KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (136)

Finish Profiles****

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem w branży produkcyjnej. Rozbudowany, nowoczesny park maszynowy umożliwia nam wyrób wysokiej jakości blachodachówki, paneli dachowych, blach trapezowych, a także systemów rynnowych. Wykonujemy produkty, które odznaczają się trwałością i wytrzymałością przez lata.

http://www.finishprofiles.pl/ - 26 Sie 2014

F.U.H Bud Tomasz Palinceusz - remonty i przebudowy dachów****

Budujesz lub remontujesz dom? F.U.H. Bud Tomasz Palinceusz to firma dekarska oferująca profesjonalne konstrukcje dachowe, więźby oraz krycie dachów domów jednorodzinnych i innych budynków. W ofercie budowa, przebudowy i remonty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły i galeria naszych realizacji dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.dachymazowieckie.com.pl/ - 7 Mar 2017

GCL - hydroizolacja, Epdm, Phoenix ****

Sprzedaż materiałów związanych z technologiami stosowanymi w architekturze krajobrazu - systemy zielonego dachu. Specjalizacja to: zielone dachy zinco, hydroizolacje Epdm Resitrix firmy Phoenix. Zapraszamy - zielony dach, zinco.

http://www.gcl.com.pl/ - 14 Sty 2008

GOLD Aleksander Kozielski - pokrycia dachowe****

Na stronie firmy GOLD znalazły się takie produkty, jak pokrycia dachowe, blachówki ceramiczne, cementowe oraz z blachy oraz systemy rynnowe. Jednocześnie oferujemy termoizolacje oraz cegły klinkierowe. Zapraszamy.

http://dachygold.pl/ - 18 Sty 2018

Gonty bitumiczne cena****

Dach, to jedna z najważniejszych części każdego domu. To on chroni przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, to on zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć dach najlepszy z możliwych, już dzisiaj zgłoś się do Rajbit. Zaproponujemy Ci najlepszej klasy gont bitumiczny, dzięki któremu Twój dach będzie funkcjonalny i niezawodny przez wiele lat.

http://rajbit.pl/ - 6 Wrz 2016

Gonty Drewniane****

Producent gontów drewnianych oferuje głównie gonty drewniane pokryciowe oraz gonty impregnowane. Nasz gont drewniany to wyrób naturalny i ekologiczny. Kryta gontem architektura ogrodowa zyska niepowtarzalny walor estetyczny (np. wędzarnie, studnie, płoty czy altany), podobnie jak budynki mieszkalne oraz budownictwo sakralne. Wysoka jakość produktów i niska cena to nasze wyróżniki na lokalnym rynku pokryć dachowych.

http://gonty.biz/ - 12 Wrz 2015

Gulajski - kopułki akrylowe, naświetla, siłowniki elektryczne****

Sklep internetowy firmy Gulajski. W ofercie wysokiej jakości świetliki dachowe, kopułki akrylowe, świetliki rurowe, punktowe i tunelowe oraz świetliki kopułkowe. W ofercie firmy także wyłazy dachowe, okna dachowe, siłowniki elektryczne i naświetla.

http://www.gulajski.pl/ - 26 Sty 2016

Haki,do,rynien,obejmy,do,rur,uchwyty****

Firma MIR-MET producent uchwytów rynnowych Uchwyt nakrokwiowy ; długość płaskownika 550mm szerokość płaskownika 30mm grubość płaskownika 4mm Występuje w kolorach; -ocynk -ciemny brąz ( 8019 ) -jasny brąz ( 8017 )

http://www.mirmet.republika.pl/ - 12 Maj 2011

Hanbud - remonty, naprawa i krycie dachów****

Strona internetowa Grupy Dekarskiej Hanbud działającej na warszawskim rynku już od 1988 roku. Firma zajmuje się remontami, naprawą oraz kryciem dachów, a także montażem okien połaciowych. Hanbud wykonuje pokrycia z dachówki ceramicznej oraz betonowej. Firma posiada ponadto Certyfikat PSD, a swoim Klientom zapewnia 5-letnią gwarancję na wykonawstwo.

http://www.hanbud.waw.pl/ - 9 Cze 2015

HMB DYNAMIC - dachy, okna, elewacje****

Oferujemy pokrycia dachowe, okna dachowe i schody strychowe renomowanych firm. Stawiamy na uznanych producentów gdyż wierzymy że w dzisiejszych czasach ważniejsza od ceny jest jakość oferowanego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

http://www.dachy-okna.pl/ - 26 Mar 2013