KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > chemia budowlana (51)

Hurtownia materiałów budowlanych ATUT, Sosnowiec***

Hurtownia ATUT w Sosnowcu oferuje materiały budowlane. M.in. systemy dociepleń.

http://www.atutsosnowiec.pl/ - 16 Paź 2007

Płytki ceramiczne, materiały budowlane - Luxkon***

Firma oferuje różnego typu materiały budowlane i płytki ceramiczne. Szeroka oferta i atrakcyjne, nowoczesne płytki łazienkowe w dobrej cenie to podstawowa zasada naszej działalności której siedziba znajduje się w Koninie.

http://www.luxkon.pl/ - 9 Lut 2012

Posadzki przemysłowe, system pandomo, budowa basenów, dachy zielone - Armax***

Sprzedaż Specjalistycznej Chemii Budowlanej oraz materiałów wyposażenia wnętrz dla wymagających firm wykonawczych i inwestorów. Doradztwo techniczne oraz liczne szkolenia z technologii budowlanych. Specjalistyczna Chemia Budowlana najlepsze produkty ARDEX, BASF, REMMERS, SIKA. Nowoczesne posadzki przemysłowe o różnym stopniu wytrzymałości Systemy tarasów i balkonów, wykonanych w technologii tradycyjnej i drenażowej. Systemy Wall, Floor, TerrazzoPlus oraz TerrazzoMicro, to nowatorskie rozwiązania kreatywnych ścian i podłóg. Nowoczesne systemy dachów intensywnych i extensywnych, profile okapowe w systemach tarasowych Światowych oraz rodzimych producentów.

http://www.armax-chemia.pl/ - 30 Maj 2012

Producent narzędzi i akcesoriów malarskich Rolmaster-wałki malarskie, paint rollers Luboń.***

Oferujemy akcesoria malarskie: wałki malarskie, paint rollers a także kuwety i kratki malarskie Rolmaster Luboń. W naszym sklepie internetowym polecamy narzędzia malarskie oraz artykuły wykończeniowe. Firma Rolmaster to producent wałków malarskich.

http://www.rolmaster.pl/ - 6 Lut 2007

Sklep budowlany MAZBUD***

Sklep Budowlany MazBud zapewni Ci wygodny i szybki dostęp do materiałów budowlanych bez wychodzenia z domu. Towar wysyłamy na terenie całej Polski. Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych po atrakcyjnie niskich cenach. Asortyment oferujemy najwyższej jakości.

http://sklep24-mazbud.pl/ - 30 Lip 2010

Strona poświęcona chemii budowlanej***

Strona zawierająca opisy, porady dotyczące produktów z działu chemii budowlanej. Ciekawe artykuły, które na pewno przykują Twoją uwagę

http://www.chemia-budowlana-info.pl/ - 4 Maj 2011

Strona poświęcona farbom i lakierom***

Strona na której znajdują się ciekawe artykuły dotyczące lakierów i farb. Masz problem z wyborem farby lub tynku? Wejdź przeczytaj, a na pewno pomożemy rozwiązać Twój problem. Na stronie znajdują się także świeże pomysły na odnowienie, odmalowanie powierzchni. Nadamy Twojemu życiu lepszy kolor

http://www.lakiery-farby-info.pl/ - 20 Cze 2011

Systemy powłok lakierniczych do drewna***

Lakiery lazurujące, farby, impregnaty Sikkens do drewna stosowanego na zewnątrz - okna, drzwi, meble ogrodowe, odeskowania itp. Produkty do pielęgnacji i renowacji powłok

http://www.sikkens.com.pl/ - 5 Gru 2005

Kleje przemysłowe, lakiery do drewna**

Firma Redix oferuje profesjonalne materiały lakiernicze takie jak kleje przemysłowe i lakiery do drewna. Materiały lakiernicze to substancje z którymi uszlachetnisz drewno. Farby i lakiery do drewna i innych powierzchni w wielu rodzajach i kolorach. Polecamy lakiery ogniochronne.

http://www.redix.pl/ - 3 Sty 2012

Tynki akrylowe**

Produkcja tynków akrylowych,silikonowych,silikatowych produkcja farb akrylowych kolorowych.

http://tytanbiel.w.interia.pl/ - 2 Sty 2007