KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (409)

Seqo.pl****

Proponowane przez naszą firmę deski kompozytowe to idealne połączenie pięknego naturalnego wyglądu drewna z trwałością żywic i polimerów. Nasza niejedna deska kompozytowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość kolorów i odporność na warunki atmosferyczne. Proponujemy starannie wyselekcjonowane produkty łączące w sobie najlepsze cechy drewna i kompozytów.

http://seqo.pl/ - 9 Wrz 2018

sia Abrasives****

W ofercie firmy znajdują się materiały ścierne, taśmy szlifujące, papier ścierny, szlifowanie, szlifierki...

http://www.sia.pl/ - 26 Paź 2000

Simply Floors - podłogi i panele w Kościanie i Rawiczu****

Naszą ofertę kierujemy do klientów z Wielkopolski - z Leszna, Gostynia, Rawicza, Kościana oraz innych lokalizacji. Sprzedajemy pierwszej klasy podłogi drewniane i panele.

http://www.simplyfloors.com.pl/ - 18 Gru 2015

SKLEJKA BRZOZOWA - SMĘTEK****

F.H. SMĘTEK - wyłączny dystrybutor łotewskiej fabryki Latvijas Finieris - oferuje najwyższej jakości sklejki brzozowe. W naszej ofercie sklejka suchotrwała, sklejka wodoodporna, sklejka laminowana, sklejka szalunkowa, sklejka antypoślizgowa. Sklejka w różnych formatkach, i grubościach.

http://www.rigawood.com.pl/ - 24 Mar 2005

Skład drewna Alt-Dach | Tartak Kraków****

Skład drewna Alt-Dach z siedzibą w Krakowie. Oferta wysokiej jakości więźb dachowych, tarcicy, krawędziaków i stempli budowlanych.

http://www.altdach.pl/ - 27 Mar 2018

Sprzedaż drewna****

Od 18 lat razem z synami prowadzę Przedsiębiorstwo Handlu Drewnem i Płytami ''Siekierki''. Moje zauroczenie drewnem można określić jako spadek. Jest to spadek po ojcu, stryju i dziadku. Przez cały okres działalności, firmę nie ominęły trudne okresy. Udało nam się jednak je przetrwać dzięki mojemu czterdziestoletniemu doświadczeniu w handlu drewnem. Oferta, którą przygotowaliśmy jest szeroka. Jeżeli chcesz się z nią zapoznać, musisz odwiedzić naszą stronę.

http://siekierki.com.pl/ - 20 Sie 2016

STOLARKA WOŁOMIN****

Strony producenta drzwi, okien i podłóg z drewna... Firma świadczy również doradztwo!

http://www.stolarka.home.pl/ - 17 Paź 2000

Superparkiet - Podłogi drewniane, parkiety****

Superparkiet to firma handlowo usługowa posiadająca w swojej ofercie podłogi drewniane, parkiety, deski podłogowe, żywice podłogowe, panele podłogowe, betony woskowane, wykładziny. Świadczymy usługi montażowe

http://www.superparkiet.pl/ - 17 Wrz 2016

Śląskie Centrum Sprzedaży****

DEKO DREW Tychy jako Śląskie Centrum Sprzedaży: sklejki suchotrwałej i wodoodpornej, sklejki liściastej, sklejki iglastej, sklejki szalunkowej foliowanej i bakelizowanej, sklejki antypoślizgowej, sklejki egzotycznej a także płyt OSB, MDF, HDF, wiórowych, pilśniowych, meblowych oraz drzwi, okien i podłóg działa na rynku krajowym nieprzerwanie od 1993 roku i zaprasza do współpracy. Profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście i traktowanie klientów do główna dewiza naszej firmy. Polecamy szeroką ofertę handlową, przy jednoczesnej gwarancji jakościowej i cenowej oferowanego asortymentu.

http://www.sklejka-osb.pl/ - 14 Lut 2005

Tartak Awigos****

W tartaku Awigos będziesz mógł kupić wszystko to co niezbędne do budowy dachu. Oferujemy łaty, kontrłaty krokwie, legary i deski podłogowe. Oferujemy także impregnację oraz dowóz zamawianych u nas materiałów budowlanych. Nasza firma istnieje już prawie 20 lat. W tym czasie udało nam się zapracować na zaufanie naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziesz pełną ofertę firmy Awigos. Dach Twojego domu musi być zbudowany z solidnych materiałów – my dostarczamy wyłącznie takie. W naszej pracy najważniejsze jest to by umożliwić Ci spełnienie marzenia o bezpiecznym domu. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

http://www.awigos.com.pl/ - 20 Lis 2012