KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (140)

Papy termozgrzewalne****

Specjalnością naszej firmy jest dystrybuowanie pap termozgrzewalnych od sprawdzonych producentów z marką znaną na całym świecie. Niezależnie, jaka papa termozgrzewalna jest Ci potrzebna i ile chcesz jej kupić, sprawdź szczegóły naszej oferty, a na pewno się nie zawiedziesz. Sprawdź wszystkie szczegóły online – zapraszamy do współpracy!

http://papatermozgrzewalna.eu/ - 8 Wrz 2015

PB IZOLACJE****

PB Izolacje oferuje izolacje techniczne, kanałów wentylacyjnych, zimnochronne, izolacje budowlane, kominków - zapraszamy na naszą stronę www

http://www.pbizolacje.pl/ - 28 Maj 2007

Piansystem - ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową****

Firma działająca w branży budowlanej, wykonująca ocieplanie poddaszy, której specjalnością są izolacje natryskowe pianką poliuretanową.

http://www.piansystem.pl/ - 10 Lut 2016

PlytaCMB.pl - płyty warstwowe, dachowe i ścienne****

Firma PłytaCMB posiada w ofercie różnorodne płyty warstwowe, jak również elementy konstrukcji dachowej i ściennej. Oferuje także materiały izolacyjne i obróbki blacharskie. Oferowane produkty są niezawodne przy budowie warsztatów oraz magazynów. Zapraszamy!

http://plytacmb.pl/ - 2 Maj 2018

Pokrycia Dachowe Adrian Szymiczek - gont bitumiczny****

Świadczymy usługi dekarskie. W ofercie firmy znajduje się między innymi blacha trapezowa, gont bitumiczny i dachowy oraz papy termozgrzewalne.

http://www.papatermozgrzewalna.com/ - 28 Lut 2017

Pokrycia dachowe Owens Corning****

Owens Corning jest czołowym producentem bitumicznych pokryć dachowych. Asortyment firmy obejmuje także materiały wentylacyjne oraz produkty do izolacji przeciw wodnej.

http://www.owenscorning.pl/ - 8 Lut 2014

Pokrycia dachowe Śląsk RAFDACH Rafał Żurek****

Oferujemy kompleksowe usługi dekarskie poczynając od konstrukcji więźby dachowej, poprzez pokrycia dachowe takie jak gont, blachodachówka, kończąc na obróbce między innymi kominów oraz montażem rynien. Działamy nie tylko na terenie Myszkowa, ale również w województwie Śląskim, Wielkopolskim, Łódzkim, Świętokrzyskim.

http://rafdach.pl/ - 29 Cze 2015

Poliwęglan komorowy****

Przedsiębiorstwo TPLAST Poliwęglan komorowy i lity mieszczące się w Krakowie już od wielu lat oferuje swym klientom wysokiej jakości poliwęglan. Unikalna kombinacja właściwości tego materiału budowlanego i nie tylko zapewnia bardzo dobry poziom przepuszczalności światła, odporność na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne, a także wyjątkową stabilność chemiczno-fizyczną w długim okresie. Idealnie sprawdzi się w budownictwie i przemyśle.

http://poliweglan.info.pl/ - 18 Lip 2015

Polprofili****

W ofercie firmy dostępne są instalacje odgromowe, listy i taśmy dylatacyjne. Przygotowane zostały rzygacze czy kielichy przyścienne. Znajdziecie u nas także materiały do wykonywania zielonych dachów.

http://polprofili.pl/ - 31 Maj 2014

Pphuledar.pl - Wełna mineralna****

Prezentacja oferty firmy PPHU LEDAR z Lublina, która zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. W ofercie materiały konstrukcyjne do budowy jedno i wielorodzinnej. Specjalizacja w pokryciach dachowych, oknach, drzwiach, materiałach izolacyjnych i systemach kominowych/wentylacyjnych. Na stronie można uzyskać informacje na temat oferowanych produktów oraz skontaktować się z doradcą.

http://www.pphuledar.pl/ - 29 Lip 2015