KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (415)

Holzbau Wehmeyer Sp. z o.o. Drewno klejone****

Drewno klejone sosnowe, świerkowe i modrzewiowe. Konstrukcje z drewna klejonego warstwowo. Wyceny, doradztwo, projektowanie, sprzedaż, dostawa i montaż konstrukcji. Przekroje standardowe oraz na zamówienie. Słupy okrągłe z drewna klejonego..

http://www.holzbau.pl/ - 27 Kwi 2005

HOLZbud - sprzedaż drewna****

Firma zajmująca się sprzedażą drewna budowlanego. Dzięki bydgoskiemu tartakowi HOLZbud możecie zakupić tarcicę suchą i iglastą, różne rodzaje desek, boazerie i wiele innych produktów z tego naturalnego materiału.

http://e-tartak.com/ - 1 Lip 2015

Holzhaus, carport, gartenhaus aus Polen, Kostrzyn, Gorzow, Slubice, Lubuskie****

Niemiecka wersja strony internetowej Zakładu Usługowo Produkcyjnego Przerobu Drewna Jerzy Krakus - Kostrzyn. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tartaku - holzhaus, carport, gartenhaus aus Polen, Kostrzyn, Gorzow, Slubice, Lubuskie.

http://de.wiata-carport.pl/ - 9 Mar 2016

Hortus - domy energooszczędne****

Firma Hortus oferuje szkieletowe domy energooszczędne. Wśród dostępnych propozycji znajdują się obiekty prefabrykowane, z keramzytu i drewna.

http://domyprefabrykowane.com/ - 28 Mar 2017

Impregnacja drewna****

Strona firmy zajmującej się impregnacją drewna. Znajdziesz tu prezentację środków, metod, informacje o promocjach, cennik, referencje oraz galerię.

http://www.impregnacja.pl/ - 6 Lis 2002

Internetowy Serwis o Dachach e-dach.pl****

Dach dachy dachowe - produkty, technologie, porady, słownik branżowy, ogłoszenia i forum. Nowości Katalog producentów dystrybutorów i wykonawców.

http://www.e-dach.pl/ - 5 Kwi 2004

JATA. Warszawa****

Strona zawiera informacje o firmie oraz ofertę parkietów ,duoparkietów, barkietów i innych materiałów podłogowych z naturalnego drewna.

http://www.jata.pl/ - 6 Sty 2006

KACPER Produkcja wyrobów tartacznych****

Siedziba firmy PWT. Kacper znajduje się w Murzynowie w województwie lubuskim. Firma funkcjonuje na rynku od 2001 roku oferując najwyższej jakości usługi tartaczne oraz proponując sprzedaż wyrobów z najwyższej jakości drewna. U nas można się zaopatrzyć w drewno konstrukcyjne, ogrodowe oraz opałowe. Można nam zlecić impregnację i obróbkę ozdobną końcówek krokwi jak również produkcję i projekt zadaszeń, wiat, garaży, altanek czy też pawilonów. Gwarantujemy najwyższej jakości obsługę, darmowy transport i konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

http://tartakkacper.pl/ - 20 Gru 2016

Kasper Polska Sp z o.o. - wiązary drewiane, dachowe****

Firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wiązarów dachowych, drewnianych oraz kratownic dachowych i więźb dachowych. Zastosowanie tych technologii ma miejsce podczas, np. budowy pawilonów handlowych.

http://kasperpolska.pl/ - 25 Lut 2013

Komplexmarket.pl - montaż tarasów, elewacji i konstrukcji drewnianych****

KOMPLEX MARKET to firma założona w 2008 roku, specjalizująca się w importowaniu wysokiej jakości drewna z przeznaczeniem budowy tarasów, elewacji oraz innych konstrukcji drewnianych takich jak boaeria, blaty drewniane, ogrodzenia drewniane czy drzewo z przeznaczeniem do wykończenia łazienki.

http://www.komplexmarket.pl/ - 23 Paź 2018

Informacje dodatkowe