KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (405)

Träkomposit, komposittrall****

Komposit Proffs promouje technologie przyjazne środowisku - eksport podłóg kompozytowych dla tarasu i balkonu. Komposittrall (deski kompozytowe) zachowują wyższe standardy od drewna. Na stronie opis technologii do wytwarzania kompozytu - płyty kompozytowe träkomposit.

http://kompositproffs.se/ - 26 Maj 2017

Uni Cut Sp. z o.o. Generalny przedstawiciel R.PRINZ KG - AUSTRIA ****

Ręczne, dwuosobowe, przewoźne, stacjonarne piły łańcuchowe dla przemysłu drzewnego, budownictwa. Części zamienne: PRINZ, DOLMAR, HOLTEC, STIHL. Kładzenie izolacji poziomej w budynkach metodą cięcia.

http://www.unicut.com.pl/ - 8 Paź 2001

Univerpal - palety używane i nowe****

Strona firmy zajmującej się produkują i dostarczaniem palet transportowych. Znajdą tu Państwo pełny opis oferty wraz z jej zdjęciami.

http://www.univerpal.com.pl/ - 27 Mar 2002

Więźba dachowa impregnowana****

Drewno na więźbę dachową, impregnacja drewna. Na stronie: oferta, nowości, promocje, cenniki, na kredyt, galeria, informacje, referencje.

http://www.wiezba.pl/ - 12 Gru 2002

WIMAR Maryna Gurkovska - drewniane domy z bali w Łodzi****

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez przedsiębiorstwo Wimar z Łodzi. Realizujemy zamówienia na wyroby z drewna, a także domy z bali.

http://www.drewno-dom.eu/ - 28 Gru 2015

Wirex - Przedsiębiorstwo Prywatne****

Strona firmy "Wirex" a na niej informacje o firmie i ofertę.

http://www.wirex.pl/ - 14 Paź 2000

Witar - Wielkopolskie tartaki****

Tartak oferujący usługi z zakresu produkcji desek, tarcicy i elementów konstrukcyjnych dla stolarstwa, meblarstwa i budownictwa. Charakterystyka oferty oraz adresy zakładów.

http://www.gora.witar.com.pl/ - 25 Sty 2002

Woodrew s.c. - Szczecin****

Woodrew s.c - produkcja kantówki oraz handel drewnem krajowym i egzotycznym.

http://www.woodrew.pl/ - 24 Maj 2007

Www.drewmis.pl****

Firma PPH DREW-MIŚ w Oławie działa od 1998 r., koncentrując swoje usługi na zaopatrzeniu zakładów stolarskich oraz klientów indywidualnych w różne gatunki tarcicy suchej. W ciągu lat naszej aktywności, otworzyliśmy nowe składy drewna w Żarach i we Wrocławiu. Stale poszerzając nasz asortyment, możemy zaoferować Państwu szeroką gamę najwyższej jakości produktów m. in. tarcicę krajową i egzotyczną, deskę tarasową, elewacje drewniane, różnego rodzaju sklejki, a ponadto blaty drewniane oraz różne rodzaje płyt stolarskich. Zapraszamy do zaznajomienia z pełną ofertą na naszej stronie.

http://drewmis.pl/ - 20 Gru 2017

Www.schodek.centre.pl****

Schody drewniane na konstrukcji samonośnej, oryginalne i nietypowe wzornictwo. Na stronie przykłady oferty, cennik, kontakt...

http://www.schodek.centre.pl/ - 26 Lut 2002