KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (138)

Docieplanie budynków, izolacje natryskowe Poznań - Honter***

Firma prowadzi działalność usługowo-handlową, udostępniając klientom piankę poliuretanową do ocieplania poddaszy i wykonując natryskowe izolacje budynków. Działalność prowadzona jest w Poznaniu.

http://www.honter.pl/ - 28 Lip 2014

Drewno budowlane***

Konar s.c. - Drewno budowlane, tarcica, więźba dachowa, schody, parkiety, podłogi, płyty, sklejka, osb, kantowizna

http://www.konarsc.pl/ - 9 Lut 2009

Emibud Toruń, Bydgoszcz - materiały budowalne, pokrycia dachowe, okna, systemy dociepleń***

Emibud Toruń, Bydgoszcz oferuje materiały budowalne, pokrycia dachowe, okna, systemy dociepleń

http://www.emibud.pl/ - 12 Cze 2008

Eplexi.pl - kopułki akrylowe***

Sklep Eplexi.pl oferuje różnorodne tworzywa sztuczne takie jak poliwęglan kanalikowy czy Styrodur, a także akcesoria z owych tworzyw: rodzaju daszki, włazy i świetliki dachowe, płyty mineralno-akrylowe typu Straton oraz kopułki akrylowe. W naszym sklepie znajdziesz ponad tysiąc artykułów, co pokazuje, że oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do aktualnych potrzeb klienta.

http://eplexi.pl/ - 25 Sty 2018

Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa***

Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa KAMI zajmuje się od wielu lat produkcją i sprzedażą: uchwytów do wszystkich typów rynien, rur spustowych, wysięgników, płotków przeciwśniegowych, łaty kaletniczy do gąsiorów.

http://www.hpu-kami.republika.pl/ - 21 Kwi 2008

Folie dachowe, folie fundamentowe DORKEN DELTA FOLIE Sp. z o.o. – akcesoria dachowe Warszawa.***

Firma DORKEN DELTA FOLIE Sp. z o.o. oferuje folie wstępnego krycia, folie wiatroizolacyjne i folie paroizolacyjne Warszawa. Na stronie internetowej poleca folie fundamentowe, folie Premium, a także folie dachowe, folie paro przepuszczalne-folia budowlana.

http://www.deltaprofessional.pl/ - 26 Lip 2011

"Gadex" Dariusz Gałecki. Sprzedaż pokryć dachowych. Poznań***

Strona firmy blacharsko- dekarskiej. Na stronie informacje o firmie, oferta, dane kontaktowe oraz przezentacja wykonanych prac.

http://www.gadex.pl/ - 21 Gru 2005

Gulajski - kopułki akrylowe, naświetla, siłowniki elektryczne***

Sklep internetowy firmy Gulajski. W ofercie wysokiej jakości świetliki dachowe, kopułki akrylowe, świetliki rurowe, punktowe i tunelowe oraz świetliki kopułkowe. W ofercie firmy także wyłazy dachowe, okna dachowe, siłowniki elektryczne i naświetla.

http://www.swietliki-dachowe.home.pl/ - 18 Sie 2008

Haki,obejmy,rynny,rury,***

Firma Handlowo - Usługowa MA-REST zajmuje się sprzedażą rodzinnych produktów służących do montażu rynien i rur spustowych. Produkowane przez nas uchwyty odpowiadają wszystkim standardom spotykanym w polskim budownictwie. Wysoką jakość naszych produktów łączymy z niskimi cenami oraz elastycznością w dopasowywaniu się do potrzeb klienta. Przedstawiając Państwu niniejszą ofertę prosimy o zapoznanie się z naszymi produktami i zapraszamy do współpracy. Nasze produkty; uchwyty nakrokwiowe, uchwyty czołowe, obejmy do rur spustowych, rynny, rury spustowe, Uchwyty występują w rozmiarach; fi75, fi80, fi90, fi100, fi110, fi120, fi125, fi150, fi180, fi190, długość płaskownika 440mm - 600mm szerokość płaskownika 30mm grubość płaskownika 4mm Występują w kolorach; ocynk galwaniczny, ocynk ogniowy, biały, czarny, ciemny brąz ( 8019 ), jasny brąz ( 8017 ),

http://www.marest.republika.pl/ - 25 Lut 2013

HORN Polska Sp. z o.o. - DACHY i FASADY***

Zajmujemy się wykonawstwem nowoczesnych pokryć dachowych i elewacji. Świadczymy usługi w zakresie: uszczelniania, odwadniania, zazieleniania dachów. Na stronie prezentacja referencji, usług oraz pracowników.

http://www.hornpolska.pl/ - 31 Paź 2003