KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane > izolacje, docieplenia (145)

SuperPur - izolacje pianą PUR****

Jeżeli poszukują Państwo rozwiązania, które poprawi walory akustyczne w budynku, jednocześnie zapewniając odpowiednie warunki termiczne, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy SuperPur. Wykonuje ona izolacje pianą PUR.

http://www.superpur.pl/ - 26 Wrz 2018

Sylpio - izolacja natryskowa basenów i zbiorników****

Strona internetowa firmy Sylpio, której specjalnością jest izolacja natryskowa basenów i innych zbiorników wodnych. Profesjonalna ochrona przed utratą ciepła i przedostawaniem się wilgoci.

http://www.sylpio.pl/ - 7 Wrz 2013

TERMO-DEK sp.j. Roman Bartczak, Andrzej Markowski. Poznań****

Firma oferuje systemy hydroizolacji i termoizolacji Vedag - dachy płaskie, dachy zielone, tarasy zielone. Producent płyt termoizolacyjnych (styropapa). Sprzedaż materiałów budowlanych, wykonawstwo i serwis.

http://www.termodek.pl/ - 19 Sty 2006

Termohaus - ocieplenie poddasza****

Specjalnością firmy jest kładzenie natryskowych termoizolacji z piany poliuretanowej, dzięki którym można ocieplić poddasze.

http://www.termohaus.pl/ - 25 Sty 2014

Termoizolacja, pianka poliuretanowa - natrysk i ocieplanie pianką****

Izo-Expert oferuje kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową dachów, całych budynków mieszkalnych i gospodarczych. Natrysk pianki poliuretanowej jest szybką, wydajną i ekonomiczną metodą wykonania termoizolacji.

http://www.izo-expert.pl/ - 6 Lis 2012

Termomodernizacja domu | Tynki | Styropian | Materiały izolacyjne****

Docieplanie.org - systemy dociepleń, sposoby docieplenia i ocieplenia budynków. Tutaj dowiesz się jakie stosować techniki, jakich klejów, farb i materiałów izolacyjnych użyć przy docieplaniu, aby powstał nowoczesny i energooszczędny dom pasywny.

http://www.docieplanie.org/ - 1 Cze 2007

Thermofloc Polska - system ocieplania poddasza****

Doskonale sprawdzający się w izolacji termicznej system oferowany przez Thermofloc Polska. Jest to rozwiązanie polegające na ociepleniu poddasza wdmuchiwanym włóknem celulozowym (wełną).

http://www.thermofloc-polska.com/ - 21 Gru 2016

Thermo-Pur - izolacje natryskowe****

Firma wykonuje izolacje natryskowe, ocieplając pianką poliuretanową poddasza, piwnice, ściany oraz inne elementy budynków mieszkalnych oraz użytkowych.

http://www.thermo-pur.pl/ - 12 Sie 2014

TiA System - Ogrzewanie Podłogowe i Chłodzenie Sufitowe****

Firma TiA System działa na rynku instalacji grzewczych, sanitarnych i elektrycznych. Specjalizuje się w produkcji zamocować sanitarnych oraz systemów ogrzewania podłogowego i chłodzenia sufitowego.

http://www.tiasystem.pl/ - 13 Lut 2016

TOMCZAK - Ocieplanie Poddaszy Izolacje Natryskowe****

Strona firmy zajmującej się wykonywaniem izolacji natryskowych pianką poliuretanową czyli ocieplaniem poddaszy, stropów, fundamentów. Na stronie znajduje się czytelny cennik dotyczący ceny usługi z materiałem przy ocieplaniu poddaszy, z którego warto skorzystać analizując koszty.

http://ocieplenie-poddasza.com.pl/ - 9 Wrz 2017