KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (413)

Budowa i projektowanie domów drewnianych - SKLEPzDOMKAMI.pl****

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz budową drewnianych domków letniskowych oraz całorocznych. Oprócz tego proponujemy szereg konstrukcji ogrodowych - altan, ławek, garaży, wiat i innych.

http://www.sklepzdomkami.pl/ - 22 Mar 2018

Budownictwo szkieletowe****

Serwis promujący lekkie budownictwo drewniane w Polsce.

http://www.szkielet.com.pl/ - 18 Lip 2001

Carport, wiaty garażowe, konstrukcje, domki, domy drewniane: Słubice, Lubuskie****

Zakład Usługowo-Produkcyjny Przerobu Drewna Krakus - Kostrzyn (blisko Gorzów i Słubice), woj. lubuskie. Specjalizacja to konstrukcje drewniane i architektura ogrodowa - domki drewniane i domy drewniane, carport, altana ogrodowa, samochodowe wiaty garażowe - Kostrzyn, Gorzów, Słubice, Lubuskie.

http://www.wiata-carport.pl/ - 8 Mar 2016

Castor - domki letniskowe, domy drewniane****

Producent domów drewnianych, firma Castor - Ostróda, Warszawa, Łódź. Producent oferuje całoroczne domy drewniane, domy z bali, sezonowe domki letniskowe. W ofercie firmy także ogrodowe domki z drewna oraz drewniane karczmy, gospody i chaty z bali.

http://castor.4me.pl/ - 2 Lut 2005

CDM - domy z drewna****

Produkujemy domy z drewna. Na stronie - oferta.

http://www.cdm.lublin.pl/ - 12 Maj 2005

Centrum Drewna - drewna do twojego domu****

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną: drzwi drewnianych, schodów drewnianych, parkietów i paneli drewnianych. Posiadamy własny zakład stolarski.

http://www.centrumdrewna.com/ - 13 Gru 2004

Centrum Tarasów MarMit****

Deska tarasowa kompozytowa od czołowych producentów z Polski i zagranicy. Taras idealnie dopasowany do potrzeb. Profesjonalny montaż tarasu i elewacji .

http://marmit.pl/ - 6 Gru 2018

Cosma Poland - postarzanie i szczotkowanie drewna****

W ofercie naszego sklepu dostępne są narzędzia, wykorzystywane do postarzania i szczotkowania drewna. Przygotowane zostały także sprzęty do strukturyzacji materiałów.

http://www.postarzaniedrewna.pl/ - 23 Maj 2014

Cyklinowanie Bydgoszcz Andrzej Paszkowski****

Cyklinowanie, układanie, lakierowanie, olejowanie, to składniki usług parkieciarskich, którymi zajmujemy się od wielu lat, ponad 20-stu. Doświadczenie, wiedza i umiejętności, które zdobyliśmy przez ten czas gwarantują jakość i solidność wykonywanych prac oraz to co jest niezwykle ważne, umiejętność wykonania trudnych i nietypowych usług związanych z podłogami drewnianymi. Poza tym tak jak każda z usług budowlanych wymagają one dużego zaangażowania i umiejętności. Dodatkowym atutem podłóg drewnianych jest możliwość łączenia ich z innymi elementami wyposażenia wnętrz, co w efekcie daje niepowtarzalne możliwości estetyczne.

http://cyklinowanie-bydgoszcz.eu/ - 28 Cze 2013

Dach-Gont - domy z bali, płazów, konstrukcje drewniane, domki letniskowe, domy całoroczne, chaty****

Dach-Gont - producent i wykonawca: domy drewniane, domy letniskowe, domy z bali, domy góralskie, drewniane karczmy, gospody i chaty z bali. Gonty, prace konserwatorskie, renowacje. Od projektu - pod klucz.

http://www.dach-gont.com.pl/ - 2 Cze 2005