KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (136)

RYNAJZA.PL blachodachówka modułowa olsztyn****

Siedziba przedsiębiorstwa Rynajza znajduje się Dywitach, w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje się ona dystrybucją artykułów dachowych. Oferuje ona towary niezbędne do budowy czy remontu dachu. W ofercie znajdują się między innymi włazy, pokrycia dachowe, systemy rynnowe, okapy czy kominy. Istnieje też możliwość zamówienia niestandardowych elementów wykończeniowych dachu. Jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie indywidualne zamówienie. Cały towar wykonany jest z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zakupione towary będą służyły przez lata. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony w celu zapoznania się z obecnymi promocjami.

http://www.rynajza.pl/ - 19 Sie 2016

Rynni - Systemy Rynien Ciągłych****

Firma Rynni oferuje sprzedaż systemów rynien ciągnionych (ciągłych, bez łączeń) oraz maszyn do produkcji rynien i kolan spustowych oraz narzędzi dekarskich takich jak: giętarki, zaginarki, drabiny aluminiowe

http://rynni.pl/ - 18 Kwi 2016

Saappur - przechowalnie owoców, komory chłodnicze****

Firma proponuje technologie nakładania powłok z elastomeru polimocznikowego oraz warstw izolacyjnych przez natrysk pianki poliuretanowej. Metoda zalecana w budynkach mieszkalnych i przemysłowych np. przechowalnie owoców, komory chłodnicze. Izolacje dachów, natryskowe ocieplanie pianką, hydroizolacje natryskiem i izolacje przeciwskropleniowe.

http://www.saappur.com/ - 26 Sty 2009

Semex | Hurtownia budowlana****

Firma Semex posiada w swojej ofercie 35 000 produktów. Obsługuje 600 sklepów w obrębie 300 kilometrów od siedziby firmy. Firma Semex jest głównym przedstawicielem wiodących polskich, jak i zagranicznych producentów produktów budowlanych, narzędziowych.

http://www.semex.pl/ - 19 Lip 2010

Serwis o gontach - Gont.com.pl****

Serwis tematyczny przybliżający Internautom tematykę związaną z bitumicznymi pokryciami dachowymi. Znajdziemy tu m.in. specyfikację gontów renomowanych producentów oraz galerię i zdjęcia z realizacji dachów z wykorzystaniem gontów.

http://www.gont.com.pl/ - 25 Kwi 2014

Spirowent - akcesoria wentylacyjne****

Jesteśmy producentem wszelkiego typu elementów do systemów wentylacyjnych, a także akcesoriów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: podstawy dachowe, kształtki prostokątne czy też tłumiki wentylacyjne. Oferujemy również przewody, rury, kanały, przepustnice, siatki i kolana.

http://spirowent.com.pl/ - 18 Gru 2017

Steico: płyta pilśniowa, drewno konstrukcyjne - Specterm****

Nasza firma to oficjalny dystrybutor materiałów firmy Steico. W swojej ofercie posiadamy między innymi płyty pilśniowe, drewno konstrukcyjne nadające się jako dźwigar i nie tylko, wełnę drzewną i wiele więcej. Odwiedź nas lub zajrzyj na naszą stronę www w celu rozpoznania oferty.

http://www.specterm.pl/ - 13 Lip 2012

Swietliki.info - bazy do świetlików****

Zajmujemy się produkcją kopuł i baz do świetlików. Firma oferuje zarówno rozwiązania dachowe, jak i punktowe.

http://www.swietliki.info/ - 18 Lip 2017

Systemy rynnowe, dachy, orynnowanie, rynna stalowa****

Producent BudMat - orynnowanie, rynna stalowa na dachy. Systemy rynnowe Flamingo wykonane ze specjalnego materiału dostarczanego przez szwedzki koncern SSAB. Na stronie adresy oddziałów gdzie można zakupić rynny stalowe. Zapraszamy - rynna stalowa, orynnowanie, stalowe systemy rynnowe na dachy.

http://www.rynnyflamingo.pl/ - 5 Sie 2010

Tartak Awigos****

W tartaku Awigos będziesz mógł kupić wszystko to co niezbędne do budowy dachu. Oferujemy łaty, kontrłaty krokwie, legary i deski podłogowe. Oferujemy także impregnację oraz dowóz zamawianych u nas materiałów budowlanych. Nasza firma istnieje już prawie 20 lat. W tym czasie udało nam się zapracować na zaufanie naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziesz pełną ofertę firmy Awigos. Dach Twojego domu musi być zbudowany z solidnych materiałów – my dostarczamy wyłącznie takie. W naszej pracy najważniejsze jest to by umożliwić Ci spełnienie marzenia o bezpiecznym domu. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

http://www.awigos.com.pl/ - 20 Lis 2012