KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (143)

P.U.H IZOKOM 2****

Firma P.U.H IZOKOM 2 oferuje materiały i zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy kominowe oraz izolacje termiczne. Jest dystrybutorem firmy Promat.

http://www.izokom2.pl/ - 8 Mar 2014

PureSun****

Od grzejników dekoracyjnych, przez łazienkowe, po pokojowe. W ofercie PureSun można znaleźć najlepsze systemy grzewcze, zapewniające odpowiedni komfort cieplny.

http://www.puresun.pl/ - 18 Paź 2018

PW ISA - ocieplanie pianką poliuretanową na Śląsku****

Firma specjalizująca się w ocieplaniu pianką poliuretanową poddaszy oraz tworzeniu izolacji natryskowej. PW ISA działa nie tylko w Katowicach, ale także na terenie całego Śląska. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników i dysponują nowoczesnym sprzętem.

http://pianka-izolacja-slask.pl/ - 24 Wrz 2015

RAY ART - osuszanie budynków****

W ramach realizowanych usług świadczone jest osuszanie budynków za pomocą mechanicznych metod. Wykonywane są przez firmę również izolacje fundamentów, także w systemach przeciwwilgociowych.

http://www.osuszanie-budynkow.com.pl/ - 7 Gru 2013

Remonty domów i mieszkań, izolacja balkonów, izolacje tarasów, piwnic: Gdynia, trójmiasto****

Kaflex Puck - firma budowlana i remontowa. Oferta to remonty domów i mieszkań, elewacje zewnętrzne, malowanie, szpachlowanie, zabudowa gips karton, izolacja balkonów, izolacje tarasów oraz izolacje piwnic. Zapraszamy - remonty domów i remonty mieszkań - Gdynia, Puck, Rumia, Gdańsk, trójmiasto.

http://kaflexbud.pl/ - 7 Gru 2015

Reprin - wyciszanie maszyn przemysłowych****

Firma Reprin zajmuje się przemysłowym wyciszaniem maszyn i stanowisk pracy. Tworzy izolacje dźwiękochłonne, kabiny technologiczne oraz obudowy akustyczne spełniające wymogi BHP.

http://reprin.eu/ - 10 Sty 2017

Saappur - przechowalnie owoców, komory chłodnicze****

Firma proponuje technologie nakładania powłok z elastomeru polimocznikowego oraz warstw izolacyjnych przez natrysk pianki poliuretanowej. Metoda zalecana w budynkach mieszkalnych i przemysłowych np. przechowalnie owoców, komory chłodnicze. Izolacje dachów, natryskowe ocieplanie pianką, hydroizolacje natryskiem i izolacje przeciwskropleniowe.

http://www.saappur.com/ - 26 Sty 2009

Suche Mury - odgrzybianie budynków i ekspertyzy mykologiczne****

W obszarze działalności naszej firmy znajduje się izolacja fundamentów, a także osuszanie i odgrzybianie murów oraz ścian budynków przez iniekcję krystaliczną. Wykonujemy też ekspertyzy mykologiczne.

http://www.suchemury.pl/ - 9 Paź 2015

SuperPur - izolacje pianą PUR****

Jeżeli poszukują Państwo rozwiązania, które poprawi walory akustyczne w budynku, jednocześnie zapewniając odpowiednie warunki termiczne, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy SuperPur. Wykonuje ona izolacje pianą PUR.

http://www.superpur.pl/ - 26 Wrz 2018

Sylpio - izolacja natryskowa basenów i zbiorników****

Strona internetowa firmy Sylpio, której specjalnością jest izolacja natryskowa basenów i innych zbiorników wodnych. Profesjonalna ochrona przed utratą ciepła i przedostawaniem się wilgoci.

http://www.sylpio.pl/ - 7 Wrz 2013