferty.

http://www.e-podlogi.pl/ - 10 Gru 2010