KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (409)

Oleje, lakiery do drewna i parkietu, deska parkietowa, podłogi dębowe - Parkiety Pętlak****

Parkiety Pętlak to firma, która zajmuje się oferowaniem takich produktów jak deska parkietowa, podłogi dębowe i parkiety egzotyczne. W ofercie można również znaleźć takie akcesoria do konserwacji jak oleje wosk, i lakiery do drewna, parkietu oraz podłóg.

http://parkietypetlak.pl/ - 3 Sty 2013

Opitz-Profesjonalne budownictwo drewniane****

Firma Opitz Holzbau jest czołowym producentem prefabrykowanych elementów z drewna, specjalizując się w dostawie wszelkich elementów konstrukcyjnych dla branży budownictwa jednorodzinnego jak i przemysłowego. Firma oferuje także konstrukcje domów drewnianych do samodzielnego wykończenia.

http://opitz.com.pl/ - 11 Kwi 2005

Parkiet i schody z Hajnówki****

Producent wysokiej jakości parkietów jesionowych, dębowych, schodów i deski parkietowej.

http://www.parkiet-hajnowka.com/ - 31 Lip 2006

Parkiet, parkiety i podłogi drewniane - Parkieteria****

Parkieteria to świat drewnianych podłóg. Parkiety, podłogi drewniane, układanie parkietów to wszystko co możesz u nas znaleźć. W sklepie znajduje się bogaty wybór produktów. Zawsze możesz skorzystać z fachowej pomocy naszych specjalistów. Zapraszamy!

http://www.parkieteria.pl/ - 17 Gru 2008

Parkiety Kuczynskiego - Kalisz****

Podstawową działalnością firmy jest wytwarzanie litych tafli parkietowych oraz tafli intarsjowanych projektowanych w firmie, jak również wykonywanych według projektu zamawiającego. Na stronie ilustrowana oferta i kontakt.

http://www.parkietykuczynskiego.com.pl/ - 16 Paź 2001

Parkiety Kurdziel. Parkiet: cyklinowanie, układanie, sprzedaż****

Firma Parkiety Kurdziel zajmuje się układaniem i renowacją podłóg drewnianych. Prowadzi także sprzedaż klepki parkietowej i wszelkich materiałów, niezbędnych przy robotach parkieciarskich. Na stronie znajdują się informacje o firmie, usługach, sprzedaży.

http://www.kurdziel.krakow.pl/ - 18 Wrz 2002

Pensjonat Jodła****

Na stronie opisano: ośrodek , wyposażenie pokoi , atrakcje oczekujące w pensjonacie i jego okolicach. Zamieszczone tu fotografie prezentują wnętrza i okolice pensjonatu. Część witryny poświęcono budownictwu podhalańskiemu i firmie budowlanej Transdrew.

http://www.jodla.nowytarg.top.pl/ - 10 Wrz 2001

P.H.U. DACH-Wyderka****

Strona przedsiębiorstwa zajmującego sie wykonastwem ciesielki oraz pokryć dachowych. Firma prosperuje od przeszło 10 lat na rynku zielonogórskim i poznańskim. Firma zajmuje sie również skomplikowanymi pracemi w drewnie (wozownie, winiarnie etc).

http://www.dach-wyderka.pl/ - 29 Gru 2004

PHUP Fleśman****

Strona firmy zajmującej się sprzedażą okien, drzwi, rolet, bram, etc. Znajdziemy na niej informacje ogólne o firmie, jej ofertę, kontakt.

http://www.flesman.konin.lm.pl/ - 10 Wrz 2001

Planeta Palet - kompleksowa logistyka paletowa****

Zapewnimy Państwu kompleksową logistykę paletową, która obejmuje sprzedaż tych produktów, a także ich recykling i naprawę. Firma zajmuje się również skupem modeli używanych oraz produkuje i sprzedaje tuby papierowe.

http://www.planetapalet.pl/ - 23 Lut 2018