KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (413)

Deski i podłogi dębowe, parkiety egzotyczne i przemysłowe****

Doświadczona firma specjalizująca się w kładzeniu parkietu i desek podłogowych oferuje swoje usługi we Wrocławiu i okolicach. Naszym klientom proponujemy podłogi i tarasy drewniane oraz parkiet z drewna egzotycznego takiego jak: marbau, wenge czy teak. Podłoga dębowa ociepli wnętrze Twojego domu a taras drewniany będzie znakomitym miejscem na lato. Zaufaj naszej wiedzy i wieloletniej praktyce.

http://www.comfortplus.pl/ - 24 Kwi 2012

DOMEX - Tartak Dobroszyce****

Firma istnieje od 1983 roku. W 1995 roku przekształciła się w tartak. Aktualnie zaopatruje w swoje wyroby budownictwo, przemysł meblarski, produkuje na potrzeby hut, kopalń, stoczni...

http://www.domex-tartak.pl/ - 22 Lut 2005

Domki Drewniane Doruch****

Budujemy domki w systemie szkieletu drewnianego oraz z bala 45mm. W naszej ofercie można znaleźć domki ogrodowe, letniskowe oraz całoroczne.

http://domkidoruch.pl/ - 8 Kwi 2017

Domki letniskowe****

OMEGA to producent domków. Budujemy i projektujemy domy drewniane, altany ogrodowe i domki letniskowe z drewna i bali.

http://www.domki-letniskowe.com.pl/ - 26 Lip 2005

Domki ogrodowe - Wooder****

Dzięki nam zmienisz wygląd swojego ogrodu na lepsze! W ofercie Wooder czekają na Ciebie drewniane domki i altanki. Proponujemy również ogrodzenia, płoty, a także piaskownice i huśtawki dla dzieci.

http://www.wooder.com/ - 9 Gru 2017

Domy całoroczne i letniskowe z bala litego oraz w szkielecie drewnianym****

Produkcja i montaż domów całorocznych i letniskowych z bala litego (drewno świerkowe). Produkcja domów w szkielecie drewnianym.

http://inter-dom.com.pl/ - 15 Gru 2004

Domy drewniane, dom z drewna, budowa domów Warszawa****

Damir - budowa domów Warszawa. Producent oferuje całoroczne prefabrykowane domy drewniane - projekty, montaż i budowa domów z drewna. Na stronie galeria zdjęć oraz oferta na dom z drewna. Prefabrykacja i budowa domów - domy pasywne, domy kanadyjskie z drewna Warszawa.

http://www.dom100dni.pl/ - 7 Paź 2014

Domy drewniane, kanadyjskie, modułowe, przenośne z kontenerów: budowa domów Warszawa****

Firma Damir - budowa domów Warszawa i inne miasta w całym kraju. W ofercie domy drewniane - domy kanadyjskie, energooszczędne domy modułowe i domy przenośne. Na stronie oferta i przykładowe realizacje. Zapraszamy - domy z kontenerów, domy kanadyjskie, domy drewniane Warszawa.

http://www.domstodni.pl/ - 23 Lis 2015

DOMY Z BALI****

Jesteśmy firmą budowlaną z Wielkopolski, która stawia domy z bali na terenie kraju i za granicą. .

http://www.domyzbali.net.pl/ - 31 Maj 2005

Domy z bali drewniane całoroczne, projekty : DOMLUX****

Przedsiębiorstwo wykonuje domy z bali. Całoroczne budynki drewniane (szkieletowe) charakteryzują się ogromną wytrzymałością i są obiektami ekologicznymi, w których przyjemnie się mieszka. Ceny tego typu inwestycji są przystępne, dlatego warto zgłosić się do fachowców z DOMLUX w celu podjęcia z nimi współpracy.

http://domywdrewnie.pl/ - 14 Paź 2014