KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (136)

Zakład Blacharsko-Dekarski Zdzisław Olszewski - naprawa dachów****

Witryna internetowa firmy dekarskiej z okolic Poznania, zajmująca się remontami, naprawą i montażem dachów. Usługi firmy świadczone są zarówno wobec firm, jak i klientów indywidualnych, z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

http://www.dekarstwo-poznan.com/ - 18 Paź 2017

Armalit - Posadzki przemysłowe i dachy***

Wykonawstwo posadzek przemysłowych oraz dachów. Remonty starych posadzek przemysłowych. W ofercie posadzki betonowe, utwardzane, epoksydowe i inne.

http://www.armalit.pl/ - 23 Wrz 2005

Blachodachówka Kraków Rynny Blachy dachowe - HEKO s.c.***

Blachodachówka to produkt, którego konkurencyjność wymusza starań najwyższej próby. Nasza firma właśnie takie starania podejmuje codziennie, przy każdym zamówieniu. Nasza propozycja to: blachodachówka Kraków, ale także: rynny i blachy dachowe.

http://www.heko-dachy.pl/ - 9 Mar 2009

Dachówki: ceramiczne, dachówka: włoska, francuska - Terreal Polska***

Terreal Polska specjalizuje się w produkcji i sprzedaży dachówek ceramicznych. W swej ofercie posiada różne dachówki ceramiczne w wielu kolorach i kształtach typu włoskiego i francuskiego. Nasza dachówka jest dostępna na terenie całej Polski dzięki sieci firm partnerskich. Zapraszamy na naszą stronę internetową jak i kontaktu telefonicznego z naszą firmą.

http://www.terrealpolska.pl/ - 26 Lip 2011

Dachy - Wolf - usługi dekarskie i alpinistyczne, Szczecin***

Wolf Dachy Łukasz Cichowicz - usługi dekarskie i alpinistyczne - Szczecin. Wykonujemy pokrycia dachowe z różnego rodzaju materiałów. Oferujemy także przeglądy sezonowe dachów, drobne naprawy, odśnieżanie i mycie dachów.

http://www.wolf-dachy.pl/ - 10 Mar 2011

Dachy Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, usługi dekarsko-blacharskie***

Firma od połowy lat 90 świadczymy usługi ciesielskie i dekarsko-blacharskie. Własny zakład blacharski umożliwia nam remont kapitalny z modernizacją dachu według życzenia klienta. Wykonujemy również krycie dachów nowo budowanych nieruchomości, począwszy od wykonania więźby lub konstrukcji dachowej, opierzeń blacharskich, wykonania i montażu rynien po krycie dachów blacho-dachówką, blachą trapezowa lub falistą, dachówką ceramiczną lub innymi materiałami pokryciowymi. Zapraszamy do korzystania z usług naszego zakładu blacharskiego firmy budowlane i klientów indywidualnych. Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce i okolic to rejon naszej początkowej działalność, dziś wykonujemy zlecenia na terenie całego Dolnego Śląska.

http://www.bolpol.pl/ - 9 Wrz 2009

Dachy i pokrycia dachowe***

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia oferuje dachówki czołowych producentów. W ofercie można znaleźć: dachówki cementowe Braas i Euronit, dachówki ceramiczne Roben, Creaton, Koramic, RuppCeramika. Także dachówki karpiówki. Firma wykonuje bezpłatne kosztorysy na pokrycia dachowe.

http://www.dachowki.wroclaw.pl/ - 4 Sty 2010

Dieter Wieluń, Marian Stępień - pokrycia dachowe, remonty dachów***

Dieter Wieluń, Marian Stępień - jest firmą wyspecjalizowaną w dziedzinie pokryć dachowych. Wykonującą pokrycia dachowe papą termozgrzewalną, dachówką bitumiczną, pokrycia z blachy trapezowej markowych producentów na obiektach przemysłowych i budynkach mieszkalnych. Ponadto w ofercie wymiana rynnien i wykonawstwo uszczelnień dachów.

http://www.dieter.com.pl/ - 1 Mar 2006

Docieplanie budynków, izolacje natryskowe Poznań - Honter***

Firma prowadzi działalność usługowo-handlową, udostępniając klientom piankę poliuretanową do ocieplania poddaszy i wykonując natryskowe izolacje budynków. Działalność prowadzona jest w Poznaniu.

http://www.honter.pl/ - 28 Lip 2014

Drewno budowlane***

Konar s.c. - Drewno budowlane, tarcica, więźba dachowa, schody, parkiety, podłogi, płyty, sklejka, osb, kantowizna

http://www.konarsc.pl/ - 9 Lut 2009