KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (140)

Hanbud - remonty, naprawa i krycie dachów****

Strona internetowa Grupy Dekarskiej Hanbud działającej na warszawskim rynku już od 1988 roku. Firma zajmuje się remontami, naprawą oraz kryciem dachów, a także montażem okien połaciowych. Hanbud wykonuje pokrycia z dachówki ceramicznej oraz betonowej. Firma posiada ponadto Certyfikat PSD, a swoim Klientom zapewnia 5-letnią gwarancję na wykonawstwo.

http://www.hanbud.waw.pl/ - 9 Cze 2015

HMB DYNAMIC - dachy, okna, elewacje****

Oferujemy pokrycia dachowe, okna dachowe i schody strychowe renomowanych firm. Stawiamy na uznanych producentów gdyż wierzymy że w dzisiejszych czasach ważniejsza od ceny jest jakość oferowanego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

http://www.dachy-okna.pl/ - 26 Mar 2013

Hpi-Polska - docieplenia, listwy apu, ławy kominiarskie****

HPI-Polska to część koncernu Hausprofi International. Specjalizacja to dach - w ofercie: akcesoria dachowe, wentylacja dachu, docieplenia, folie dachowe, akcesoria kominiarskie, listwy apu, taśma kalenicowa, listwy tynkarskie, ławy kominiarskie.

http://www.hpi-polska.pl/ - 26 Paź 2006

Izolacja dachu****

Firma oferuje nowoczesne technologie nakładania powłok izolacyjnych z pianki poliuretanowej na dachach płaskich. System posiada szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, rolniczym i mieszkaniowym. Szczególnie zalecany do wykonania hydroizolacji, izolacji komór chłodniczych - przechowalniczych, kurników, chlewni czy izolacji przeciwskropleniowych hal przemysłowych jak również ocieplania poddaszy użytkowych.

http://www.eko-pur.pl/ - 13 Gru 2013

Izolacja dachu, hydroizolacja natryskowa, ocieplenie poddasza****

Purterm - termoizolacja i hydroizolacja natryskowa pianką poliuretanową która jest nanoszona poprzez natrysk wykonywany na budowie. Pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja dachów, ocieplenie poddasza i budynków. Zapraszamy - natryskowa izolacja dachu, ocieplenie poddasza.

http://www.purterm.pl/ - 12 Maj 2011

Kiosk-Express - folie paroizolacyjne, maty termoizolacyjne, siatki do dociepleń****

Strona internetowa sklepu prowadzącego sprzedaż materiałów budowlanych. W katalogu znajdują się paroizolacyjne folie fundamentowe i dachowe, maty termoizolacyjne, membrany i siatki do dociepleń.

http://www.kiosk-express.pl/ - 23 Lut 2016

Kominy systemowe Perfect****

Perfect jest nowoczesnym producentem systemów kominowych. Posiada w swojej ofercie system kominowy Perfect Uniwersal spełniający najwyższe wymogi jakościowe stawiane nowoczesnym kominom. Zapraszamy do współpracy hurtownie budowlane, wykonawców oraz inwestorów indywidualnych.

http://www.systemykominoweperfect.pl/ - 21 Cze 2015

Konstrukcje i pokrycia dachowe - Ambit****

Firma Ambit oferuje pokrycia dachowe, folie, dachówki cementowe oraz ceramiczne a także rynny pcv lub metalowe. W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg usług wspierający dekarstwo. W tym montaż okien dachowych, obróbki blacharskie oraz ocieplanie ścian zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://www.ambit.gda.pl/ - 25 Lis 2009

Krak-Zinc****

Strona firmy handlowej oferującej materiały na pokrycia dachowe i elewacyjne. Na stronie znajduje się pełna oferta handlowa, realizacje, doradztwo techniczne oraz dane kontaktowe.

http://www.krak-zinc.pl/ - 9 Kwi 2004

Malmon-dessin.com - profesjonalne pokrycia dachowe****

Firma zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć dachowych na terenie całego kraju jak i Europy (łupek dachowy,łupek, dachówka ceramiczna, systemy odwadniające...)

http://malmon-dessin.com/ - 22 Cze 2006