KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > dachy (140)

Steico: płyta pilśniowa, drewno konstrukcyjne - Specterm****

Nasza firma to oficjalny dystrybutor materiałów firmy Steico. W swojej ofercie posiadamy między innymi płyty pilśniowe, drewno konstrukcyjne nadające się jako dźwigar i nie tylko, wełnę drzewną i wiele więcej. Odwiedź nas lub zajrzyj na naszą stronę www w celu rozpoznania oferty.

http://www.specterm.pl/ - 13 Lip 2012

Swietliki.info - bazy do świetlików****

Zajmujemy się produkcją kopuł i baz do świetlików. Firma oferuje zarówno rozwiązania dachowe, jak i punktowe.

http://www.swietliki.info/ - 18 Lip 2017

Systemy rynnowe, dachy, orynnowanie, rynna stalowa****

Producent BudMat - orynnowanie, rynna stalowa na dachy. Systemy rynnowe Flamingo wykonane ze specjalnego materiału dostarczanego przez szwedzki koncern SSAB. Na stronie adresy oddziałów gdzie można zakupić rynny stalowe. Zapraszamy - rynna stalowa, orynnowanie, stalowe systemy rynnowe na dachy.

http://www.rynnyflamingo.pl/ - 5 Sie 2010

Tartak Awigos****

W tartaku Awigos będziesz mógł kupić wszystko to co niezbędne do budowy dachu. Oferujemy łaty, kontrłaty krokwie, legary i deski podłogowe. Oferujemy także impregnację oraz dowóz zamawianych u nas materiałów budowlanych. Nasza firma istnieje już prawie 20 lat. W tym czasie udało nam się zapracować na zaufanie naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziesz pełną ofertę firmy Awigos. Dach Twojego domu musi być zbudowany z solidnych materiałów – my dostarczamy wyłącznie takie. W naszej pracy najważniejsze jest to by umożliwić Ci spełnienie marzenia o bezpiecznym domu. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

http://www.awigos.com.pl/ - 20 Lis 2012

TERMO-DEK sp.j. Roman Bartczak, Andrzej Markowski. Poznań****

Firma oferuje systemy hydroizolacji i termoizolacji Vedag - dachy płaskie, dachy zielone, tarasy zielone. Producent płyt termoizolacyjnych (styropapa). Sprzedaż materiałów budowlanych, wykonawstwo i serwis.

http://www.termodek.pl/ - 19 Sty 2006

Termoizolacja, pianka poliuretanowa - natrysk i ocieplanie pianką****

Izo-Expert oferuje kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową dachów, całych budynków mieszkalnych i gospodarczych. Natrysk pianki poliuretanowej jest szybką, wydajną i ekonomiczną metodą wykonania termoizolacji.

http://www.izo-expert.pl/ - 6 Lis 2012

Termopap****

Firma Termopap świadczy profesjonalne usługi dekarskie na ternie Warszawy. Oferuje wykonywanie pokryć, a także remonty dachów - zarówno w nowym budownictwie, jak i tym tradycyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

http://www.kryciepapa.pl/ - 25 Sty 2018

T.I.F. - akcesoria dachowe****

Firma T.I.F. oferuje akcesoria dachowe, a także usługi transportowe. Wśród oferowanych produktów znajdziemy taśmy Quickband, taśmy dekarskie, taśmy rozprężne, uszczelki dachowe i taśmy samoprzylepne.

http://www.tifoam.com/ - 24 Maj 2011

Trans - Blach 2 Marek Świder****

Firma zajmuje się dystrybucją pokryć dachowych, okien, wyłazów, systemów rynnowych, folii i akcesoriów dachowych. W ofercie można znaleźć blacho-dachówkę i blachy trapezowe.

http://transblach2.pl/ - 12 Lis 2010

www.arctom.pl****

Oferta firmy Arctom obejmuje kilkadziesiąt modeli wysokiej jakości zadaszeń nad drzwi wejściowe. Polecane modele z poliwęglanu są trwałe, mają modne kolory, kształty i wzory oraz przystępną cenę.

http://www.arctom.pl/ - 28 Lut 2017