KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (412)

Schody drewniane****

Strona firmy zajmującej się produkcją schodów z drewna. Znajdziesz tu katalog prezentujący szczegóły oferty, aktualny cennik i dane teleadresowe.

http://www.wlodarczyk.net/ - 26 Lip 2002

Schody drewniane - gięte, dywanowe i spiralne****

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu schodów z drewna. Jesteśmy w stanie stworzyć i dostosować różnego rodzaju schody dywanowe, gięte, samonośne, półkowe, a także spiralne. Realizujemy zlecenie na terenie całej Polski.

http://schodypalacowe.pl/ - 7 Kwi 2014

Schody Kerix****

Firma Kerix oferuje: schody segmentowe, kręcone, stopnie drewniane, kamienne, metalowe. Balustrady i poręcze. Wyroby kute.

http://www.kerix.pl/ - 23 Lut 2004

Seqo.pl****

Proponowane przez naszą firmę deski kompozytowe to idealne połączenie pięknego naturalnego wyglądu drewna z trwałością żywic i polimerów. Nasza niejedna deska kompozytowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość kolorów i odporność na warunki atmosferyczne. Proponujemy starannie wyselekcjonowane produkty łączące w sobie najlepsze cechy drewna i kompozytów.

http://seqo.pl/ - 9 Wrz 2018

sia Abrasives****

W ofercie firmy znajdują się materiały ścierne, taśmy szlifujące, papier ścierny, szlifowanie, szlifierki...

http://www.sia.pl/ - 26 Paź 2000

Simply Floors - podłogi i panele w Kościanie i Rawiczu****

Naszą ofertę kierujemy do klientów z Wielkopolski - z Leszna, Gostynia, Rawicza, Kościana oraz innych lokalizacji. Sprzedajemy pierwszej klasy podłogi drewniane i panele.

http://www.simplyfloors.com.pl/ - 18 Gru 2015

SKLEJKA BRZOZOWA - SMĘTEK****

F.H. SMĘTEK - wyłączny dystrybutor łotewskiej fabryki Latvijas Finieris - oferuje najwyższej jakości sklejki brzozowe. W naszej ofercie sklejka suchotrwała, sklejka wodoodporna, sklejka laminowana, sklejka szalunkowa, sklejka antypoślizgowa. Sklejka w różnych formatkach, i grubościach.

http://www.rigawood.com.pl/ - 24 Mar 2005

Skład drewna Alt-Dach | Tartak Kraków****

Skład drewna Alt-Dach z siedzibą w Krakowie. Oferta wysokiej jakości więźb dachowych, tarcicy, krawędziaków i stempli budowlanych.

http://www.altdach.pl/ - 27 Mar 2018

Sprzedaż drewna****

Od 18 lat razem z synami prowadzę Przedsiębiorstwo Handlu Drewnem i Płytami ''Siekierki''. Moje zauroczenie drewnem można określić jako spadek. Jest to spadek po ojcu, stryju i dziadku. Przez cały okres działalności, firmę nie ominęły trudne okresy. Udało nam się jednak je przetrwać dzięki mojemu czterdziestoletniemu doświadczeniu w handlu drewnem. Oferta, którą przygotowaliśmy jest szeroka. Jeżeli chcesz się z nią zapoznać, musisz odwiedzić naszą stronę.

http://siekierki.com.pl/ - 20 Sie 2016

STOLARKA WOŁOMIN****

Strony producenta drzwi, okien i podłóg z drewna... Firma świadczy również doradztwo!

http://www.stolarka.home.pl/ - 17 Paź 2000