KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (140)

Blachodachówka Kraków - Producent blaszanych pokryć dachowych, blachodachówki, trapezy, obróbki****

Producent blachodachówki, blachy trapezowej i panelowej. Dystrybutor blachodachówki gontopodobnej. W ofercie Blachodachówka, blacha trapezowa, blachodachówka z posypką, okna dachowe, rynny i inne akcesoria.

http://niemieckablacha.pl/ - 29 Cze 2009

Blachy panelowe - soreklim.pl****

Dom jest miejscem ważnym. SOREKLIM dba o wysoką jakość i stara się wykańczać domy w elegancki sposób. Wysokiej jakości materiały są stosowane do wykańczania domów. Okna dachowe oraz dachówki ceramiczne dostępne są w sprzedaży. Rynny z różnych materiałów można zawsze kupić i dobrać do każdego domu. Jakość, cena, rzetelność i terminowość pracownicy firmy SOREKLIM działają zawsze według tego rodzaju wytycznych.

http://soreklim.pl/ - 27 Wrz 2016

BUDMARK - świetliki dachowe i zadaszenia z płyt poliwęglanowych****

Oferujemy: płyty poliwęglanowe, poliwęglany, wszelkiego rodzaju świetliki, zadaszenia, konstrukcje aluminiowe oraz szklenie powierzchni.

http://www.budmark.com.pl/ - 15 Paź 2003

Complex****

Jesteśmy czołowym producentem drewnianych elementów architektury ogrodowej. Wyrobiliśmy sobie opinię solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego, więc współpracujemy z firmami budowlanymi, hurtowniami, centrami ogrodowymi i marketami. Również wykonujemy projekty od osób prywatnych, które pochodzą nie tylko z kraju, ale także zagranicy (Bliski Wschód, Norwegia, Francja, Niemcy). Zlecenia realizujemy dokładnie, rzetelnie i szybko.

http://www.complex.gda.pl/ - 15 Lip 2014

Dach i Styl - produkcja więźby, podbitek i pokrycia****

Usługi dekarskie w Bydgoszczy i innych lokalizacji województwa kujawsko-pomorskiego wykonujemy przy wykorzystaniu własnego towaru. Dach i Styl, to firma która posiada własny tartak, gdzie produkujemy więźby, podbitki, pokrycia oraz pozostały asortyment dekarski.

http://www.dachistyl.com/ - 1 Lis 2016

Dach Profil Sp. z o.o., autoryzowany przedstawiciel firmy Plannja****

Firma zajmuje się sprzedażą blachodachówek PLANNJA,rynien SIBA, dachówek IBF, gontów ISOLA, materiałów izolacyjnych URSA, okien dachowych FAKRO, dachówek WIEKOR, CREATON itp.Wykonuje kosztorysy dachów, poleca dekarzy, udziela kredytów, zapewnia fachowy transport.

http://www.dachprofil.com.pl/ - 10 Lis 2003

Dach-bud.info****

Od samego początku naszej działalności, czyli już od 1980 roku zajmujemy się realizowaniem usług ogólnobudowlanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w ciesielstwie oraz dekarstwie. Zajmujemy się między innymi wykonywaniem usług budowlanych niezbędnych przy budowaniu domów, w tym montażu papy termozgrzewalnej, podbitki. Oferujemy również realizowanie usług z wykorzystanie koparek oraz ładowarek a także transport z wykorzystaniem samochodów do 3,5 tony.

http://www.dach-bud.info/ - 19 Lis 2014

Dachmaxx - dachówki Creaton Premion, dachy, usługi dekarskie****

Firma świadczy usługi dekarskie na terenie Łodzi oraz w jej okolicach. Przedsiębiorstwo zajmuje się również dystrybucją materiałów przeznaczonych do tworzenia dachów. W ofercie znaleźć można papy termozgrzewalne, hydroizolacyjne folie, podbitki, wełny mineralne, dachówki Creaton Premion oraz inne pokrycia dachowe.

http://www.dachmaxx.net.pl/ - 8 Lip 2014

Dach-Metal producent blachy trapezowej****

Podczas gdy poszukujesz blachodachówki do wykończenia domu, sprawdzasz multum propozycji przedsiębiorstw, które są wytwórcami pokryć dachowych. Jesteśmy wytwórcą poszyć dachowych cieszącym się sporym zaufaniem swoich odbiorców. Fabrykujemy blachodachówki i poszycia dachowe wielorakiego rodzaju. Jesteśmy także wytwórcą konstrukcji budowanych ze stali. Pracujemy jedynie z najlepiej wykwalifikowanymi profesjonalistami z kolosalnym doświadczeniem w branży, co skutkuje tym, że nasze przedsiębiorstwo jest solidnym kontrahentem. Podchodząc poszczególnie do każdego konsumenta, zapewniamy zrealizowanie wszelakich przewidywań w stosunku do naszych towarów.

http://www.dach-metal.com.pl/ - 26 Sie 2014

Dachówka ceramiczna - portal informacyjny o dachach z ceramiki****

Portal Dachowki-ceramiczne.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz przydatne informacjie na temat dachów krytych dachówką ceramiczną. Przedstawiamy artykuły o dachach, porady, komentarze, opisy producentów dachówek (Tondach, Roben, Brass, Creaton, Koramic), cennik dachówek oraz galerie domów krytych ceramiką. Doradzimy czym kierować się przy wyborze dachu oraz jak wybrać dekarza.

http://www.dachowki-ceramiczne.pl/ - 6 Kwi 2010