KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > chemia budowlana (53)

Bentonit*****

BDC Poland dystrybutor i producent środków chemicznych do wiertnictwa: HDD(przewierty kierunkowe) i mikrotunelowanie, nafta i gaz, pompy ciepła, wiercenia hydrotechniczne, materiały płuczkowe: bentonit/bentonity, polimery, inhibitory, dodatki cementacyjne, osprzęt wiertniczy: żerdzie wiertnicze, rozwiertaki systemy lokalizacji etc.

http://bdc.com.pl/ - 19 Lip 2010

Budtrade - sklep internetowy*****

Budtrade sklep internetowy z materiałami budowlanymi prosto od hurtowników. Oferujemy rozbudowaną bazę produktów, oszczędność czasu, pomocne informacje, niskie ceny z możliwością porównywania. Dysponujemy artykułami z zakresu chemii budowlanej (farby, lakiery, tynki, kleje, itp), materiałów wykończeniowych i konstrukcyjnych (ścianki, płytki, tapety, posadzki, itd), różnego typu instalacje, wyposażenie domu i ogrodu, sprzęt budowlany, artykuły BHP. Podsumowując, u nas kupisz wszystko czego szukasz. Zapraszamy.

http://www.budtrade.pl/ - 4 Maj 2011

Cekol - chemia budowlana, materiały budowlane*****

Cedat - producent oferuje ekologiczne materiały budowlane Cekol: kleje do glazury, szpachlówki, tynki, emulsje, gładzie, wylewki samopoziomujące, gipsy, zaprawy, gładki tynk gipsowy, ocieplenia. Chemia budowlana i materiały budowlane wysokiej jakości.

http://www.cekol.pl/ - 8 Wrz 2005

CEmix S.C. Wiktoria Loch Wojciech Loch - Chemia Budowlana*****

Producent zapraw oraz klei budowlanych. Szczegółowe opisy produktów. Deklaracje zgodności oraz karty charakterystyki.

http://www.cemix-zary.pl/ - 12 Lip 2010

ChemiaBudowlana.INFO*****

Portal wiedzy na temat chemii budowlanej

http://chemiabudowlana.info/ - 1 Cze 2009

Artchem - Chemia Budowlana****

Importer chemii budowlanej. Oferujemy: plastyfikatory, domieszki do betonów i zapraw, włókna mikrozbrojeniowe, impregnaty, środki gruntujące, kleje, piany, uszczelniacze itp. Zaopatrujemy składy i sklepy budowlane na terenie całej Polski.

http://www.artchem.pl/ - 20 Lip 2010

"Astex-Tynki" - solidne tynki, zaprawy klejowe i systemy ociepleń****

Spółka Astex-Tynki zajmuje się produkcją materiałów budowlanych na szeroką skalę. Są to m.in: tynki akrylowe, tynki silikonowe, tynki mineralne, farby, zaprawy klejowe, grunty i systemy ociepleń ze styropianem lub wełną. Astex-Tynki produkuję tynki i inne towary nie tylko na terenie Polski, ale też wysyła je na rynek angielski, niemiecki i rosyjski. Opracowywane przez lata metody produkcji tynków, farb oraz zapraw klejowych zapewniły sukces na rynkach budowlanych i zapewniły rolę dużego gracza na rynku. Jeśli chodzi o tynki i zaprawy klejowe, to spółka Astex posiada własne, nowoczesne laboratorium chemii budowlanej, gdzie wdrażane są nowe pomysły na rozwój tych produktów. Interesującą kwestią jest te ż fakt, że Astex-Tynki wytwarza też systemy ociepleń oraz materiały budowlane dla pozostałych producentów z ich logiem.

http://www.astex-tynki.pl/ - 26 Wrz 2013

BETA Materiały ścierne do obróbki stali kraków****

Znajdujące się w Krakowie przedsiębiorstwo Beta jest producentem materiałów ściernych. Wśród produkowanych przez firmę wyrobów dostaną Państwo między innymi pasy bezkońcowe czy do cykliniarek, krążki ścierne z papieru i płótna, paski do elektronarzędzi jak również dyski z uchwytem. Materiały te znajdą zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Mogą być one używane do prac stolarskich czy parkieciarskich, jak też obróbki tworzyw sztucznych, szkła lub tworzyw sztucznych. Profesjonalny park maszynowy jakim dysponuje firma oraz długoletnie doświadczenie w branży pozwalają zaproponować Państwu najwyższej klasy produkty. Dokładna oferta firmy dostępna jest na stronie internetowej.

http://www.beta-krakow.pl/ - 21 Cze 2016

BETON CHEMIE - dodatki chemiczne do betonu****

Firma zajmuje się produkcją i importem dodatków chemicznych do betonu.

http://www.betonchemie.pl/ - 19 Gru 2005

Budochem - materiały budowlane****

P.H.U. Budochem sp.j. to skład materiałów budowlanych w Czosnowie.

http://budochem.wix.com/budochem/ - 6 Lis 2014