KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (410)

Domy z drewna****

Strona firmy budującej domy z drewna. Ciepłe, solidne i na lata.

http://bozir.w.interia.pl/ - 31 Maj 2004

DREWAL - renomowany producent wyrobów z drewna. Jordanów, Proszowice, Gaj, Kazimierza Wielka****

DREWAL - renomowany producent wyrobów z drewna. Sklep internetowy z bardzo szeroką ofertą.

http://www.drewal.com.pl/ - 10 Sty 2006

Drew-Ed podbitka****

W Rabie Wyżnej w województwie małopolskim znajduje się siedziba profesjonalnego zakładu stolarskiego Drew-Ed. Specjalizujemy się w produkcji boazerii, imitacji bala i płaza, deski tarasowej, podbitki, kantówki oraz listw wykończeniowych, które wytwarzane są z drewna świerkowego oraz modrzewiowego sezonowanego. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami a także bezustannie poszerzamy asortyment zakładu. Zapewniamy niskie ceny, szybką realizację zamówień jak i obsługę na najwyższym poziomie. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące się z nami skontaktować, zapraszamy na naszą witrynę internetową.

http://drew-ed.pl/ - 24 Lis 2016

Drewno budowlane****

W naszej pracy duży nacisk kładziemy na solidne wykonanie naszych produktów. Duże znaczenie ma dla nas precyzja i dbałość o szczegóły. Właśnie dlatego wybierając tartak Roma, mogą Państwo liczyć nie tylko na najwyższej jakości drewno budowlane, ale i na najlepszą obróbkę oraz wyjątkowe produkty końcowe. Czy to boazeria, deski podłogowe, tarasowe, więźba dachowa czy wiata, mogą być Państwo pewni, że nie zawiodą się na naszych usługach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.tartak-roma.pl

http://www.tartak-roma.pl/ - 16 Paź 2013

Drewno klejone, drewno konstrukcyjne, hale drewniane POPPENSIEKER & DERIX DREWNO KLEJONE SP. Z O.O.****

Firma Poppensieker & Derix Drewno Klejone Sp. z o.o. z oferuje drewno klejone-drewno klejone warstwowo, drewno konstrukcyjne Wrocław. Na stronie internetowej poleca hale drewniane, dźwigatory drewniane oraz belki standardowe i belki inżynierskie. Gwarancja jakości konstrukcji hal i konstrukcji nośnych dachów z drewna klejonego dla obiektów małych i dużych, przemysłowych, sportowych.

http://www.drewnoklejone.pl/ - 7 Wrz 2010

Drewno konstrukcyjne, klejone, bsh, kvh - Dagmaholz****

Firma zajmuje się dystrybucją drewna BSH, KVH, konstrukcyjnego i klejonego.

http://www.dagmaholz.com/ - 18 Lut 2014

Drewnopodobne listwy elewacyjne Rodeo****

Produkujemy imitację drewna na elewację. Zajmujemy się systemami elewacyjnymi budynków. Dbamy o to, aby nasz produkt był najwyższej jakości. Jeśli chcesz wykonać tynk o strukturze drewna to zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W razie pytań służymy pomocą techniczną.

http://imitacja-drewna.pl/ - 31 Lip 2014

Drzwi antywłamaniowe Gerda, drzwi Porta****

Potrzebujesz kupić drzwi blisko siebie? Tu dowiesz się, gdzie szukać - zajrzyj do oferty sprzedaży drzwi. W ofercie drzwi antywłamaniowe Gerda oraz drzwi Porta.

http://www.drzwicenter.pl/ - 16 Sty 2004

Drzwi i meble Massiv-Holz. Sędziszów Małopolski****

Producent drzwi z drewna i aluminium wewnętrznych i zewnetrznych, oraz ekskluzywnych mebli stylowych.

http://massivholz.pl/ - 11 Sty 2006

Dubiński - strona główna****

Pracownia Stolarki Artystycznej. Szeroka oferta drzwi, okien i schodów drewnianych.Katolog, możliwości złożenia zapytania ofertowego...

http://www.dubinski.com.pl/ - 4 Lip 2002