KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (136)

TERMO-DEK sp.j. Roman Bartczak, Andrzej Markowski. Poznań****

Firma oferuje systemy hydroizolacji i termoizolacji Vedag - dachy płaskie, dachy zielone, tarasy zielone. Producent płyt termoizolacyjnych (styropapa). Sprzedaż materiałów budowlanych, wykonawstwo i serwis.

http://www.termodek.pl/ - 19 Sty 2006

Termoizolacja, pianka poliuretanowa - natrysk i ocieplanie pianką****

Izo-Expert oferuje kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową dachów, całych budynków mieszkalnych i gospodarczych. Natrysk pianki poliuretanowej jest szybką, wydajną i ekonomiczną metodą wykonania termoizolacji.

http://www.izo-expert.pl/ - 6 Lis 2012

Termopap****

Firma Termopap świadczy profesjonalne usługi dekarskie na ternie Warszawy. Oferuje wykonywanie pokryć, a także remonty dachów - zarówno w nowym budownictwie, jak i tym tradycyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

http://www.kryciepapa.pl/ - 25 Sty 2018

T.I.F. - akcesoria dachowe****

Firma T.I.F. oferuje akcesoria dachowe, a także usługi transportowe. Wśród oferowanych produktów znajdziemy taśmy Quickband, taśmy dekarskie, taśmy rozprężne, uszczelki dachowe i taśmy samoprzylepne.

http://www.tifoam.com/ - 24 Maj 2011

Trans - Blach 2 Marek Świder****

Firma zajmuje się dystrybucją pokryć dachowych, okien, wyłazów, systemów rynnowych, folii i akcesoriów dachowych. W ofercie można znaleźć blacho-dachówkę i blachy trapezowe.

http://transblach2.pl/ - 12 Lis 2010

www.arctom.pl****

Oferta firmy Arctom obejmuje kilkadziesiąt modeli wysokiej jakości zadaszeń nad drzwi wejściowe. Polecane modele z poliwęglanu są trwałe, mają modne kolory, kształty i wzory oraz przystępną cenę.

http://www.arctom.pl/ - 28 Lut 2017

Www.dohmann.pl****

Jeżeli potrzebujesz pomocy dotyczącej pokryć dachowych i izolacji przeciwwodnych, zgłoś się do nas. Zajmujemy się starymi, jak i nowymi obiektami. Mamy wiedzę i doświadczenie pozwalające na dopasowanie najlepszej technologii (nie ma mowy o optymalizacji poniesionych kosztów). W naszej ofercie możecie znaleźć m.in. pokrycia bitumiczne (papy bitumiczne). Jest to odpowiednie pokrycie dachu bez względu na kąt nachylenia. Układanie ich nie jest czynnością pracochłonną i nie wymaga wykorzystywania specjalistycznego sprzętu.

http://www.dohmann.pl/ - 23 Paź 2016

Www.sestal.pl****

Umiejscowiona w Bytomiu, firma Sestal oferuje wyroby blacharskie od ponad dekady. Współpracujemy z liderami produkcji blach płaskich w Europie. Mamy duże doświadczenie oraz możliwości w aspekcie obróbki blach, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom: arkusze, taśmy oraz formatki z blach płaskich. Oferujemy tanie płyty warstwowe dachowe oraz ścienne z rdzeniem z wełną mineralną pianką. Wykonujemy również budy dla psów z płyty warstwowej z pianką poliuretanową 100mm. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pełen zakres asortymentu dostępny jest na naszej stronie internetowej. Każdy klient jest dla nas szczególny.

http://www.sestal.pl/ - 15 Gru 2017

Www.tanie-dachy.com****

Tanie-Dachy to firma, która na rynku jest od 2011, jednak z uwagi na szybkie tempo rozwoju nie ustępujemy wiedzą innym firmom, które na rynku są dłużej, co przekłada się na duże grono zadowolonych klientów. Siedziba firmy znajduje się w Słupsku, w województwie pomorskim. Asortyment firmy Tanie-Dachy obejmuje między innymi w segmencie pokryć dachowych: blachy trapezowe (T-3, T-7, T-8, T-14, T-18, T-18 E, T-35, T-55), blachodachówki modułowe (Moderno), blachodachówki (Vena, Nord i Malta) oraz panele dachowe na rąbek (PH300, PH500). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Tanie-Dachy.

http://tanie-dachy.com/ - 5 Cze 2017

Wykonawstwo i modernizacja dachów plasich i spadzistych oraz sprzedaż mat. dekarskich.****

Kompleksowe wykonywstwo i modernizację dachów płaskich i spadzistychoraz sprzedaż szerokiego asortymentu pokryć dachowych wraz akcesoriami i narzędziami dekarskimi. Kompletne materiały do wykonania połaci dachowych płaskich firmy Copernit, akcesoria do dachów płaskich firmy Eterno Ivica, dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, gonty papowe, blachy dachówkopodobne, blachy trapezowe, płyty bitumiczne, okna dachowe, rynny, izolacje.

http://www.dachy-mczekaj.pl/ - 6 Paź 2005