KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (134)

TOMCZAK - Ocieplanie Poddaszy Izolacje Natryskowe****

Strona firmy zajmującej się wykonywaniem izolacji natryskowych pianką poliuretanową czyli ocieplaniem poddaszy, stropów, fundamentów. Na stronie znajduje się czytelny cennik dotyczący ceny usługi z materiałem przy ocieplaniu poddaszy, z którego warto skorzystać analizując koszty.

http://ocieplenie-poddasza.com.pl/ - 9 Wrz 2017

Trwałe Izolacje - izolacje pianką****

Świadczymy usługi izolacji natryskowej od wielu lat. W naszej ofercie są między innymi: hydroizolacje, termoizolacje, ocieplanie dachów, poddaszy i budynków. Usługi wykonujemy na zlecenie klientów indywidualnych i firm na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Izolacje natryskowe to najlepszy sposób na trwałe i bezpieczne ocieplenie budynku. Piana poliuretanowa i polimocznik to nowoczesne metody izolacji. Są wytrzymałe i najbardziej skuteczne. Izolacja budynków pianą PUR powoduje, że ciepło nie wydostaje się na zewnątrz.

http://trwaleizolacje.pl/ - 11 Lip 2017

Tynki - farby - docieplenia budynków****

\"Tynki Chrzanów\" - tynki, farby, docieplenia. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy budowlanych materiałów wykończeniowych – chemii budowlanej

http://www.tynki-chrzanow.pl/ - 11 Kwi 2012

Usługi Remontowo - Wykończeniowe****

W ofercie naszej firmy znajdziecie usługi remontowe i budowlane, wykonywane dla naszych klientów. Przygotowane przez nas zostały systemy, zabezpieczające Wasze domy. Oferowane są między innymi ocieplenia pianką poliuretanową czy izolacje natryskowe.

http://www.izolacjenatryskowe.pl/ - 28 Maj 2014

Wełna Mineralna Sklep****

WEŁNA IZOLACYJNA, WEŁNA MINERALNA internetowy sklep budowlany - Atrakcyjna oferta najważniejszych producentów budowlanych wełen izolacyjnych. Znajdziecie tu Państwo produkty potentatów: Rockwool, Isover, Ursa, Paroc, Steico, Knauf Insulation.

http://wełna-mineralna.pl/ - 4 Sie 2014

Wełna mineralna, styropian, papa, styrodur, folie budowlane - sprzedaż hurtowa****

Hurtownia Bartek - wełna mineralna, styropian, styrodur, folie budowlane, papa. Specjalizacja hurtowni to materiały izolacyjne. Na rynku termo i hydroizolacji od 1992 roku.

http://www.hurtbartek.pl/ - 21 Paź 2005

Z.O.B. Krzysztof Siudak - hydroizolacje****

Świadczymy usługi w zakresie zabezpieczania budynków przed szkodliwym działaniem wody. Firma Z.O.B. Krzysztof Siudak specjalizuje się w hydroizolacjach.

http://hydroizolacje-siudak.pl/ - 18 Lip 2017

Anmax Profile producent profili, narożników wykończeniowych.***

W ofercie firmy znajdują się: listwy wykończeniowe, narożniki do płyt gipsowo-kartonowych, narożniki z siatką, aluminiowe, PCV, listwy do folii fundamentowej, listwy do klinkieru dystansowe.

http://www.anmax.eu/ - 11 Sie 2009

AQUATERM Sp. z o.o. - OSUSZANIE I HYDROIZOLACJE, NAPRAWA BETONU, POSADZKI ŻYWICZNE***

Firma AQUATERM wykonuje: hydroizolacje i osuszanie budynków, Naprawiamy i wykonujemy posadzki przemysłowe. Na stronie szczegóły dotyczące materiałów, technologii, fotooferta, referencje.

http://www.aquaterm.com.pl/ - 20 Lut 2006

Budowa domu***

Często można usłyszeć sformułowanie - dom ze styropianu. Innymi słowy można tak nazwać dom który został docieplony materiałami izolacyjnymi - najczęściej właśnie styropianem. Cieply dom jest inwestycją na długie lata. Pozwoli zaoszczędzić sporo energii co bezpośrednio wpływa na wysokość płaconych przez nas rachunków.

http://www.etsdom.termoorganika.com.pl/ - 13 Lut 2009