KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (140)

Dachówka ceramiczna Creaton****

Informacje na temat dachówek ceramicznych firmy creaton, opisy, galerie zdjęć informacje techniczne.

http://www.dachcreaton.pl/ - 24 Kwi 2015

DACH-PARTNER blachy trapezowe konin****

W Starym Mieście w województwie wielkopolskim mieści się siedziba firmy Dach-Partner. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i montażem materiałów budowlanych i wykończeniowych. Mamy ogromne doświadczenie w branży oraz ciągle poszerzamy asortyment firmy. Oferujemy Państwu produkty wiodących producentów - pokrycia dachowe, blachy, okna, rynny, akcesoria dachowe, systemy kominkowe oraz docieplenia. Oprócz tego zapewniamy fachowe doradztwo, miłą atmosferę współpracy jak też konkurencyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na naszą witrynę internetową.

http://www.dach-partner.pl/ - 11 Lis 2016

DACHPOL2****

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy DACHPOL2 z Ostrowca Świętokrzyskiego. Jest to doświadczone przedsiębiorstwo działające w branży dachówkarskiej, które swoje usługi świadczy w województwie świętokrzyskim i mazowieckim. Firma oferuje ogromny wybór pokrycia dachowego: blachodachówki, gonty bitumiczne, blachy trapezowe, dachówki ceramiczne, płyty faliste oraz wiele innych. W sprzedaży mamy również bramy garażowe, stolarkę okienną oraz kotły C.O.. Gwarantujemy najwyższy poziom usług oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Więcej informacji znaleźć można na naszej witrynie internetowej.

http://www.dachpol2.com/ - 16 Lis 2016

Dachy i Blachy Marek Mielczarek - okna dachowe****

Jesteśmy firmą z Wrocławia, która dostarcza Klientom elementy systemów rynnowych i komunikacyjnych, m.in. haki. Oferujemy również ocynkowane blachy na dachy, gonty bitumiczne, usługi obróbki dostarczanych przez nas materiałów, okna, papę termozgrzewalną (w tym styropapę). Znajdą nas Państwo we Wrocławiu.

http://systemy-rynnowe.wroclaw.pl/ - 25 Sty 2018

Dachy i okna Lublin****

Firma handlowo usługowa zajmująca się sprzedażą i montażem pokryć dachowych, stolarki okiennej i bram. Zapewniamy fachowe i rzetelne doradztwo poparte latami doświadczeń oraz licznymi szkoleniami branżowymi. Oferujemy dachy z dachówek ceramicznych, blachodachówek i blach na rąbek. Nasze dachy zdobią dachy na wielu domach Lublina i lubelszczyzny.

http://www.bartal.com.pl/ - 22 Kwi 2014

Dachy z wióra osikowego - ekodachpol.pl****

Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z produkowaniem pokryć dachowych w formie drewnianych dachów z wiór osikowych a jednocześnie zajmujemy się realizowaniem prac przy wykonaniu pokryć dachowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie dachów w przypadku domów, hoteli a także domków letniskowych.

http://www.ekodachpol.pl/ - 20 Lis 2016

Dachy.bialystok.pl - serwis i naprawa cieknących dachów w Białymstoku****

Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu serwis oraz naprawę cieknących dachów w Białymstoku. Wszystkie prace przeprowadzane są profesjonalnie, przy wykorzystaniu więźb oraz pokryć. Dokonujemy także murowania kominków.

http://www.dachy.bialystok.pl/ - 22 Mar 2018

Dekarstwo - DB Dachy Białystok****

DB Dachy Białystok to usługi dekarskie za rozsądne pieniądze. Krycie dachów, rynny, montaż okien dachowych to tylko niektóre propozycje z naszej oferty. Po pracy podchodzimy bardzo poważnie rygorystycznie przestrzegając zasad BHP oraz wszelkich obowiązujących norm jak również ustalonych terminów. Obszar naszej działalności to głównie Białystok i okolice, ale nie wykluczamy zleceń z całego województwa podlaskiego. Poczytaj o nas więcej na stronie firmowej a w razie potrzeby skontaktuj się z nami w dowolny sposób.

http://dachybialystok.pl/ - 3 Paź 2016

Eko-Dachwiór****

EKO-DACHWIÓR Szymon Masłowski, to firma, która proponuje Państwu dachy z drewna osikowego. Nasza specjalność to wiór osikowy i dokładnie opisujemy jak on powstaje oraz do czego służy. Jest to odmiana gontu, która wykonana jest z drewna sosny, świerku, modrzewia oraz osikowego. W naszym przedsiębiorstwie wiór strugamy ręcznie. Następnie są one układane rzędami co pozwala na stworzenie "warkocza" z 13 warstw o grubości nawet 15 cm.

http://www.eko-dachwior.pl/ - 28 Sty 2015

Elementy dachowe - Nowoczesne systemy odwadniające****

Najnowocześniejsze elementy dachowe i narzędzia dekarskie to dla Twojego domu gwarancja bezpieczeństwa na bardzo długie lata. Polecamy takie elementy dachowe jak rynny ciągłe, rynny stalowe, rynny miedziane, rynny aluminiowe, rynny plastikowe, wpusty dachowe, wpusty balkonowe, kolce przeciw ptakom, rzygacze, łapacze śniegu, odpowietrzniki, kominy, folie i membrany dachowe, elementy usprawniające montaż oraz wszelkiego rodzaju ozdoby na dach. Postaw na nowoczesne akcesoria dachowe dla Twojego domu!

http://elementydachowe.pl/ - 28 Lip 2016