KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (405)

Parkiet i schody z Hajnówki****

Producent wysokiej jakości parkietów jesionowych, dębowych, schodów i deski parkietowej.

http://www.parkiet-hajnowka.com/ - 31 Lip 2006

Parkiet, parkiety i podłogi drewniane - Parkieteria****

Parkieteria to świat drewnianych podłóg. Parkiety, podłogi drewniane, układanie parkietów to wszystko co możesz u nas znaleźć. W sklepie znajduje się bogaty wybór produktów. Zawsze możesz skorzystać z fachowej pomocy naszych specjalistów. Zapraszamy!

http://www.parkieteria.pl/ - 17 Gru 2008

Parkiety Kuczynskiego - Kalisz****

Podstawową działalnością firmy jest wytwarzanie litych tafli parkietowych oraz tafli intarsjowanych projektowanych w firmie, jak również wykonywanych według projektu zamawiającego. Na stronie ilustrowana oferta i kontakt.

http://www.parkietykuczynskiego.com.pl/ - 16 Paź 2001

Parkiety Kurdziel. Parkiet: cyklinowanie, układanie, sprzedaż****

Firma Parkiety Kurdziel zajmuje się układaniem i renowacją podłóg drewnianych. Prowadzi także sprzedaż klepki parkietowej i wszelkich materiałów, niezbędnych przy robotach parkieciarskich. Na stronie znajdują się informacje o firmie, usługach, sprzedaży.

http://www.kurdziel.krakow.pl/ - 18 Wrz 2002

Pensjonat Jodła****

Na stronie opisano: ośrodek , wyposażenie pokoi , atrakcje oczekujące w pensjonacie i jego okolicach. Zamieszczone tu fotografie prezentują wnętrza i okolice pensjonatu. Część witryny poświęcono budownictwu podhalańskiemu i firmie budowlanej Transdrew.

http://www.jodla.nowytarg.top.pl/ - 10 Wrz 2001

P.H.U. DACH-Wyderka****

Strona przedsiębiorstwa zajmującego sie wykonastwem ciesielki oraz pokryć dachowych. Firma prosperuje od przeszło 10 lat na rynku zielonogórskim i poznańskim. Firma zajmuje sie również skomplikowanymi pracemi w drewnie (wozownie, winiarnie etc).

http://www.dach-wyderka.pl/ - 29 Gru 2004

PHUP Fleśman****

Strona firmy zajmującej się sprzedażą okien, drzwi, rolet, bram, etc. Znajdziemy na niej informacje ogólne o firmie, jej ofertę, kontakt.

http://www.flesman.konin.lm.pl/ - 10 Wrz 2001

Planeta Palet - kompleksowa logistyka paletowa****

Zapewnimy Państwu kompleksową logistykę paletową, która obejmuje sprzedaż tych produktów, a także ich recykling i naprawę. Firma zajmuje się również skupem modeli używanych oraz produkuje i sprzedaje tuby papierowe.

http://www.planetapalet.pl/ - 23 Lut 2018

P.P.H.U. Drewnogród****

P.P.H.U. Drewnogród jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów architektury ogrodowej z drewna.

http://www.drewnogrod.pl/ - 14 Cze 2004

PPHU Stare Drewno - skup starych desek, drewno rozbiórkowe****

Zajmujemy się skupowaniem starych desek. Interesuje nas drewno rozbiórkowe w dobrym stanie. Jest to doskonały materiał do obróbki. Wykorzystujemy go do tworzenia efektownych, niepowtarzalnych mebli, podłóg oraz schodów. Proponujemy rozwiązania nadające wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

http://www.staredrewno.pl/ - 12 Cze 2014