KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (140)

Producent stropów Teriva Termo****

KONBET POZNAŃ to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą wyrobów termoizolacyjnych. Do wyboru jest szeroki zakres stropów, które charakteryzują się niską masą własną oraz dużym poziomem zatrzymywania ciepła w pomieszczeniu. Oprócz tego oferta obejmuje kształtki termoizolacyjne, które są lekkie, szczelne, a ich montaż jest łatwy, przez co czas remontu znacznie się skraca i zmniejszają się jego koszty.

http://www.terivatermo.pl/ - 23 Maj 2014

Profil-B - parapety wewnętrzne i zewnętrzne****

Profil-B to nazwa firmy trudniącej się produkcją i sprzedażą zewnętrznych i wewnętrznych parapetów oraz różnych akcesoriów do nich, takich jak łączniki i zatyczki. Oprócz tego można dokonać zakupu elementów z blachy płaskiej i trapezowej. Dostępne są też systemy rynnowe wykonane ze stali i tworzywa PVC. Prezentowana firma posiada 17 lat doświadczenia branżowego. Każde zamówienie jest dopasowywane do potrzeb klienta.

http://www.profil-b.pl/ - 23 Maj 2014

Profil-Dach****

Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie pokryć dachowych, a w szczególności w blachach na rąbek stojący.

http://www.profildach.waw.pl/ - 25 Maj 2007

RYNAJZA.PL blachodachówka modułowa olsztyn****

Siedziba przedsiębiorstwa Rynajza znajduje się Dywitach, w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje się ona dystrybucją artykułów dachowych. Oferuje ona towary niezbędne do budowy czy remontu dachu. W ofercie znajdują się między innymi włazy, pokrycia dachowe, systemy rynnowe, okapy czy kominy. Istnieje też możliwość zamówienia niestandardowych elementów wykończeniowych dachu. Jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie indywidualne zamówienie. Cały towar wykonany jest z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zakupione towary będą służyły przez lata. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony w celu zapoznania się z obecnymi promocjami.

http://www.rynajza.pl/ - 19 Sie 2016

Rynni - Systemy Rynien Ciągłych****

Firma Rynni oferuje sprzedaż systemów rynien ciągnionych (ciągłych, bez łączeń) oraz maszyn do produkcji rynien i kolan spustowych oraz narzędzi dekarskich takich jak: giętarki, zaginarki, drabiny aluminiowe

http://rynni.pl/ - 18 Kwi 2016

Saappur - przechowalnie owoców, komory chłodnicze****

Firma proponuje technologie nakładania powłok z elastomeru polimocznikowego oraz warstw izolacyjnych przez natrysk pianki poliuretanowej. Metoda zalecana w budynkach mieszkalnych i przemysłowych np. przechowalnie owoców, komory chłodnicze. Izolacje dachów, natryskowe ocieplanie pianką, hydroizolacje natryskiem i izolacje przeciwskropleniowe.

http://www.saappur.com/ - 26 Sty 2009

Semex | Hurtownia budowlana****

Firma Semex posiada w swojej ofercie 35 000 produktów. Obsługuje 600 sklepów w obrębie 300 kilometrów od siedziby firmy. Firma Semex jest głównym przedstawicielem wiodących polskich, jak i zagranicznych producentów produktów budowlanych, narzędziowych.

http://www.semex.pl/ - 19 Lip 2010

Serwis o gontach - Gont.com.pl****

Serwis tematyczny przybliżający Internautom tematykę związaną z bitumicznymi pokryciami dachowymi. Znajdziemy tu m.in. specyfikację gontów renomowanych producentów oraz galerię i zdjęcia z realizacji dachów z wykorzystaniem gontów.

http://www.gont.com.pl/ - 25 Kwi 2014

Skład drewna Alt-Dach | Tartak Kraków****

Skład drewna Alt-Dach z siedzibą w Krakowie. Oferta wysokiej jakości więźb dachowych, tarcicy, krawędziaków i stempli budowlanych.

http://www.altdach.pl/ - 27 Mar 2018

Spirowent - akcesoria wentylacyjne****

Jesteśmy producentem wszelkiego typu elementów do systemów wentylacyjnych, a także akcesoriów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: podstawy dachowe, kształtki prostokątne czy też tłumiki wentylacyjne. Oferujemy również przewody, rury, kanały, przepustnice, siatki i kolana.

http://spirowent.com.pl/ - 18 Gru 2017