KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (410)

ECOWOOD tartak Poznań****

Importowane i sprzedawane przez nas drzewo budowlane oraz konstrukcyjne może być z powodzeniem stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Odbiorcami firmy Ecowood Polska są klienci indywidualni, biznesowi oraz instytucjonalni, w podobny sposób z Poznania, jak i innych miejscowości. Oferujemy wysokiej jakości drewno i dodatki montażowe i impregnaty. Sprzedajemy krawędziaki, deski, podbitkę, boazerię, klejonki oraz deski suszone i strugane. Mogą u nas Państwo zamówić także środki konserwujące, złączki, gwoździe i wkręty ciesielskie. Gwarantujemy własny transport oraz wszechstronną realizację usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny www.

http://ecowoodpolska.pl/ - 15 Maj 2014

Eko Drewno - skład drewna Wrocław Psary****

Profesjonalny skład drewna - w ofercie wysokiej jakości drewno skandynawskie, syberyjskie i krajowe, a także farby do drewna i materiały montażowe. Duży wybór, krótkie terminy dostaw, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.ekodrewno.pl/ - 10 Kwi 2007

Elewacje, tarasy drewniane, boazeria, deska podłogowa - drewno VOX****

Drewno Vox oferuje profesjonalne place zabaw, tarasy drewniane i elewacje drewniane. W ofercie też tarcica, więźba dachowa, boazeria drewniana i podbitka drewniana. Na stronie szczegółowa oferta. Vox zaprasza - tarasy drewniane i deska podłogowa.

http://www.drewno.vox.pl/ - 5 Sty 2011

Elewacje, tarasy z drewna egzotycznego Konin, Gdańsk****

Egzodrew - produkcja i montażu elementów architektonicznych wykonanych z drewna, w tym elewacje z drewna egzotycznego i tarasy z drewna egzotycznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty na tarasy drewniane i elewacje drewniane - Konin, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław.

http://egzodrew.eu/ - 19 Cze 2014

EUROSAUNY - Piec gratis****

Producent saun fińskich, kabin infrared, łaźni parowych. W ofercie posiadamy piece, akcesoria do saun oraz wanny spa.

http://www.eurosauny.pl/ - 19 Sie 2005

EVERWOOD - tarasy kompozytowe****

Deski na tarasy drewniane i kompozytowe znajdą Państwo w ofercie firmy Everwood. To ceniony przez Klientów skład drewna działający w Warszawie.

http://everwood.com.pl/ - 24 Lut 2017

EZT s.c.****

W skład spółki wchodzą trzy samodzielne zakłady. Zakład Sosnowiec proponuje usługi w zakresie profesjonalnych usług czystościowo-porządkowych, koncesjonowanych usług dozorowania i ochrony mienia oraz wszelkich prac portierskich. Zakład Bukowno oferuje konfekcjonowanie środków czystości i wszelkich płynów chemicznych, szycie kurtek sportowych i turystycznych oraz odzieży i okryć. Zakład Zdzieszowice oferuje usługi w zakresie uzdatniania i przeróbki ścierniw.

http://www.ezt.com.pl/ - 21 Gru 2001

Fabryka maszyn Raichenbacher****

Strona fabryki maszyn Raichenbacher oferującej maszyny do obróbki drewna. Na stronie oferta, targi, adresy i informacja o firmie.

http://www.reichenbacher.pl/ - 7 Wrz 2001

Fabryka mebli dębowych - Zakor. Wiązowna****

Zakorjest producentem stylowych mebli dębowych salonowych. Na stronie znajduje się oferta wraz z galerią zdjęć, informacje o firmie oraz dane kontaktowe.

http://zakor.pl/ - 11 Sty 2006

Finishparkiet Panele drewniane Parkiety Warszawa - Edal Podłogi****

Edal - drewniane podłogi parkietowe i panelowe. Bogaty wybór parkietów krajowych i egzotycznych. Szeroka oferta na panele krajowe i zagraniczne.

http://www.edal-podlogi.pl/ - 4 Wrz 2008