KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (409)

Firma Kubik - oferta na sosnowe deski podłogowe dla klientów z Warszawy****

Wśród sprzedawanych przez Firmę Kubik materiałów budowlanych, znajdują się szalówki, drewno konstrukcyjne (C24), a także heblowane deski tarasowe i podłogowe. Towar dostarczamy do Warszawy i okolicznych miejscowości.

http://www.drewnokubik.pl/ - 2 Gru 2015

Firma Parkiety - sprzedaż klepki podłogowej. Porady dla kupujących i układających parkiet.****

Firma "Parkiety" - sprzedaż klepki podłogowej. Znajdziesz tu informacje o rodzajach poparkietów, sposoby układania, rodzaje i klasy drewna, porady dla układających - drewno, klepka, podłoga, jesion, buk, czereśnia, jawor.

http://www.parkiety.lublin.pl/ - 27 Kwi 2004

Forpłyt - Płyty, akcesoria, okucia meblowe****

Płyty, akcesoria, okucia meblowe - Katalog online.

http://www.forplyt.pl/ - 11 Kwi 2011

Gebauer - producent stolarki budowlanej****

GEBAUER producent stolarki budowlanej - zawsze aktualna i bogata oferta.

http://www.gebauer.com.pl/ - 17 Wrz 2003

GLOBAL-BIZNES deska tarasowa Kraków****

Znajdująca się w Warszawie firma Global-Biznes jest ekspertem w branży drzewnej. Pośród oferowanych przez nią produktów znajduje się bogaty wybór takich wyrobów, takich jak deski kompozytowe, tarasowe i elewacyjne, legaty, kantówki klejone, lamele jak również tarcice europejskie bądź egzotyczne. Są one wykonane z najbardziej wytrzymałych gatunków drewna, pochodzących z krajów Afryki, Ameryki Południowej i Azji. Będąc ich bezpośrednim importerem, firma może zaoferować korzystne ceny swoich produktów. Wyroby Global Biznes dostępne są w sprzedaży stacjonarnej oraz wysyłkowej. By lepiej zapoznać się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo, zapraszamy na stronę internetową.

http://global-biznes.pl/ - 20 Paź 2016

HAJDUCZEK Tartaki Racibórz****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tartaku Jejkowice Franciszek Hajduczek, który od ponad 70 lat działa na rynku. Proponujemy: krawędziaki, więźbę dachową z impregnacją, łaty, listwy, tarcicę, deski heblowane i frezowane, podbitkę, deski czołowe, drewno opałowe, okorki iglaste i stemple budowlane. Angażujemy tylko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zatem jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na której znajduje się więcej wiadomości i pełna propozycja.

http://tartakjejkowice.pl/ - 10 Cze 2015

Heban - domy z drewna****

Nasza firma posiada 80-letnie tradycje w obróbce drewna. Korzystając z wieloletnich doświadczeń i nowoczesnych technologii skandynawskich, oferujemy domy o konstrukcji drewnianej - szkieletowej.

http://www.domyheban.las.pl/ - 1 Mar 2004

Holzbau Wehmeyer Sp. z o.o. Drewno klejone****

Drewno klejone sosnowe, świerkowe i modrzewiowe. Konstrukcje z drewna klejonego warstwowo. Wyceny, doradztwo, projektowanie, sprzedaż, dostawa i montaż konstrukcji. Przekroje standardowe oraz na zamówienie. Słupy okrągłe z drewna klejonego..

http://www.holzbau.pl/ - 27 Kwi 2005

HOLZbud - sprzedaż drewna****

Firma zajmująca się sprzedażą drewna budowlanego. Dzięki bydgoskiemu tartakowi HOLZbud możecie zakupić tarcicę suchą i iglastą, różne rodzaje desek, boazerie i wiele innych produktów z tego naturalnego materiału.

http://e-tartak.com/ - 1 Lip 2015

Holzhaus, carport, gartenhaus aus Polen, Kostrzyn, Gorzow, Slubice, Lubuskie****

Niemiecka wersja strony internetowej Zakładu Usługowo Produkcyjnego Przerobu Drewna Jerzy Krakus - Kostrzyn. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tartaku - holzhaus, carport, gartenhaus aus Polen, Kostrzyn, Gorzow, Slubice, Lubuskie.

http://de.wiata-carport.pl/ - 9 Mar 2016