KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (413)

WEGER Schody - Schody drewniane, zabiegowe. Produkcja i montaż schodów.*****

WEGER Schody - Produkcja i montaż schodów na indywidualne zamówienia. Schody drewniane, schody zabiegowe, schody wewnętrzne - projektujemy i montujemy na terenie całego kraju. Profesjonalna obsługa. Nasza specjalizacja to schody gięte.

http://www.weger.pl/ - 11 Kwi 2012

Witamy w serwisie firmy ALWA sp. z o.o.*****

Firma ALWA ze Sławna zajmuje się produkcją i montażem stolarki PCV, produkcją różnorodnych wyrobów z drewna, transportem międzynarodowym i roślinną produkcją rolniczą. Uwaga: do przeglądania rewelacyjnych stron ALWY musicie posiadać wtyczkę do odtwarzania Flash.

http://www.alwa.com.pl/ - 14 Lut 2000

1000 Podłóg - sklep internetowy****

Jeśli zastanawiasz się nad tym jakie chcesz mieć pokrycie podłogowe to ciekawą propozycję znajdziesz wchodząc na tą stronę. Znajdziesz tu niezwykle rozbudowaną ofertę na panele podłogowe wykonane z kilku warstw drewna. Stanowią one doskonałe połączenie plusów prawie wszystkich rodzajów pokryć podłogowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

http://1000podlog.pl/ - 8 Sie 2012

Albinex parkiety, chemia, usługi parkieciarskie. Warszawa****

Firma specjalizuje się w sprzedaży parkietów, mozaiki, desek, paneli, listew z drewna krajowego i egzotycznego, chemi i wszelkich materiałów do wykończenia podłogi, ponadto wykonujemy usługi parkieciarskie w zkresie układania, cyklinowania i renowacji starych podłóg.

http://parkietymarzen.pl/ - 6 Sty 2006

Alest****

Alest to profesjonalne usługi w zakresie skupu drewna. Nasza firma zajmuje się skupem różnych gatunków drewna. Skontaktuj się z nami celem sprawdzenia i wycena swoich zasobów. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą jakiego rodzaju drewno masz do zaoferowania i otrzymasz profesjonalną wycenę. Współpraca z firmą Alest to same korzyści, zapraszamy

http://www.alest.pl/ - 23 Gru 2014

Alfatros - drzwi i okna****

Firma Alfatros P.P.H.U produkuje stolarkę okienną i drzwiową od 1993 roku. Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie. Stosujemy szereg nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że nasze produkty są estetyczne i funkcjonalne. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.alfatros.krakow.pl/ - 6 Mar 2002

ANSTOL Zakład Stolarski. Łódź****

Usługi stolarskie: wystrój lokali użytkowych, fornirowanie przemysłowe, meble w naturalnej okleinie, eleganckie drzwi na zamówienie, renowacje i odtworzenia obiektów zabytkowych. Szeroka baza surowcowa-drewno, okleiny, płyty meblowe w naturalnych okleinach. Na stronie informacje o firmie, realizacjach, mapa.

http://www.anstol.pl/ - 10 Sty 2006

Bernatek Podłogi****

Firma Bernatek Podłogi to jeden z największych salonów sprzedaży w Warszawie jak i całej Polsce. W ofercie różnorodne parkiety i schody.

http://www.bernatek.pl/ - 8 Sty 2004

BIGER drewno gliwice****

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani jakimikolwiek wyrobami z drzewa, to wszystko co przydatne, znajdziecie Państwo, w działającej na terenie Gliwic firmie Biger. Centrum Drewna i Ociepleń Biger, prowadzi również sprzedaż hurtową i detaliczną wszelakiego typu artykułów budowlanych. Dodatkowo, cały asortyment firmy, można znaleźć w firmowym sklepie internetowym, a także liczyć na rabaty oraz szybką i punktualną dostawę. Doświadczeni i wysoko wykwalifikowani pracownicy służą doradztwem w obszarze doboru perfekcyjnych dla Państwa rozwiązań. Współpraca z firmą jest gwarancją najniższych cen oraz zakupu produktów pochodzących od najlepszych producentów. Szczegóły na stronie:

http://www.biger.pl/ - 25 Paź 2013

Bracia Ludwińscy****

Strona szczecińskiej firmy produkującej konstrukcyjne drewno klejone oraz handlującej drewnem egzotycznym i lokalnym.

http://www.ludwinscy.com.pl/ - 7 Wrz 2001