KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (415)

Producent - parkiet, parkiety, listwy, mozaiki, schody, tralki.****

Witryna producenta parkietu, listew, mozaiki, schodów, tralek. Na tej stronie można znaleźć aktualny cennik wyrobów, ofertę, informacje o sklepie, galerię.

http://www.parkiety.egate.pl/ - 6 Sie 2002

Producent okien i drzwi drewnianych - Stolarka Sęk****

Najlepszy producent okien i drzwi drewnianych zaprasza do współpracy! Stolarka Sęk to profesjonalne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w wykonywaniu oraz sprzedaży wspaniałych, eleganckich i solidnych elementów budowlanych, czy wykończeniowych. Wybierz produkty idealne dla siebie!

http://www.stolarkasek.com.pl/ - 17 Maj 2014

Producent Okien i Drzwi Drewnianych i Drewniano-Aluminiowych. Brynica****

Założona w 1967 roku - specjalizuje się produkcją drewnianej stolarki otworowej nowej generacji, tzw. eurookien - okna i drzwi balkonowe oraz drzwi wejściowe. Od niedawna ofertę wyrobów wzbogaciła nowym typem okien "drewniano-aluminiowe" charakteryzujące się niezwykłą odpornością zewnętrznej powłoki na uszkodzenia termiczne. Domeną naszej firmy jest solidne i bardzo estetyczne wykonanie przy zastosowaniu najlepszych markowych produktów (Sikkens, Roto, Simonswerk, Altonova, Wurth).

http://www.oknodrew.opol.pl/ - 25 Sty 2006

PROSBUD - Producent dzwi drewnianych****

PROSBUD Zakład Stolarki Budowlanej jest producentem drzwi drewnianych. Produkuje drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, drzwi pokojowe, drzwi do wc i drzwi garażowe. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.prosbud.com.pl/ - 17 Gru 2001

PUH - PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE****

Początki naszej firmy sięgają 1982 roku, kiedy to rozpoczęło działalność gospodarczą "Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe" z siedzibą w Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego.

http://www.hurtownia-puh.pl/ - 21 Lut 2007

PUH Tar-Trans Domki Drewniane****

PUH Tar-Trans Domki Drewniane - produkcja energooszczędnych, tanich domków drewnianych, domków wczasowych, parterowych i piętrowych, letniskowych oraz altan ogrodowych. Domki wykonujemy według gotowych projektów lub indywidualnych potrzeb klienta.

http://www.domki.8h.pl/ - 18 Kwi 2005

PW Daniel - produkcja drabin drewnianych****

Firma PW Daniel to producent drewnianych drabin oferujący rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. W ofercie znajdują się modele strażackie, malarskie oraz nasadkowe.

http://www.pwdaniel.pl/ - 1 Lut 2017

R.C. TIMBER Producent deski modrzewiowej Wrocław****

W Mirosławicach w województwie dolnośląskim mieści się siedziba firmy R.C. TIMBER. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży drzewnej od 2007 roku. Zajmujemy się importem oraz sprzedażą hurtową bądź detaliczną drewna krajowego i egzotycznego. Oferujemy parkiety, deski podłogowe, deski tarasowe, elewacje, blaty drewniane, parapety, stolarkę, tarcicę a oprócz tego środki chemiczne do pielęgnacji drewna. Gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalny montaż naszych wyrobów. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z firmą, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.

http://rctimber.com.pl/ - 3 Lis 2016

RP parkiety, podłogi****

Produkcja parkietów i podłóg, deski z drewna krajowego i egzotycznego, listwy z drewna litego, cokoły i profile, podłogi warstwowo - klejone, lakierowane lub olejowane wszystko to i wiele więcej znajdziesz w ofercie firmy.

http://www.parkietyrp.com/ - 26 Lip 2004

SAICOS COLOUR - Oleje do tarasów i podłóg, impregnat i twardy wosk do drewna****

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie materiały do impregnacji różnego typu powierzchni. Dostępne są w naszym asortymencie oleje do tarasów i podłóg, a także twardy wosk do drewna.

http://www.saicos.pl/ - 17 Cze 2014

Informacje dodatkowe