KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (136)

Płyty warstwowe****

Firma PłytaCMB posiada w ofercie różnorodne płyty warstwowe jak również elementy konstrukcji dachowej. Oferuje także materiały izolacyjne i obróbki blacharskie. Oferowane produkty są niezawodne przy budowie warsztatów oraz magazynów. Zapraszamy!

http://plytacmb.pl/ - 22 Maj 2013

Pokrycia Dachowe Adrian Szymiczek - gont bitumiczny****

Świadczymy usługi dekarskie. W ofercie firmy znajduje się między innymi blacha trapezowa, gont bitumiczny i dachowy oraz papy termozgrzewalne.

http://www.papatermozgrzewalna.com/ - 28 Lut 2017

Pokrycia dachowe Owens Corning****

Owens Corning jest czołowym producentem bitumicznych pokryć dachowych. Asortyment firmy obejmuje także materiały wentylacyjne oraz produkty do izolacji przeciw wodnej.

http://www.owenscorning.pl/ - 8 Lut 2014

Pokrycia dachowe Śląsk RAFDACH Rafał Żurek****

Oferujemy kompleksowe usługi dekarskie poczynając od konstrukcji więźby dachowej, poprzez pokrycia dachowe takie jak gont, blachodachówka, kończąc na obróbce między innymi kominów oraz montażem rynien. Działamy nie tylko na terenie Myszkowa, ale również w województwie Śląskim, Wielkopolskim, Łódzkim, Świętokrzyskim.

http://rafdach.pl/ - 29 Cze 2015

Poliwęglan komorowy****

Przedsiębiorstwo TPLAST Poliwęglan komorowy i lity mieszczące się w Krakowie już od wielu lat oferuje swym klientom wysokiej jakości poliwęglan. Unikalna kombinacja właściwości tego materiału budowlanego i nie tylko zapewnia bardzo dobry poziom przepuszczalności światła, odporność na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne, a także wyjątkową stabilność chemiczno-fizyczną w długim okresie. Idealnie sprawdzi się w budownictwie i przemyśle.

http://poliweglan.info.pl/ - 18 Lip 2015

Polprofili****

W ofercie firmy dostępne są instalacje odgromowe, listy i taśmy dylatacyjne. Przygotowane zostały rzygacze czy kielichy przyścienne. Znajdziecie u nas także materiały do wykonywania zielonych dachów.

http://polprofili.pl/ - 31 Maj 2014

Pphuledar.pl - Wełna mineralna****

Prezentacja oferty firmy PPHU LEDAR z Lublina, która zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. W ofercie materiały konstrukcyjne do budowy jedno i wielorodzinnej. Specjalizacja w pokryciach dachowych, oknach, drzwiach, materiałach izolacyjnych i systemach kominowych/wentylacyjnych. Na stronie można uzyskać informacje na temat oferowanych produktów oraz skontaktować się z doradcą.

http://www.pphuledar.pl/ - 29 Lip 2015

Producent stropów Teriva Termo****

KONBET POZNAŃ to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą wyrobów termoizolacyjnych. Do wyboru jest szeroki zakres stropów, które charakteryzują się niską masą własną oraz dużym poziomem zatrzymywania ciepła w pomieszczeniu. Oprócz tego oferta obejmuje kształtki termoizolacyjne, które są lekkie, szczelne, a ich montaż jest łatwy, przez co czas remontu znacznie się skraca i zmniejszają się jego koszty.

http://www.terivatermo.pl/ - 23 Maj 2014

Profil-B - parapety wewnętrzne i zewnętrzne****

Profil-B to nazwa firmy trudniącej się produkcją i sprzedażą zewnętrznych i wewnętrznych parapetów oraz różnych akcesoriów do nich, takich jak łączniki i zatyczki. Oprócz tego można dokonać zakupu elementów z blachy płaskiej i trapezowej. Dostępne są też systemy rynnowe wykonane ze stali i tworzywa PVC. Prezentowana firma posiada 17 lat doświadczenia branżowego. Każde zamówienie jest dopasowywane do potrzeb klienta.

http://www.profil-b.pl/ - 23 Maj 2014

Profil-Dach****

Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie pokryć dachowych, a w szczególności w blachach na rąbek stojący.

http://www.profildach.waw.pl/ - 25 Maj 2007