KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (140)

Membrany dachowe - RESITRIX****

W ofercie firmy RESITRIX zapewniamy usługi izolacji dachów. Posiadam wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie nowoczesnych oraz trwałych systemów izolacji. W naszej firmie stosujemy najwyższej jakości oraz oparte na membranach, które pozwalają na uzyskanie bardzo dużej szczelności dachów. Jednocześnie w naszej firmie stosujemy certyfikowane technologie, które gwarantują najwyższą jakość izolacji.

http://resitrix.com.pl/ - 15 Mar 2018

Metale Chmielewski dachy, rynny, rury, donice, narzędzia dekarskie****

Producent dachów, rynien, metaloplastyki, blach z tytan-cynku, miedzi i ołowiu, hurtownia narzędzi dekarskich,tytan-cynk, rynny dachowe, orynnowanie, systemy rynnowe, miedziane, panele dachowe, elewacyjne, metaloplastyka,narzędzia dekarskie, blachy w rolkach,Tytan-cynk

http://www.metalechmielewski.pl/ - 2 Gru 2013

Mluksus - dachy, gonty****

Mluksus oferuje gonty bitumiczne oraz blachy szwedzkie. Posiadamy w swojej ofercie również okna dachowe, rynny czy blachy płaskie. Kompleksowo wykonujemy dachy wraz z montażem orynnowania. Nasz teren działania obejmuje takie miasta jak Łódź, Częstochowa czy Bełchatów.

http://www.mluksus.pl/ - 11 Sie 2010

Monier - systemy solarne****

Grupa Monier stale rozwija pionierskie i innowacyjne rozwiązania dla przyjaznych dla środowiska budynków. W ten sposób Grupa Monier wykorzystuje pełen potencjał dachów do realizacji filozofii zrównoważonego rozwoju - dla dobra klientów oraz z myślą o przyszłych pokoleniach. Grupa Monier to 122 zakłady produkcyjne w 30 krajach - to dachówki, akcesoria dachowe, systemy dachowe, izolacje, systemy solarne i fotowoltaiczne, systemy kominowe oraz systemy wentylacyjne najwyższej jakości.

http://www.monier.pl/ - 18 Lip 2013

Montaż rynien, krycie, remont i naprawa dachów Warszawa****

Ładny Dach Warszawa, woj. mazowieckie. Specjalizacja firmy blachodachówka i rynny dachowe - naprawa, montaż rynien oraz montaż okien dachowych. Firma oferuje też dachy - remont, krycie dachów i naprawa dachów. Serdecznie zapraszamy po dachy - remont dachów Warszawa.

http://www.dachywarszawa.biz.pl/ - 15 Maj 2014

Naprawa, ocieplanie, krycie dachów - cieśla, dekarstwo, dachy Warszawa, mazowieckie****

Dekar Marian Dudzik - dekarz i cieśla oferuje usługi dekarskie, ciesielskie i usługi budowlane Warszawa, woj. mazowieckie. Ocieplanie dachów, krycie dachów i naprawa dachów w tym krycie dachów na rąbek, wole oko i karpiówka. Ciesielstwo, dekarstwo, budowa domów oraz dachy Warszawa i okolice.

http://www.dachydekar.com.pl/ - 21 Cze 2016

NASZ-DACH KAZIMIERZ MEJER świetliki dachowe****

Zlecenia na terenie całej Polski podejmuje Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nasz-Dach ze Stężycy w województwie pomorskim. Wykonują zarówno nowe pokrycia dachowe, remonty starych pokryć, a także systemy dociepleń i termoizolacji poddaszy. Dla swoich klientów mają także w ofercie prace związane realizowaniem z nowych pokryć dachowych, remontami dawnych, systemami dociepleń i termoizolacji poddaszy, montażem obróbek blacharskich oraz orynnowania budynków. Zajmują się też montażem okien oraz świetlików dachowych. Prowadzą również sprzedaż elementów składowych pokryć dachowych, orynnowania budynków oraz okien oraz świetlików dachowych. Wszystkie oferowane przez firmę artykuły posiadają wymagania zgodnie z prawem, polskie pozwolenia dopuszczające do stosowanie w budownictwie. Firma gwarantuje ich wysoką jakość. Usługi wykonywane przez Nasz-Dach cechuje: trwałość, rzetelność, profesjonalizm, punktualność i konkurencyjne ceny.

http://www.naszdach.pl/ - 3 Sty 2013

Niki Leszno - płyty warstwowe, dachy, blachodachówki****

Przedsiębiorstwo Niki Leszno prowadzi sprzedaż wysokiej klasy pokryć dachowych od wiodących producentów. W ofercie znajdują się między innymi: płyty warstwowe, dachy, blachodachówki, rynny, okna, dachówki ceramiczne. Zapraszamy do zamawiania!

http://niki.net.pl/ - 23 Lip 2013

Oknadachy.pl****

OknaDachy to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją, która specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien oraz dachów. W bogatej ofercie firmy znajdziesz: okna pcv, okna drewniane, okna przesuwane HST, okna dachowe, rolety natynkowe, rolety podtynkowe, parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne, blachodachówki, gonty dachowe, obróbki dekarskie, rynny dachowe, blachy trapezowe, bramy garażowe rolowane, a także bramy garażowe segmentowe. Produkty firmy OknaDachy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego są wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Profesjonalizm, 22-letnie doświadczenie, rzetelność, przedsiębiorcze myślenie, a także stałe inwestycje w innowacje czynią z firmy lidera w branży okiennej. Firma od samego początku stawia na rozwój i doskonalenie swojej działalności.

http://www.oknadachy.pl/ - 10 Kwi 2017

Papa termozgrzewalna****

Papa termozgrzewalna to podstawa przy wykończeniu dachów i nie tylko. Jeśli potrzebny Ci jest ten właśnie materiał i oczekujesz przystępnej ceny, nasza firma to najlepsza decyzja. Czeka u nas na Ciebie pełen katalog pap najwyższej klasy o różnorodnych własnościach fizycznych i chemicznych. Dowiedz się więcej online jeszcze dzisiaj!

http://papatermozgrzewalna.com.pl/ - 8 Wrz 2015