KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (139)

Termomodernizacja domu | Tynki | Styropian | Materiały izolacyjne****

Docieplanie.org - systemy dociepleń, sposoby docieplenia i ocieplenia budynków. Tutaj dowiesz się jakie stosować techniki, jakich klejów, farb i materiałów izolacyjnych użyć przy docieplaniu, aby powstał nowoczesny i energooszczędny dom pasywny.

http://www.docieplanie.org/ - 1 Cze 2007

Thermofloc Polska - system ocieplania poddasza****

Doskonale sprawdzający się w izolacji termicznej system oferowany przez Thermofloc Polska. Jest to rozwiązanie polegające na ociepleniu poddasza wdmuchiwanym włóknem celulozowym (wełną).

http://www.thermofloc-polska.com/ - 21 Gru 2016

Thermo-Pur - izolacje natryskowe****

Firma wykonuje izolacje natryskowe, ocieplając pianką poliuretanową poddasza, piwnice, ściany oraz inne elementy budynków mieszkalnych oraz użytkowych.

http://www.thermo-pur.pl/ - 12 Sie 2014

TiA System - Ogrzewanie Podłogowe i Chłodzenie Sufitowe****

Firma TiA System działa na rynku instalacji grzewczych, sanitarnych i elektrycznych. Specjalizuje się w produkcji zamocować sanitarnych oraz systemów ogrzewania podłogowego i chłodzenia sufitowego.

http://www.tiasystem.pl/ - 13 Lut 2016

TOMCZAK - Ocieplanie Poddaszy Izolacje Natryskowe****

Strona firmy zajmującej się wykonywaniem izolacji natryskowych pianką poliuretanową czyli ocieplaniem poddaszy, stropów, fundamentów. Na stronie znajduje się czytelny cennik dotyczący ceny usługi z materiałem przy ocieplaniu poddaszy, z którego warto skorzystać analizując koszty.

http://ocieplenie-poddasza.com.pl/ - 9 Wrz 2017

Trwałe Izolacje - izolacje pianką****

Świadczymy usługi izolacji natryskowej od wielu lat. W naszej ofercie są między innymi: hydroizolacje, termoizolacje, ocieplanie dachów, poddaszy i budynków. Usługi wykonujemy na zlecenie klientów indywidualnych i firm na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Izolacje natryskowe to najlepszy sposób na trwałe i bezpieczne ocieplenie budynku. Piana poliuretanowa i polimocznik to nowoczesne metody izolacji. Są wytrzymałe i najbardziej skuteczne. Izolacja budynków pianą PUR powoduje, że ciepło nie wydostaje się na zewnątrz.

http://trwaleizolacje.pl/ - 11 Lip 2017

Tynki - farby - docieplenia budynków****

\"Tynki Chrzanów\" - tynki, farby, docieplenia. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy budowlanych materiałów wykończeniowych – chemii budowlanej

http://www.tynki-chrzanow.pl/ - 11 Kwi 2012

Ursa.pl****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W URSA liczy się dla nas przede wszystkim satysfakcja klientów, więc proponowane przez nas wełny mineralne są produktami najwyższej jakości. Zarówno wełna szklana jak i skalna, wykorzystywane masowo do ocieplania i doszczelniania budynków jedno- i wielorodzinnych – spełnia najwyższe standardy i wymogi certyfikacyjne. Wełna szklana oraz skalna, to najlepsze z naszych produktów, charakteryzujące się ekstremalnie wysoką termoizolacją. Przy okazji ich prawidłowe ułożenie pozwala jednocześnie na bardzo skuteczne wygłuszenie odgłosów dobiegających do pomieszczenia z otoczenia na zewnątrz.

http://ursa.pl/ - 27 Mar 2018

Usługi Remontowo - Wykończeniowe****

W ofercie naszej firmy znajdziecie usługi remontowe i budowlane, wykonywane dla naszych klientów. Przygotowane przez nas zostały systemy, zabezpieczające Wasze domy. Oferowane są między innymi ocieplenia pianką poliuretanową czy izolacje natryskowe.

http://www.izolacjenatryskowe.pl/ - 28 Maj 2014

Wełna Mineralna Sklep****

WEŁNA IZOLACYJNA, WEŁNA MINERALNA internetowy sklep budowlany - Atrakcyjna oferta najważniejszych producentów budowlanych wełen izolacyjnych. Znajdziecie tu Państwo produkty potentatów: Rockwool, Isover, Ursa, Paroc, Steico, Knauf Insulation.

http://wełna-mineralna.pl/ - 4 Sie 2014