KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (410)

PUH Tar-Trans Domki Drewniane****

PUH Tar-Trans Domki Drewniane - produkcja energooszczędnych, tanich domków drewnianych, domków wczasowych, parterowych i piętrowych, letniskowych oraz altan ogrodowych. Domki wykonujemy według gotowych projektów lub indywidualnych potrzeb klienta.

http://www.domki.8h.pl/ - 18 Kwi 2005

PW Daniel - produkcja drabin drewnianych****

Firma PW Daniel to producent drewnianych drabin oferujący rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. W ofercie znajdują się modele strażackie, malarskie oraz nasadkowe.

http://www.pwdaniel.pl/ - 1 Lut 2017

R.C. TIMBER Producent deski modrzewiowej Wrocław****

W Mirosławicach w województwie dolnośląskim mieści się siedziba firmy R.C. TIMBER. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży drzewnej od 2007 roku. Zajmujemy się importem oraz sprzedażą hurtową bądź detaliczną drewna krajowego i egzotycznego. Oferujemy parkiety, deski podłogowe, deski tarasowe, elewacje, blaty drewniane, parapety, stolarkę, tarcicę a oprócz tego środki chemiczne do pielęgnacji drewna. Gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalny montaż naszych wyrobów. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z firmą, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.

http://rctimber.com.pl/ - 3 Lis 2016

RP parkiety, podłogi****

Produkcja parkietów i podłóg, deski z drewna krajowego i egzotycznego, listwy z drewna litego, cokoły i profile, podłogi warstwowo - klejone, lakierowane lub olejowane wszystko to i wiele więcej znajdziesz w ofercie firmy.

http://www.parkietyrp.com/ - 26 Lip 2004

SAICOS COLOUR - Oleje do tarasów i podłóg, impregnat i twardy wosk do drewna****

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie materiały do impregnacji różnego typu powierzchni. Dostępne są w naszym asortymencie oleje do tarasów i podłóg, a także twardy wosk do drewna.

http://www.saicos.pl/ - 17 Cze 2014

Salon Firmowy URZĘDOWSKI****

Salon Firmowy URZĘDOWSKI w Krakowie - Stolarka Budowlana. Drewniane Okna i Drzwi.

http://www.urzedowski-krakow.com/ - 14 Gru 2005

Sauna R - sauny fińskie, montaż i akcesoria, baseny, SPA****

Montaż i projekty oryginalnych fińskich saun dla klientów z całej Polski. Na stronie: cechy dobrej sauny, akcesoria i wyposażenie, jak korzystać, zalety i efekty, baseny...

http://www.sauna-r.win.pl/ - 28 Mar 2003

Sawa Sp. z o.o.****

Firma oferuje w sprzedaży materiały budowlane (podłoża, zaprawy gipsowe, beton, tynki, drewno), pokrycia dachowe, materiały izolacyjne. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.sawa.krakow.pl/ - 24 Sty 2002

Schody drewniane****

Strona firmy zajmującej się produkcją schodów z drewna. Znajdziesz tu katalog prezentujący szczegóły oferty, aktualny cennik i dane teleadresowe.

http://www.wlodarczyk.net/ - 26 Lip 2002

Schody drewniane - gięte, dywanowe i spiralne****

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu schodów z drewna. Jesteśmy w stanie stworzyć i dostosować różnego rodzaju schody dywanowe, gięte, samonośne, półkowe, a także spiralne. Realizujemy zlecenie na terenie całej Polski.

http://schodypalacowe.pl/ - 7 Kwi 2014