KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > drewno (410)

Kuchnie Meble Schody - ANDMA s.c.****

Strona firmy ANDMA s.c. W jej zakres działalności wchodzą: wszelkie roboty stolarskie, a szczególnie meble kuchenne wszelkich rodzajów, meble pokojowe, zabudowy wnętrz, schody, kuchnie (zabudowy kuchni) itp.

http://www.andmasc.republika.pl/ - 26 Paź 2001

LILLEHEDEN - Drewno klejone, konstrukcje drewniane****

Firma oferuje drewniane dźwigary, wiązary, belki, słupy - elementy długości do 64m, szerokości od 65 do 300mm. Drewno klejone produkuje od 50 lat.

http://www.lilleheden.pl/ - 23 Lut 2004

Lilleheden - Drewno klejone, konstrukcje drewniane****

Drewno klejone produkujemy od 50 lat. Jesteśmy największym w Danii koncernem produkującym wielkowymiarowe konstrukcje drewniane. Oferujemy elementy długości do 64m, szerokości od 65 do 300mm. Możemy gwarantować najwyższą przewidzianą normami klasę drewna.

http://lilleheden.pl/pl.php/ - 25 Mar 2004

Linea Domus, mazowieckie - deski podłogowe ****

Studio podłóg prezentuje podłogi drewniane firmy Margaritelli: parkiety, panele drewniane, deski podłogowe. Parkiet egzotyczny i panele drewniane mają wielowarstwową konstrukcję jest to tak zwany finish parkiet. Zapraszamy po parkiet drewniany.

http://www.margaritelli.pl/ - 21 Lis 2007

Łąccy-Kołczygłowy****

W naszej ofercie znajdują się tarcice bukowe, elementy meblowe oraz sklejki wodoodporne w atrakcyjnej cenie. Łąccy-Kołczygłowy proponuje również drewniane podłogi dębowe, klejonki, graniaki oraz płyty.

http://www.laccy.pl/ - 4 Kwi 2017

Marco Design - deski****

Marco Design - Warszawa, Gdańsk, Katowice. W ofercie wysokiej jakości parkiet, deski, panele, podłogi drewniane, deski podłogowe, tkaniny dekoracyjne, ceramika Bardelli. Oferujemy także parkiet firmy Merbau i Jatoba. Zapraszamy po parkiet, deski i panele.

http://www.marcodesign.pl/ - 27 Lut 2007

Materiały dachowe****

Na stronie: oferta, promocje, cenniki, referencje...

http://www.superdach.pl/ - 24 Sty 2002

MBH - MEBLE BIUROWE. Poznań****

MBH - meble biurowe, krzesła, wyposażenie wnętrz, produkcja i sprzedaż.

http://www.mbh.pl/ - 11 Sty 2006

Meble Roja:: Strona Firmowa****

Meble Roja - panele ścienne, meble do hotelu, do biur, do restauracji, do ekskluzywnych wnętrz, pełne zabudowy meblowe..

http://www.meble-roja.pl/ - 4 Gru 2003

MixParkiet - parkiety, deski podłogowe****

MixParkiet oferuje szeroką gamę desek i mozaik przemysłowych z drzewa egzotycznego, posiada w sprzedaży chemię budowlaną najlepszych firm na rynku: Uzin, Bona, Novol.

http://www.mixparkiet.waw.pl/ - 24 Kwi 2007