KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > chemia budowlana (53)

Budomiks budowlany e-sklep****

Budomiks.pl stawia na zadowolenie klientów i wyrażanie przez nich chęci powrotu i zastania stałym klientem dla którego oferowane są atrakcyjne rabaty. Stałe rozwijanie się i usprawnianie istniejących i wykorzystywanych przy sprzedaży systemów sprzyja wzrostowi zadowolenia klientów, które objawia się wzrostem ilości tych stałych klientów i napływem nowych klientów. Warto postawić na Budomiks.pl.

http://www.budomiks.pl/ - 24 Sie 2018

Chemia Budowlana - Przewodnik****

Chemia budowlana - Portal zawiera ofertę handlową firm polskich i zagranicznych wraz z aktualnymi cenami, dostarcza wielu informacji i porad.

http://www.e-chemiabudowlana.pl/ - 17 Paź 2007

Coverax Sp. z o.o. - antygraffiti, czyszczenie cegły****

Producent preparatów chemicznych dla przemysłu. W ofercie Coverax dostępne są środki i grunty pod Antygraffiti, profesjonalna chemia do czyszczenia cegły, a także impregnaty do kamienia. Firma proponuje ponadto wysokiej jakości klej do billboardów.

http://www.coverax.eu/ - 10 Kwi 2015

Dodatki do laminowania, żywice, żelkoty, maty szklane****

Sprzedaż żywic poliestrowych oraz dodatków do laminowania. jestesmy przedstawicielem Zakładów Tworzyw Sztucznych Erg w Pustkowie S.A. i prowadzimy sprzedaż całego asortymentu żywic poliestrowych o nazwie Estromal. Oferujemy także w szerokim asortymencie żelkoty, rozpuszczalniki, utwardzacze, maty szklane, przyspieszacze i pełny wybór akcesoriów i surowców niezbędnych do Państwa produkcji.

http://www.poliestry.pl/ - 16 Lis 2005

Ghb.pl - materiały budowlane****

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Masz w planie inne prace budowlane lub wykończeniowe? Odwiedź serwis hurtowni budowlanych sieci GHB. Znajdź najbliższy z 250 świetnie zaopatrzonych składów. Zapytaj o ceny on-line. Skorzystaj z ofert specjalnych. Zapraszamy.

http://ghb.pl/ - 4 Wrz 2014

Higrotec - Hydroizolacje i uszczelnienia****

Zajmujemy się zapobieganiem oraz usuwaniem problemów związanych z zawilgoceniami lub przeciekami budynków. Wykonujemy izolacje wodochronne w nowopowstających konstrukcjach budowlanych, uszczelnienia oraz osuszanie budynków. Specjalizujemy się w odtwarzaniu izolacji poziomych metodą iniekcji. W naszej ofercie znajdą państwo chemię budowlaną Schomburg, kleje i silikony Otto chemie, pakery oraz pompy do iniekcji ciśnieniowej. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.

http://www.higrotec.pl/ - 5 Cze 2013

Hurtownia materiałów budowlanych ROMAG & GRANIT, Jaworzno****

Hurtownia budowlana Romag i firma Granit w Jaworznie oferują materiały budowlane, system dociepleń, suche tynki, chemię budowlaną, farby i emulsje.

http://www.romag-granit.pl/ - 19 Kwi 2006

Impregnaty do drewna, chemia budowlana, protector i spectrum****

Impregnty do drewna, chemia budowlana to produkwane przez firme DEKSPOL wyroby w markach protector i spectrum. Zabepieczą i udekorują drewn i minerały w zastosowaniach wewnątrz pomieszczeń jak i narażonych na działanie warunków atmosferycznych.

http://www.dekspol.pl/ - 6 Mar 2009

Kleje anaerobowe****

Cartell.pl - jest producentem wysokiej jakości klejów przemysłowych między innymi takich jak kleje cyjanoakrylowe, anaerobowe, strukturalne oraz UV. Produkujemy także kleje kosmetyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych klejów i współpracy.

http://www.cartell.pl - 28 Gru 2012

KOMBI uszczelnienia betonu****

Prezentujemy Państwu Zakłady Produkcyjno-Handlowe "Kombi" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Na rynku funkcjonujemy od 1989 roku. Wykonujemy kompleksowe zabezpieczenia chemoodporne powierzchni betonowych i stalowych. Nasze usługi to: iniekcja ciśnieniowa, naprawa żelbetu, posadzki chemoodporne, wykładziny chemoodporne, roboty chemoodporne i zabezpieczenie chemoodporne. Przez cały czas wzbogacamy ofertę, żeby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych w największym stopniu wymagających klientów. Po szczegółowe informacje dotyczące propozycji zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.kombi.biz.pl/ - 16 Sty 2016