KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (140)

Www.dohmann.pl****

Jeżeli potrzebujesz pomocy dotyczącej pokryć dachowych i izolacji przeciwwodnych, zgłoś się do nas. Zajmujemy się starymi, jak i nowymi obiektami. Mamy wiedzę i doświadczenie pozwalające na dopasowanie najlepszej technologii (nie ma mowy o optymalizacji poniesionych kosztów). W naszej ofercie możecie znaleźć m.in. pokrycia bitumiczne (papy bitumiczne). Jest to odpowiednie pokrycie dachu bez względu na kąt nachylenia. Układanie ich nie jest czynnością pracochłonną i nie wymaga wykorzystywania specjalistycznego sprzętu.

http://www.dohmann.pl/ - 23 Paź 2016

Www.sestal.pl****

Umiejscowiona w Bytomiu, firma Sestal oferuje wyroby blacharskie od ponad dekady. Współpracujemy z liderami produkcji blach płaskich w Europie. Mamy duże doświadczenie oraz możliwości w aspekcie obróbki blach, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom: arkusze, taśmy oraz formatki z blach płaskich. Oferujemy tanie płyty warstwowe dachowe oraz ścienne z rdzeniem z wełną mineralną pianką. Wykonujemy również budy dla psów z płyty warstwowej z pianką poliuretanową 100mm. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pełen zakres asortymentu dostępny jest na naszej stronie internetowej. Każdy klient jest dla nas szczególny.

http://www.sestal.pl/ - 15 Gru 2017

Www.tanie-dachy.com****

Tanie-Dachy to firma, która na rynku jest od 2011, jednak z uwagi na szybkie tempo rozwoju nie ustępujemy wiedzą innym firmom, które na rynku są dłużej, co przekłada się na duże grono zadowolonych klientów. Siedziba firmy znajduje się w Słupsku, w województwie pomorskim. Asortyment firmy Tanie-Dachy obejmuje między innymi w segmencie pokryć dachowych: blachy trapezowe (T-3, T-7, T-8, T-14, T-18, T-18 E, T-35, T-55), blachodachówki modułowe (Moderno), blachodachówki (Vena, Nord i Malta) oraz panele dachowe na rąbek (PH300, PH500). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Tanie-Dachy.

http://tanie-dachy.com/ - 5 Cze 2017

Wykonawstwo i modernizacja dachów plasich i spadzistych oraz sprzedaż mat. dekarskich.****

Kompleksowe wykonywstwo i modernizację dachów płaskich i spadzistychoraz sprzedaż szerokiego asortymentu pokryć dachowych wraz akcesoriami i narzędziami dekarskimi. Kompletne materiały do wykonania połaci dachowych płaskich firmy Copernit, akcesoria do dachów płaskich firmy Eterno Ivica, dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, gonty papowe, blachy dachówkopodobne, blachy trapezowe, płyty bitumiczne, okna dachowe, rynny, izolacje.

http://www.dachy-mczekaj.pl/ - 6 Paź 2005

Zakład Blacharsko-Dekarski Zdzisław Olszewski - naprawa dachów****

Witryna internetowa firmy dekarskiej z okolic Poznania, zajmująca się remontami, naprawą i montażem dachów. Usługi firmy świadczone są zarówno wobec firm, jak i klientów indywidualnych, z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

http://www.dekarstwo-poznan.com/ - 18 Paź 2017

Armalit - Posadzki przemysłowe i dachy***

Wykonawstwo posadzek przemysłowych oraz dachów. Remonty starych posadzek przemysłowych. W ofercie posadzki betonowe, utwardzane, epoksydowe i inne.

http://www.armalit.pl/ - 23 Wrz 2005

Blachodachówka Kraków Rynny Blachy dachowe - HEKO s.c.***

Blachodachówka to produkt, którego konkurencyjność wymusza starań najwyższej próby. Nasza firma właśnie takie starania podejmuje codziennie, przy każdym zamówieniu. Nasza propozycja to: blachodachówka Kraków, ale także: rynny i blachy dachowe.

http://www.heko-dachy.pl/ - 9 Mar 2009

Dachówki: ceramiczne, dachówka: włoska, francuska - Terreal Polska***

Terreal Polska specjalizuje się w produkcji i sprzedaży dachówek ceramicznych. W swej ofercie posiada różne dachówki ceramiczne w wielu kolorach i kształtach typu włoskiego i francuskiego. Nasza dachówka jest dostępna na terenie całej Polski dzięki sieci firm partnerskich. Zapraszamy na naszą stronę internetową jak i kontaktu telefonicznego z naszą firmą.

http://www.terrealpolska.pl/ - 26 Lip 2011

Dachy - Wolf - usługi dekarskie i alpinistyczne, Szczecin***

Wolf Dachy Łukasz Cichowicz - usługi dekarskie i alpinistyczne - Szczecin. Wykonujemy pokrycia dachowe z różnego rodzaju materiałów. Oferujemy także przeglądy sezonowe dachów, drobne naprawy, odśnieżanie i mycie dachów.

http://www.wolf-dachy.pl/ - 10 Mar 2011

Dachy Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, usługi dekarsko-blacharskie***

Firma od połowy lat 90 świadczymy usługi ciesielskie i dekarsko-blacharskie. Własny zakład blacharski umożliwia nam remont kapitalny z modernizacją dachu według życzenia klienta. Wykonujemy również krycie dachów nowo budowanych nieruchomości, począwszy od wykonania więźby lub konstrukcji dachowej, opierzeń blacharskich, wykonania i montażu rynien po krycie dachów blacho-dachówką, blachą trapezowa lub falistą, dachówką ceramiczną lub innymi materiałami pokryciowymi. Zapraszamy do korzystania z usług naszego zakładu blacharskiego firmy budowlane i klientów indywidualnych. Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce i okolic to rejon naszej początkowej działalność, dziś wykonujemy zlecenia na terenie całego Dolnego Śląska.

http://www.bolpol.pl/ - 9 Wrz 2009