KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (412)

Okna, drzwi - fima Petecki****

Firma zajmująca się stolarką budowlaną: okna, drzwi, ogrody zimowe, doradztwo, pomiary, transport, montaż i demontaż. Ponadto na stronach cennik i referencje.

http://www.petecki.com.pl/ - 13 Wrz 2001

Okna i drzwi - Oculux - Warszawa****

Okna i drzwi drewniane oraz PVC i z aluminium, parapety i rolety, żaluzje i inne dodatki. Gwarancja szerokiego wyboru w różnych wariantach cenowych. Kompleksowa obsługa od projektu do realizacji. Profesjonalne doradztwo w miłej atmosferze.

http://www.oculux.com.pl/ - 21 Kwi 2006

Okna i drzwi z PCV****

Okna i drzwi z PCV. Oferta firmy OknoKan z Radzionkowa.Tu znajdziesz wszystkie informacje o tej firmie: o oknach, żaluzjach, roletach itp.

http://www.oknokan.elp.pl/ - 10 Wrz 2001

Oleje, lakiery do drewna i parkietu, deska parkietowa, podłogi dębowe - Parkiety Pętlak****

Parkiety Pętlak to firma, która zajmuje się oferowaniem takich produktów jak deska parkietowa, podłogi dębowe i parkiety egzotyczne. W ofercie można również znaleźć takie akcesoria do konserwacji jak oleje wosk, i lakiery do drewna, parkietu oraz podłóg.

http://parkietypetlak.pl/ - 3 Sty 2013

Opitz-Profesjonalne budownictwo drewniane****

Firma Opitz Holzbau jest czołowym producentem prefabrykowanych elementów z drewna, specjalizując się w dostawie wszelkich elementów konstrukcyjnych dla branży budownictwa jednorodzinnego jak i przemysłowego. Firma oferuje także konstrukcje domów drewnianych do samodzielnego wykończenia.

http://opitz.com.pl/ - 11 Kwi 2005

Parkiet i schody z Hajnówki****

Producent wysokiej jakości parkietów jesionowych, dębowych, schodów i deski parkietowej.

http://www.parkiet-hajnowka.com/ - 31 Lip 2006

Parkiet, parkiety i podłogi drewniane - Parkieteria****

Parkieteria to świat drewnianych podłóg. Parkiety, podłogi drewniane, układanie parkietów to wszystko co możesz u nas znaleźć. W sklepie znajduje się bogaty wybór produktów. Zawsze możesz skorzystać z fachowej pomocy naszych specjalistów. Zapraszamy!

http://www.parkieteria.pl/ - 17 Gru 2008

Parkiety Kuczynskiego - Kalisz****

Podstawową działalnością firmy jest wytwarzanie litych tafli parkietowych oraz tafli intarsjowanych projektowanych w firmie, jak również wykonywanych według projektu zamawiającego. Na stronie ilustrowana oferta i kontakt.

http://www.parkietykuczynskiego.com.pl/ - 16 Paź 2001

Parkiety Kurdziel. Parkiet: cyklinowanie, układanie, sprzedaż****

Firma Parkiety Kurdziel zajmuje się układaniem i renowacją podłóg drewnianych. Prowadzi także sprzedaż klepki parkietowej i wszelkich materiałów, niezbędnych przy robotach parkieciarskich. Na stronie znajdują się informacje o firmie, usługach, sprzedaży.

http://www.kurdziel.krakow.pl/ - 18 Wrz 2002

Pensjonat Jodła****

Na stronie opisano: ośrodek , wyposażenie pokoi , atrakcje oczekujące w pensjonacie i jego okolicach. Zamieszczone tu fotografie prezentują wnętrza i okolice pensjonatu. Część witryny poświęcono budownictwu podhalańskiemu i firmie budowlanej Transdrew.

http://www.jodla.nowytarg.top.pl/ - 10 Wrz 2001