KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (412)

Superparkiet - Podłogi drewniane, parkiety****

Superparkiet to firma handlowo usługowa posiadająca w swojej ofercie podłogi drewniane, parkiety, deski podłogowe, żywice podłogowe, panele podłogowe, betony woskowane, wykładziny. Świadczymy usługi montażowe

http://www.superparkiet.pl/ - 17 Wrz 2016

Śląskie Centrum Sprzedaży****

DEKO DREW Tychy jako Śląskie Centrum Sprzedaży: sklejki suchotrwałej i wodoodpornej, sklejki liściastej, sklejki iglastej, sklejki szalunkowej foliowanej i bakelizowanej, sklejki antypoślizgowej, sklejki egzotycznej a także płyt OSB, MDF, HDF, wiórowych, pilśniowych, meblowych oraz drzwi, okien i podłóg działa na rynku krajowym nieprzerwanie od 1993 roku i zaprasza do współpracy. Profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście i traktowanie klientów do główna dewiza naszej firmy. Polecamy szeroką ofertę handlową, przy jednoczesnej gwarancji jakościowej i cenowej oferowanego asortymentu.

http://www.sklejka-osb.pl/ - 14 Lut 2005

Tartak Awigos****

W tartaku Awigos będziesz mógł kupić wszystko to co niezbędne do budowy dachu. Oferujemy łaty, kontrłaty krokwie, legary i deski podłogowe. Oferujemy także impregnację oraz dowóz zamawianych u nas materiałów budowlanych. Nasza firma istnieje już prawie 20 lat. W tym czasie udało nam się zapracować na zaufanie naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziesz pełną ofertę firmy Awigos. Dach Twojego domu musi być zbudowany z solidnych materiałów – my dostarczamy wyłącznie takie. W naszej pracy najważniejsze jest to by umożliwić Ci spełnienie marzenia o bezpiecznym domu. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

http://www.awigos.com.pl/ - 20 Lis 2012

Tartak Izbica - oferta drewna budowlanego****

Tartak Izbica jest tartakiem zlokalizowanym w województwie kujawko-pomorskim- w Izbicy Kujawskiej. Tartak nasz obsługuje klientów w promieniu ok 300 km. Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu drewno konstrukcyjne i budowlane. Dlatego też a naszej ofercie znajdą Państwo między innymi następujące produkty z surowca drzewnego: - więźba dachowa (całkowite konstrukcje) - tarcica: sucha/mokra, obrzynana/nieobrzynana - podbitka dachowa - deska podłogowa: sosnowa i modrzewiowa - boazeria do wnętrz: sosnowa, modrzewiowa i świerkowa - deska ryflowana i sztachety drewniane na zewnątrz różnego gatunku drewna Klientom chętnie doradzamy a tym, którzy byliby zainteresowani, oferujemy też transport. Ponadto, jesteśmy otwarci na wszelkie pytania z Państwa strony (doradzamy w sprawie projektów) i oferujemy transport.

http://tartakizbica.pl/ - 24 Kwi 2012

Tartak Wielowieś - W. Kocek****

Tartak Wielowieś jest firmą rodzinną. Przetwarzamy surowiec drzewny na tarcicę iglasta i liściasta, który następnie możemy suszyć i strugać na nowoczesnych liniach produkcyjnych według wymagań klienta. W ofercie m.in. drewno konstrukcyjne, deski podłogowe, elewacyjne, drewno kominkowe, opakowania drewniane

http://www.tartak-wielowies.pl/ - 4 Lut 2011

Technomac Sp. z o.o. - Deska z kompozytu drewna****

Firma oferująca wysokiej jakości, elewacyjne i tarasowe deski kompozytowe. WPC to wyjątkowy materiał, w którego skład wchodzi drewno, tworzywo polimerowe, a także różne środki pomocnicze.

http://www.kompozytowedeski.pl/ - 16 Kwi 2015

Thermo-Drewno - Podłogi, fasady drewniane, deska tarasowe****

Thermo-drewno to firma zajmująca się w termiczną obróbką drewna. Specjalizuje się w tworzeniu elewacji zarówno z drewna krajowego jak i zagranicznego. Siedziba firmy znajduje się w Włoszakowicach. Szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdują się na stronie internetowej firmy: thermo-drewno.pl.

http://www.thermo-drewno.pl/ - 9 Gru 2015

Träkomposit, komposittrall****

Komposit Proffs promouje technologie przyjazne środowisku - eksport podłóg kompozytowych dla tarasu i balkonu. Komposittrall (deski kompozytowe) zachowują wyższe standardy od drewna. Na stronie opis technologii do wytwarzania kompozytu - płyty kompozytowe träkomposit.

http://kompositproffs.se/ - 26 Maj 2017

Uni Cut Sp. z o.o. Generalny przedstawiciel R.PRINZ KG - AUSTRIA ****

Ręczne, dwuosobowe, przewoźne, stacjonarne piły łańcuchowe dla przemysłu drzewnego, budownictwa. Części zamienne: PRINZ, DOLMAR, HOLTEC, STIHL. Kładzenie izolacji poziomej w budynkach metodą cięcia.

http://www.unicut.com.pl/ - 8 Paź 2001

Univerpal - palety używane i nowe****

Strona firmy zajmującej się produkują i dostarczaniem palet transportowych. Znajdą tu Państwo pełny opis oferty wraz z jej zdjęciami.

http://www.univerpal.com.pl/ - 27 Mar 2002